• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czy ktoś z was gra klasą prestiżową Mistrz broni?
Chodzi mi o to, czy do awansu do tej klasy potrzebna jest inteligencja na poziomie 13+, czy wystarczy tylko zręczność? Z powodu różnic w tłumaczeniu między grą, opisami klas w instrukcji oraz tabelami atutów w tej samej instrukcji (!!!) nie mogę tego wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2007 o 13:00, draakhul napisał:

Czy ktoś z was gra klasą prestiżową Mistrz broni?
Chodzi mi o to, czy do awansu do tej klasy potrzebna jest inteligencja na poziomie 13+


Tak, wymagane sa inteligencja i zrecznosc na poziomie przynajmniej 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2007 o 22:33, Mateuszes91 napisał:

Ja mam Geforce 66000 i mój kolega także z tym że jemu NWN2 chodzi normalnie....


To i tak ma fart, bo ja mam 7600 GS i grac nie moge... a po patchu nowym to juz w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2007 o 22:33, Mateuszes91 napisał:

Ja mam Geforce 66000 i mój kolega także z tym że jemu NWN2 chodzi normalnie....



A to wogle chyba już jakaś kosmiczny geforce 66000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2007 o 19:17, Kris_bla napisał:

> Ja mam Geforce 66000 i mój kolega także z tym że jemu NWN2 chodzi normalnie....

To i tak ma fart, bo ja mam 7600 GS i grac nie moge... a po patchu nowym to juz w ogole...



A może całego kompa opisz będzie łatwiej coś wywnioskować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2007 o 19:17, Kris_bla napisał:

To i tak ma fart, bo ja mam 7600 GS i grac nie moge... a po patchu nowym to juz w ogole...


Ciekawe... ja też posiadam 7600 GS i gra chodzi płynnie praktycznie na max detalach.
Reszta konfigu: Sempron 2800+, 1 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy mozliwe jest to że to jest kwestia sterownikow,i jak je ściągne to będzie działać?
Bo ciekawi mnie to że tylko niebo jest takie dziwne cała reszta(drzewa,domy,trawa itp..)jest juz normlana a gra chodzi dobrze

20070208211628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest prawdopodobnie nowy patch.Czemu tak twierdze?Spójrzcie na ten screen http://img260.imageshack.us/img260/5062/nwn2ss020807224110sk4.jpg a musze dodac że mam zainstalowany patch 1.04.Wiecie że jak serwery są na szaro to znaczy że wersje gry się nie zgadzają co widac na screenie.A o godzinie 5 popołudniu dzisiaj te serwery były na biało i były dostępne a teraz są na szaro i nie są dostępne.Zresztą pisze jak chcę wejśc na któryś serwer że wersja kllienta i serwera nie zgadzają się co znaczy że mają nowy patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem, robie zadanie w 2 rozdziale ze mam aktywowac jakies posagi i teraz jestem w momencie w ktorym szukam tych duchow w kopalni klejnotow, i znalazlem wszystkie ale one dalej stoja w miejscu klikam na nie 2 raz i biegna 10 m i stoja a tylko 1 ten co byl najblizej tego drzewa do drzewa podszedl co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2007 o 21:16, Mateuszes91 napisał:

A czy mozliwe jest to że to jest kwestia sterownikow,i jak je ściągne to będzie działać?
Bo ciekawi mnie to że tylko niebo jest takie dziwne cała reszta(drzewa,domy,trawa itp..)jest
juz normlana a gra chodzi dobrze



Karta ci sie kopie, chyba nie znasz znaczenai slowa "bug"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2007 o 21:16, Mateuszes91 napisał:

A czy mozliwe jest to że to jest kwestia sterownikow,i jak je ściągne to będzie działać?
Bo ciekawi mnie to że tylko niebo jest takie dziwne cała reszta(drzewa,domy,trawa itp..)jest
juz normlana a gra chodzi dobrze



PS. Za bardzo podrecona albo ma za male chlodzenie albo za slaby zasilacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Karta się raczej psuć nie powinna bo tydzień temu wróciła z naprawy....

A co do słowa bug to wiem co ono oznacza i użyłem je tylko zeby zapisac na dysku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2007 o 02:00, keyrome napisał:

Mam problem, robie zadanie w 2 rozdziale ze mam aktywowac jakies posagi i teraz jestem w momencie
w ktorym szukam tych duchow w kopalni klejnotow, i znalazlem wszystkie ale one dalej stoja
w miejscu klikam na nie 2 raz i biegna 10 m i stoja a tylko 1 ten co byl najblizej tego drzewa
do drzewa podszedl co mam zrobic?


Trochę nie ten temat (ten jest o pomocy technicznej) no ale proszę - oto odp - duchy trzeba "popychać" na każdym odcinku. Jeżeli gdzieś światła blokują przejście to duch się wróci. Światła można wł. & wył. co ułatwia nieco sprawę... Jak dla mnie to jeden ze słabszych questów w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2007 o 10:22, ChrisBgnr napisał:

> Mam problem, robie zadanie w 2 rozdziale ze mam aktywowac jakies posagi i teraz jestem
w momencie
> w ktorym szukam tych duchow w kopalni klejnotow, i znalazlem wszystkie ale one dalej stoja

> w miejscu klikam na nie 2 raz i biegna 10 m i stoja a tylko 1 ten co byl najblizej tego
drzewa
> do drzewa podszedl co mam zrobic?

Trochę nie ten temat (ten jest o pomocy technicznej) no ale proszę - oto odp - duchy trzeba
"popychać" na każdym odcinku. Jeżeli gdzieś światła blokują przejście to duch się wróci. Światła
można wł. & wył. co ułatwia nieco sprawę... Jak dla mnie to jeden ze słabszych questów w grze...


To jest jak najbardziej na temat. Bo widać, że ktoś ma ze sobą problemy techniczne po raz kolejny:>.
Otóż, zeby rozwiązać ten problem:

1. Posłuchać typa, który Ci to tłumaczy w grze (Duch bibliotekarza), który Ci wyjaśnia dosyć dokładnie co i jak zrobić. Jeśli nie znasz języka w jakim jest gra, zagraj w inną.
2. Czytać co mówią postaci, do cholery
3. W ostateczności sprawdzić w poradniku dodanym do gry.

A quest rzeczywiście słabiutki. Ale w każdej podobnej grze był taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś przeczytał mojego posta?Jeszcze raz powtarzam czy jest nowy patch czy mam jakiegoś buga przez który serwery nie są dostępne?Mam patch 1.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2007 o 10:51, grasz napisał:

Czy ktoś przeczytał mojego posta?Jeszcze raz powtarzam czy jest nowy patch czy mam jakiegoś
buga przez który serwery nie są dostępne?Mam patch 1.04.



by maggit:

Nie można grać bo wyszła kolejna aktualizacja... Hotfix
z wersji 1.04.860 do 1.04.870... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2007 o 10:51, grasz napisał:

Czy ktoś przeczytał mojego posta?Jeszcze raz powtarzam czy jest nowy patch czy mam jakiegoś
buga przez który serwery nie są dostępne?Mam patch 1.04.


Spokojnie... Posta widać, kto tu wchodzi to przeczyta. Dla wersji PL najnowszy jes patch 1.04, a to, że serwery są niedostępne może oznaczać kilka rzeczy - A) zachód ma nowszego patcha, B) brakuje Ci hak-packów, gdyż na niektórych serwerach żeby zagrać musisz sobie ściągnąć małe co nieco (ale to chyba nie to bo by serwer był dostępny, tylko by Cię nie wpuściło), C) gra ma serwerowego buga;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh, spóźniłem się z odpowiedzią, ale za to poczytałem sobie o tym hotfixie 870 i uprzedzając następne pytania - nie - nie da się jej zainstalować na naszej pl 860;/ I z tego co mi wiadomo poprawka naprawia kilka bzdurek a nie to co jest ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2007 o 15:44, damianvs napisał:

Tak, wymagane sa inteligencja i zrecznosc na poziomie przynajmniej 13.


Z twojej odpowiedzi wnioskuję, że grasz/grałeś mistrzem broni. W związku z tym chciałbym cię prosić o przysługę: czy mógłbyś mi podać wymagania dla następujących atutów (chodzi mi o współczynniki i atuty niższego stopnia):
- ruchliwość (czy to to samo co mobilność?)
- wprawa w walce
- sprężysty atak
- atak wichury
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się