Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Liga mistrzów - etap drugi

37 postów w tym temacie

Trochę za proste do odgadnięcia te twarze, tylko z 8 miałem jakiś tam problem :]
Ale zdziwiła mnie wiadomość kogoś tu żeby nie dać się zmylić zdjęciem nr 3. Dla mnie w sumie jest to prosta do odgadnięcia fotka i dlatego nie wiem o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:59, tsk napisał:

> 3-nazwiko

Przy trzecim trzeba uważać, nie dajcie się zmylić.


To było specjalnie. Wiesz, żeby ktoś nie napisał dziesięć takich samych nazwisk ;) A tak poważnie - dzięki za czujność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wam problemy głównie sprawiała facjata numer 8, a mi tymczasem największe problemy sprawiła niespodziewanie facjata kryjąca się pod numerem 6. Do teraz nie mam pewności czy dobrze pomyślałem, bo im bardziej się jej przyglądam tym nachodzi mnie więcej wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 22:50, Kukowsky napisał:

Widzę, że wam problemy głównie sprawiała facjata numer 8, a mi tymczasem największe problemy
sprawiła niespodziewanie facjata kryjąca się pod numerem 6. Do teraz nie mam pewności czy dobrze
pomyślałem, bo im bardziej się jej przyglądam tym nachodzi mnie więcej wątpliwości...


A jak napisałeś, jeśli wolno spytać, bo i ja mam wątpliwości co do tego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jako że jest już po konkursie to umieszczę moje odpowiedzi i wydaje mi się że też takie są poprawne:
1.Buffon
2.Ronaldinho
3.Henry
4.Adriano
5.Ribery
6.Terry
7.Beckham
8.Cocu
9.Deco
10.Crespo

Chyba wszystko dobrze :) Liczę na 10 punktów, za 1 edycje mam 7, więc do ostatniego się przyłożę i może akurat się coś dla mnie trafi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:40, Kukowsky napisał:

Ja wysłałem Van Bronckhorst. :) Zobaczymy kto ma dobrze... :P


W sumie i moja odpowiedź i twoja dość dobrze pasują do tego typka na 8 screenie.
Odpowiedzi powinny chyba być na dniach to się przekonamy jak to jest naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować