Zaloguj się, aby obserwować  
kurczak-AFC

Prince of Persia cała seria - temat ogólny

8 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 19:28, Ryan Kam napisał:

http://www.gram.pl/forum_szukaj.asp proszę cał gama tematow o Prince of persja :D


Kliknij na link i zobacz, co ci wyskoczy ;D

kurczak-AFC

Jeśli juz zakładasz temat, to napisz cos od siebie. Zakładanie tematu według zasady "Ja założę temat, a inni niech piszą, może temat sie rozkręci" nie ma sensu. Poza tym, jak zauważył Ryan Kam tematów o Prince of Persia jest dużo, wiec zakładanie tematu o całej serii raczej mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanka odnośnie tej serii gier :
1.Która część miała więcej niż jedno zakończenie ? (wersja z 1989roku nie wchodzi w grę )
2.Ile czasu na uratowanie księżniczki miał książę w oryginalnym PoPie z 1989 r ?
3.W której odsłonie PoP można było odblokować oryginalną ,oldschoolową wersję PoP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:48, jackass napisał:

Mam takie pytanka odnośnie tej serii gier :
1.Która część miała więcej niż jedno zakończenie ? (wersja z 1989roku nie wchodzi w grę
)
2.Ile czasu na uratowanie księżniczki miał książę w oryginalnym PoPie z 1989 r ?
3.W której odsłonie PoP można było odblokować oryginalną ,oldschoolową wersję PoP ?

O właśnie - też chcę wystartować w tym konkursie z PE ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:48, jackass napisał:

Mam takie pytanka odnośnie tej serii gier :
3.W której odsłonie PoP można było odblokować oryginalną ,oldschoolową wersję PoP ?

Znam odpowiedź tylko na to. W Sands of time, w głównym menu trzeba było wklepać jakaś kombinacje...

http://kody.info.pl/Kody-do-Prince_of_persia_-_The_sands_of_time.html

o, tutaj jest info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:48, jackass napisał:

2.Ile czasu na uratowanie księżniczki miał książę w oryginalnym PoPie z 1989 r ?

Bez kodow rozumiem ;)? 60 minut=1 godzina. Nigdy mi sie nie udalo. Nie to, ze sie bardzo staralem, ale jednak nie dawalem rady ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować