Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w produkcji

103 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 15:06, rob006 napisał:

Hmm...
Zawsze myślałem, że GTA:VC to była włąśnie 4 część, a SA była piątą. Może Iwanatsu pomylił
się i zamiast "VI" napisał "IV". ;)
Ja osobiście wielkim fanem GTA nie jestem, ale na pewno sie skuszę. A najbardziej podobało
mi sie GTA 2 ;P


cześci GTA teraz licza się od oryginalnego GTA 3 , GTA 2 i GTA 1 się nie liczą teraz ;p

Heh - gdzieś czytałem że sami zapowiadali, że nowa cześć gdzieś w Europie będzie :P
wg mnie lepiej, żeby zrobili w Ameryce i osadzone we współczesnych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:07, barteksar napisał:

Pozwólcie,że zmienie temat ilu z was dostało "Suplement" z Medievala II?


Ja :P Był ładnie zapakowany i nic mu się nie stało.

--->rob006

Prawda :) Tylko, że to było GTA:VC i GTA:SA, a teraz bedzie GTAIV

W serii GTA tylko "pełnoprawne" sequele mają prawo do własnego numerka :) GTA1- dwuwymiar z loty ptaka, GTA2- to samo, ale grafa mocno usprawniona, GTA3- trójwymiar. GTA4 to nie 4 wymiar, ale nowy silnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią kupil bym sagę GTA ale niema takej :((ALe mam gta 1 gta 2 gta vice city i powinno być w poniedzialek san andreas :))) ALe niemam gta 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo zakupie San Andreas (to znaczy po tym jak przejde 15 innych gier) wiec newsy o nowym GTA napawaja mnie przerazeniem. Kiedy ja zdaze w to zagrac?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:37, Erton napisał:

Niedlugo zakupie San Andreas (to znaczy po tym jak przejde 15 innych gier) wiec newsy o nowym
GTA napawaja mnie przerazeniem. Kiedy ja zdaze w to zagrac?? :)



Zakupujesz SA ja już zakupilem ale jeszcze nieprzyszło,dlamnie SA jest narazie najlepszą częścią serri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ciekawe co teraz wymyslą? Były paczuszki, było graffiti, podkowy i inne cuda, a teraz? Hmmm... pirackie płyty CD? xD
A na serio, to się cieszę, że nowe GTA jest potwierdzone - pewnie znowu ze 2-3 tygodnie będą zawalone... albo i więcej, może tym razem pokuszę się o 100% (zawsze miałem 85%-90%, zbierałem większość tych "znajdziek", kończyłem wszystkie misje, głowny wątek itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co mam nadzieję że uda im się kolejna część:) SA było fajne ale nadal za najlepsze GTA uznaję Vice City:) Po prostu uwielbiam tą część:) No i jeszcze GTA 1:) Pamięta to jeszcze ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:22, Stwór napisał:

Co jak co mam nadzieję że uda im się kolejna część:) SA było fajne ale nadal za najlepsze GTA
uznaję Vice City:) Po prostu uwielbiam tą część:) No i jeszcze GTA 1:) Pamięta to jeszcze ktoś?:)


GTA 1 pamiętam doskonale to mnie wciągnęlo bylo w CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym liczeniem części: wg. mnie tylko części GTA które mają miejsce w Liberty City dostają numerek, chociaż teraz najwidoczniej to się zmieni bo 4 ma być w Londynie. pro evo, janosikowi chodziło o 5 godzinę, bo o tej Anglicy piją herbatę. taki żart sceniczny ;) lubie te 3-wymiarowe GTA, bo każde z nich ma inny klimat: trójka jest mroczna, pochmurna, ludzie nieprzyjemni, na ulicach drechy, bandziory, złodzieje samochodów. Vice City jest kolorowe, ,,kiczowate", wszyscy w hawajskich koszulach, odpicowani, półnagie kobiety. San Andreas jest typowo ziomalskie, takie ,,50cenciackie". amerykańskie slumsy, na ulicach ,,homies & gangstas", wszędzie lowridery i ciągle słychać ulubiony zwrot na ,,m" amerykańskich gangsterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, wciąż GTA i GTA, ciągłe odcinanie kuponów, a może by tak odcieli kuponik i zrobili Mafia 2 co ? Kupiłbym z zamkniętymi oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować