• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam problem z kamerą mam neverwinter złota kolekcja . ikiedy wchodzę do byle jakiego budynku kamera ustawiona jest bardzo blisko postaci i nie można zniżać czy zwyrzać kamery w czym jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2007 o 21:57, Tyron napisał:

Mam problem z kamerą mam neverwinter złota kolekcja . ikiedy wchodzę do byle jakiego budynku
kamera ustawiona jest bardzo blisko postaci i nie można zniżać czy zwyrzać kamery w czym jest
problem


Zmień sobie w opcjach na kamerę strategiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

właśnie zobaczyłem w sklepie NWN2 złota edycja za 80zł. Już się cieszyłem że sobie pogram ale parze na wymagania i okazuje się że gra nie obsługuje GeForca 7300. Mam laptopa Toshibe Satellite A200 i tam jest GeForce 7300go czy nie ma możliwości grania w NWN2 z taką kartą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiedzieć czemu nie mogę uruchomić klienta Mg. Wybieram opcję, pojawia się ten obrazek ładowania, a potem znika i nic. Oryginał z Platyny, spaczowany. Co z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem.Kupiełem orginalnego Nwn2 z dotakiem patch nie zainstalowałwm jeszcze i problrm jest taki ze postacie i wiekszosc obiektów w większosci zblizen tracą matariemma to zanikaja włosy a to widac całe oczy klatka piersowa jest pusra lub e domu nie ma okna CO ROBIC HELP!(wszystko działa ok prócz tego..)

20080103181020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2008 o 18:13, misiolv napisał:

mam problem.Kupiełem orginalnego Nwn2 z dotakiem patch nie zainstalowałwm jeszcze i problrm
jest taki ze postacie i wiekszosc obiektów w większosci zblizen tracą matariemma to zanikaja
włosy a to widac całe oczy klatka piersowa jest pusra lub e domu nie ma okna CO ROBIC HELP!(wszystko
działa ok prócz tego..)


To Wina Sterowników twojej karty Graficznej albo ustawień Z Buffera w panelu sterowania.
Jeśli to wina sterowników to trzeba zaktualizować albo poczekać na nowsze jeśli masz aktualne.jeśli to Ustawienia to pogrzeb w Panelu Sterowania sfej karty Graficznej. w ostateczności próbuj zwiększyć Anty Ansling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

thx sterowniki pomogły mam kolejny problem gew mam na dyski e; i mam tam 5 giga miejsca wolnego gdy chce zapisac gre pisze ze miejsca niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2008 o 18:43, misiolv napisał:

thx sterowniki pomogły mam kolejny problem gew mam na dyski e; i mam tam 5 giga miejsca wolnego
gdy chce zapisac gre pisze ze miejsca niema

Save robią się w "moje dokumenty" przenieś Moje dokumenty na dysk E. Ale nie folder(chociaż tez dobrze) tylko lokalizacje moich dokumentów w Windows . Moje Dokumenty / Właściwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podczas uruchomienia gry NWN2 wersja 1.04 wyskakuje mi komunikat Could not write license data! Please contact Customer Support for Further insctructions.
Wcześniej gra chodzila bez zarzutu. Nie wiem co mogło się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pewien problem. Gdy gram nie mogę np. ESC wywołać menu opcji, strzałkami poruszać ekranem itp. po prostu nie widzi mojej klawiatury. Wie ktoś co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2008 o 19:58, sz94 napisał:

Mam pewien problem. Gdy gram nie mogę np. ESC wywołać menu opcji, strzałkami poruszać ekranem
itp. po prostu nie widzi mojej klawiatury. Wie ktoś co to może być?


Spróbuj nacisnąć ten znaczek ze znaiem WIndowsa pomiędzy Altem a Ctrl.Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zaczalem grac w NWN2 od wczoraj i mam dosc dziwny problem. Gram warlockiem i zdobylem na razie ponad 6000 pkt doswiadczenia a mialem dopiero 1 awans, podczas moj towarzysz wojownik juz 3 awanse. Z tego co czytalem w poradniku to kazda postac awansuje na tych samych poziomach czyli na poczatku 1K XP, potem 3k XP i potem 6k XP itd. a moja postac awansowala na drugi poziom dopiero przy 6k XP.
Czy to normalne? Czy cos sie zmienilo od czasow poradnika?
Zaznaczam ze wersje mam 1.10.115 czy cos w tym stylu.

Prosze o szybka pomoc bo nie wiem czy grac dalej(tzn ze tak ma byc) czy moze cofnac sie do poczatku msuze i nie wiem co zrobic:)..

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To zależy jaką rasą grasz. Jeśli grasz diabelstwem albo drowem (chyba jest jeszcze jedna taka rasa ale nie pamiętam jaka) to będziesz awansował wolniej. To raczej nrmalne. Nawet niektórzy towarzysze potem awansują wolniej. Najlepiej to napisz jaką masz klasą i rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2008 o 21:36, MetaL2 napisał:

To zależy jaką rasą grasz. Jeśli grasz diabelstwem albo drowem (chyba jest jeszcze jedna taka
rasa ale nie pamiętam jaka) to będziesz awansował wolniej. To raczej nrmalne. Nawet niektórzy
towarzysze potem awansują wolniej. Najlepiej to napisz jaką masz klasą i rasę.


gram drowem, czarnoksieznik bojowy,
czy to jest powod?
czy to oznacza ze zle wybralem rase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2008 o 21:54, maroro napisał:

gram drowem, czarnoksieznik bojowy, czy to jest powod?

Tak.

Dnia 23.01.2008 o 21:54, maroro napisał:

czy to oznacza ze zle wybralem rase?

Nie. Czasem na początku jest trudniej, ale jest to potężniejsza postać od tych normalnie awansujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się