Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w produkcji

103 postów w tym temacie

W takim razie chyba w ogóle zapomnę o kupowaniu nowego kompa... Staruszek zostanie tylko do Internetu, bo właściwie poza GTA IV nie interesuje mnie w tej chwili żadna gra (o dziwo nawet Gothic 3 niespecjalnie mnie pociąga ^^). Może więc warto będzie zrezygnować z nowego PieCa i zainwestować w X360 i parę gierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się po dark masterem - dla mnie też SanAndreas nie było za ciekawe, dobra, wielkie przestrzenie i tak dalej, ale ten "ziomalski" klimat zupełnie mi nie podszedł - co innego ViceCity! Ścieżka dźwiękowa też była wspaniała, pamiętam, jak szukałem najszybszego motoru tylko po to, aby usłyszeć "Japanesse Boy"... Wiem, nie wszyscy to lubią, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:18, KoKK napisał:

Wiem, nie wszyscy to lubią, ale jednak...

Nie wszyscy lubią, ale niektórzy kochają ;) Ja powiem jedno - jeśli GTA IV będzie miało w sobie choć 50% tego, co Vice, to ja tę grę będę ubóstwiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem, może ktoś mnie oświeci... Dlaczego GTAIV??? A co z Vice City?? Z San Andreas?? Według moich obliczeń to właśnie były odpowiednio 4 i 5 część...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wie czy prawdziewe ale usłyszałem pltki że IV gta ma być w londynie i ma on obejmować cały londyn wraz z przedmieściami (czyli nie będzie tak jak w SA że masz 3 miasta i pola między nimi tylko jedno wieeelkie miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tak duzo czasu im zostalo. Dla mnie jednak coraz to nowe GTA jest coraz nudniejsze (albo inaczej, coraz szybciej sie nudzi). Czworka? Dobrze byloby uslyszec ze robia tez wersje na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na GTA IV PC-DVD, jak na PC gry nie będzie to nara. Konsoli nie zamierzam kupować :/. Już miałem nie przyjemność testować GTA SA na padzie.... Dla mnie do takich gier potrzebna jest klawiatura i myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już GTA 3 (z wszelkimi dodatkami) była grą typowo konsolową i wcale się nie dziwię, ze 4 może w ogóle nie ukazać się na PC-ty (chociaż to nic pewnego). Na szczęście dla mnie to rybka ;-), gdyż nie żywię zbyt pozytywnych uczuć dla gier konsolowych w ogóle ;-P (w tym i do najnowszych części GTA). Dla mnie części 1 i może 2 były jeszcze jako tako grywalne (bo były IMO czymś nowym) ... 3 juz nie. Ale to tylko moja opinia.
Gorzej, jak na PC przestaną wydawać wszelakie strategie i FPSy, ale that probably won''t happen ... ;-P.
No i na szczęście zostają jak narazie, jedyne w swoim rodzaju na PC, gry "role playing" ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
Zawsze myślałem, że GTA:VC to była włąśnie 4 część, a SA była piątą. Może Iwanatsu pomylił się i zamiast "VI" napisał "IV". ;)
Ja osobiście wielkim fanem GTA nie jestem, ale na pewno sie skuszę. A najbardziej podobało mi sie GTA 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować