Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 14:35, Kris Blake napisał:

Coś mi się obiło o uszy, że przez anomalie trzeba
> było wycofać większość samochodów ale nie wiedziałem, że wszystkie.

Do tego dochodzi jeszcze teren gry, który po prostu jest za mały na jeżdżenie po nim pojazdami.
Później, jak już będziesz "dopakowany" artefaktami to będziesz mógł prawie bez przerwy biec
sprintem i dużo czasu biegając pomiędzy lokacjami nie stracisz.


Już teraz jak mam 4 błyski(chyba) to nieźle pocinam. Ale jak mod z pojazdami jest to też miło.
A najlepiej byłoby gdyby wrzucili rower składak,dojeżdżasz do celu rower do plecaka i heja po artefakty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś dobrą taktyke jak pokonac tych dwóch komandosów na arenie? : | Próbołem sie kampowac i oddawac oddzielne strzaly...nic...probowalem na kamikaze, a te typy nawet wzrokiem zabijają : |. Podbiegam i strzelałem kiedy jeden z nich przeładowywał i nagle zero żyć w mym pasku : |. Zresztą czy w ogóle komuś się udało tych komandosów pokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:41, JogaTv napisał:

Tak ale jazda pojazdami to zawsze fajna zabawa ;)a ten mod czeba w kleic tam gdzie ma się zainstalowanego
stalkera? i mozna jezdzic pojazdami ale tylko na 1 obszarze a co sie stanie jak sprubię przejechac
dalej?


Jasne, zawsze to jakieś urozmaicenie;) Z modami to będę dopiero grał jak Stalkera skończę pierwszy raz, ale pewnie tak, trzeba go wkleić do folderu z grą ( jakżeby inaczej:)).
A i muszę jeszcze powiedzieć, że byłem sceptycznie nastawiony do lektora, ale muszę przyznać, że jednak fajnie jest podłożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:39, Virus 500 napisał:

Ściągnąłem sobie tego moda , ale tam pisze żeby rozpakowac go do folderu Stalker , a jeszcze
w tym spakowanym jest folder gamedata , a ja w swoim folderze z grą nie mam takiego folderu

Przekopiuj, będziesz miał dwa foldery
- bin z instalacji
- gamedata do modów

Potem jak będziesz instalował inne mody, które są przeznaczone do katalogu gamedata to po prostu po wejściu w katalog dodasz tam inny (spawns jest od samochodów, reszta będzie w config, a tam dalej na podkatalogi bądź pliki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac mugł byś podac dokładny link po ta strona jest po angielsku a ja z angielskiego nie jestem najlepszy i go wkleic do jakiego folderu


P.S z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:43, Gawełek napisał:

Zna ktoś jakąś dobrą taktyke jak pokonac tych dwóch komandosów na arenie? : |


A która to jest walka? I na jakim poziomie trudności grasz. Mi generalnie arena trudności nie przysporzyła. Nawet walka z samym nożem ( ehh, śmieszna akcja, jak widzisz, że w ekwipunku ma się tylko nóż ) nie była aż taka trudna.
Generalna porada, strzelaj z daleka i oczywiście w głowę, jak Cię zauważą to zmiataj za najbliższą skrzynkę.
Ewentualnie po każdej akcji lub quicksave''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:45, Vormulac napisał:

> Ściągnąłem sobie tego moda , ale tam pisze żeby rozpakowac go do folderu Stalker , a jeszcze

> w tym spakowanym jest folder gamedata , a ja w swoim folderze z grą nie mam takiego folderu

Przekopiuj, będziesz miał dwa foldery
- bin z instalacji
- gamedata do modów

Potem jak będziesz instalował inne mody, które są przeznaczone do katalogu gamedata to po prostu
po wejściu w katalog dodasz tam inny (spawns jest od samochodów, reszta będzie w config, a
tam dalej na podkatalogi bądź pliki)


To tylko mam rozpakowac plik gamedata do folderu z grą i to już wszystko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam ale sie pogubiłem =\ mam wleic do foderu tam gdzie mam zainstalowanego stalkera cały ten folder gamedata i puzniej tam wklejac inne mody? czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:53, JogaTv napisał:

NIe ma folderu gamedata =\

Ściągnij stąd:
http://stalker.vokr.com/download/mody/trader_modv1.1.zip

Po prostu jak wejdziecie do katalogu z grą to skopiujcie katalog gamedata z innymi podkatalogami i plikami. Kolejne mody traktuje się na zasadzie dodawania do ostatniego katalogu, kolejnych plików, mają inne nazwy więc się nie "pogryzą". Chyba tylko dwa mody są które eliminują inne.

Car mod jeszcze trzeba dodatkowo aktywować przez konsolę w grze, macie napisane w instrukcji moda co wpisać. Jak zrobicie tak jak pisze to po wejściu do samochodu (klawisz F), furę odpalacie klawiszem T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:10, wszyscytg napisał:

> To jeszcze napisz gdzie ten kombinezon jest. Przeleciałem wszystkie domki i oprócz jednego


Jak tak dalej pójdzie to założymy klub "Stalkerotrotera" :D Zwiedzanie ZONY:50 RU, zwiedzanie
schowków 200 RU :)
Tylko u nas tylko dzis, promocja, dla kazdego turysty meduza gratis XD


No i masz... To ja sobie żyły i skrinszoty wypruwam, a ten juz wszystko wypapalał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:03, Carl92 napisał:

Wie ktoś dlaczego mam taki dziwny celownik wczoraj było wszystko ok. Dzisiaj się coś skopało
nic nie grzebałem w ustawieniach! Daje screenshota

JA wiem, przegięłeś chyba trochę z AA albo z innymi ustawieniami, ja tak miałem jak ustawiłem za wysokie detale, choć chodziło płynnie to pokazywała mi się jedna a nie 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:09, Carl92 napisał:

Wczoraj też miałem wszystko na maksa i było ok.


A łaskawie odkurzyłeś tą kartę graf swoją ? Jak masz powyżej 80 stopni karta się grzeje i wyskakują artefakty różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ma wyglondac mam tam car mod i trade :) i ten car mod czeba jakoś specialnie aktywowac mugłbyś napisac jak bo jestem kiepski z ang ;(

20070414151250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:13, JogaTv napisał:

bo jestem kiepski z ang ;(


Widać nie tylko z angielskiego, polski kuleje jeszcze bardziej. Polecam FireFoxa 2.0 i jakiś porządny słownik języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:03, Carl92 napisał:

Wie ktoś dlaczego mam taki dziwny celownik wczoraj było wszystko ok. Dzisiaj się coś skopało
nic nie grzebałem w ustawieniach! Daje screenshota

hmm..gdzieś już takie coś widziałem na jakimś screenie...może spróbuj dać domyślne ustawienia wszystkiego i wtedy zobacz. Może się coś poprawi. Apropos nie wiem czy wiesz ale można wyłączać obraz postaci ilości HP itd (klawisz +, -) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować