Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 22:16, Full Wypas napisał:

> Czy poszło by mi ??
> 512 ram
> Procek Semprom 2600+ 1,8 Ghz
> Radeon 9250 128 mb

Kartę masz ok, ale RAM powinno być 2 razy więcej, kup nowego procka, minimum 2,4, a tak to
raczej powinno Ci pójść, ale tylko na minimalnych.

grałem w demo spoko szło bez zacinania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 18:07, otc napisał:

Dobrze jest :) tło głównej strony gramu jest teraz Dark Messiahowe, nie moge sie doczekec az
przyjdzie. Akurat pod koniec ferii :(


U mnie ferie zaczynają się za tydzień w piątek, więc sobie pogram :D
Już tło stronki zamienia się na DM, coś czuję, że tym razem uda się, że w końcu zagram w tę grę (jestem spragniony jakiegoś dobrego FPP :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:02, Panki2000 napisał:

Ja się dziwie czemu DMoM&M dojdzie do nas kurierem 19,a w palnie wydawniczym jest data 23.


bo musimy dostać tą paczkę 2 dni przed premierą a tak wypada ze było by to w niedziele więc dostaniemy grę jeszcze szybciej niż 2 dni przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:02, Panki2000 napisał:

Ja się dziwie czemu DMoM&M dojdzie do nas kurierem 19,a w palnie wydawniczym jest data 23.

Nie narzekaj, tylko ciesz się, że będziesz miał grę wcześniej.
Jeszcze ktoś z CDP to przeczyta i opóźni wysyłkę xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wersje angielska kolekcjonreska ... i dostałęm maila od gram.pl z kluczem rejestracji :D... miła niespodzianka... ale i tak nie moge grac po necie bo moj usługowdawca internetu blokuje mi porty ktore sa potrzeba do steam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 18:07, turok napisał:

U mnie pisze wyslane dostawa 19-22


Mi pisze, że wyśle się 19 :) Ja dziś znowu odpaliłem demo, bo już się nie mogę doczekać! :D
PS Ostry avatar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helo

ja sie dorobiłem angielskiego EK, powiem tak, jak narazie grało bardzo mało na multi, singiel jest WYPASIONY, czego własnie nie mozna powiedziec o MP. Tam niby zdobywa sie te levele, ale tylko za jednym wejsciem, jesli wyjdziesz i wejdziesz (nawet na ten sam serwer) musisz od nowa nabijac expa. Według mnie gra warta zakupu, ale raczej ze wzgledu na SP, niż MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He He He :) Właśnie dostałem maila że kurier poszedł w kraj :) To sobie jutro pogram <zaciera ręce ze szczęścia i podniecenia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem maila, że przesyłka w drodze :)
W związku z tym, żeby się nie rozczarować jak G3 ... okazało się że 1GB RAM-u to nieco przymaławo. Jak jest z tym tak realnie, nie wg specyfikacji min i zalecane, bo one jak zwykle są nieco odrealnione, tylko odczucia ludzi którzy grali w tą grę ... W razie czego więcej pamięci musze sobie na popołudnie ze sklepu wziąść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już do mnie dzwonił kurier.. o dziwo komórka była pod plecami, toteż pobódka nie była "gwałtowna" ;-)
Powiedziałem, że mi obojętne kiedy przyjedzie i żeby "wstawił się"tak jak mu wygodniej. Wybrał między godziną 12-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1024 kbps.. A czemu mnie pytasz, skoro gra do mnie nie doszła ? :-)
Powiedz w czym problem, może jakoś pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo mp jest przez steam.. i jak juz zainstaliuje gre to reszta MP chce sie docągnąc przez staam.. ale jest problem bo to w miejscu stoi i sie nie rusza... i jak klikne lunch to pisze ze serwery jest zbyt zajęty.. i tak w kułko.. Neta mam z optimusa stałę.. a koledze na neo sie dociągneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować