Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Leworęczni lepsi w grach?

103 postów w tym temacie

Nie zorientowałeś się że to była ironia??:P

Wiem że te ludziska zmieniły świat.No ale mniejsza większości brzmi obraźliwie.I "odmienność" dla leworęcznych też.
To tak dla wyjaśnienia.A poza tym jeżeli jesteś leworęczny to dobrze:D Im nas więcej tym lepiej!!

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło jest czytać takie wiadomości :). Cóż może jestem lepszy, mimo iż pisze lewą, a gram prawą :). Jestem w połowie oburęczny jeżeli takie coś istnieje. Co do tego, że leworęczni są inteligentniejsi, to się zgadzam ;] Leworęczni powinni się trzymac razem tak, jak mniejszości seksualne :D. Hmmm...w zasadzie to ja nie wiem czy w końcu jestem obureczny, czy lewo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol wiekszosc was tak pisze jakby leworeczni byli ogolnie lepsi etc oO. "Leworęczni powinni mieć swój kącik na forum."
ten tekst mnie rozbawil bo brzmi to tak jakby leworeczni byli jacys inni , odmienni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 15:36, Xardas_Beliar napisał:

ja też jestem leworęczny xD może ktoś chce się zmierzyć w cs? :P


Ja chetnie moze meczyk 1on1 w lidze esl? :P w css.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem praworęczny. I takie badanie mnie nie rusza, bo nikt nie wie na jakim "stopniu zaawansowania w grach" byli ci gracze. Najlepiej dać tych, którzy nigdy w życiu nie grali w gry, jeśli to jest w ogóle możliwe i czy ich informacja byłaby prawdziwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja za to słyszałem (niby potwierdzone) że leworęczni szybciej giną:P:P i gorzej obsługują się z różnymi maszynami np. Piła mechaniczna i czasami przez to giną:D A i jeszcze w tym roku nauczycielka coś mówiła o leworęcznych, chyba właśnie że szybciej giną:P

Pozdro 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować