Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Nie martw się gre masz dobrą,znaczy się ona jest cała zabugowana:D.Twój srzęt spełnia wymogi na maxymalnych,więc bez obaw.Sciągnij patch 1.0.0.6,on poprawia sporo,ale nie wiem czy na single player,bo jest chyba bardziej do multi.Ja w STALKERA gralem bez żadnych patchów.I az tak bardzo nienażekałem.Jak usuną bugi w CS to mamy święty spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jaką jakość grafiki uzyskałbym na sprzęcie o konfiguracji:
Intel Core Duo 2.80 Ghz, 3 gb ram-u i ATI Radeon X1300 (256mb)
Z góry dziękuję 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 12:06, Crew 900 napisał:

A no właśnie , instalowałeś jakieś aktualizacje go gry ?



Tak mam wszystkie poprawki łącznie z najnowszą.Czyli gra po prostu taka jest i się nie da nic zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie :) jakis i ile jest zakończeń w cieniu czarnobyla??
ja znalazłem 5
1 chcę być bogaty
2 chcę aby zona znikneła
3 stełok kładzie się do zieloneg akwarium ( czy coś takiego:D)
4 strełok rozwala te akwaria
5 i chcę żądzić światem

tyle tylko znalazłem są jakieś inne zakończenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja angielska wprawdzie ale zrozumiesz napewno :
Stalker Ending #1
If your reputation is above 1000, then you get the good reputation ending where you wish, "I want the zone to disappear".

Stalker Ending #2
If your money is above 50,000 RU, then you get the money ending where you wish, "I want to be rich".

Stalker Ending #3
If Lukash and Voronin are dead, then you get the I am an asshole ending where you wish, "I want to rule the world".

Stalker Ending #4
If your reputation is below -1000, then you get bad reputation ending where you wish, "Humanity is corrupt, mankind must be controlled".

Stalker Ending #5
If you don't have any of the above, it defaults to the immortality ending where you wish, "I want to immortality".

Stalker Ending #6
This is the ending if you refuse to become a part of the C-Consciousness.

Stalker Ending #7
If you choose to become a part of the C-Consciousness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może byście tak panowie pisalo że to Spoiler jest. Nie każdy ukończył jeszcze gry i nie każdy chce wiedzieć jakie są zakończenia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ukończenia gry, to ja sobie poczekam, jak skończę Czyste Niebo i coś z komputerem zrobię, bo od czasu do czasu podczas gry pojawia mi się nie inny tylko słynny Bluescreen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niedawno kupiłem grę i nie mogłem w nią grać z opisanych wcześniej problemów.
Dziś grę zacząłem na nowo z powodu różnych przyczyn.I mam pytanie gdzie dokładnie znajduje się kombinezon który mamy dostarczyć wilkowi ?? Szukałem w tunelu z anomaliami i nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 20:45, Crew 900 napisał:

Nie Wilkowi tylko żwawemu , zostaje przecież zaznaczony na mapie ....



Ok dzięki.Mój błąd sorrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:03, Piotrbov napisał:

Co do ukończenia gry, to ja sobie poczekam, jak skończę Czyste Niebo i coś z komputerem
zrobię, bo od czasu do czasu podczas gry pojawia mi się nie inny tylko słynny Bluescreen.


O ile pamiętam to jest to kwestia sterowników. Ja na GF8800GTS miałem bluescreen na wszystkich sterownikach oprócz jednej starszej wersji. Poszukaj w necie, powinny być informacje jaka wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:06, hehe napisał:

O ile pamiętam to jest to kwestia sterowników. Ja na GF8800GTS miałem bluescreen na wszystkich
sterownikach oprócz jednej starszej wersji. Poszukaj w necie, powinny być informacje
jaka wersja.


No to możliwe, tylko ja za bardzo nie chcę sterowników zmieniać, gdyż tylko na tym sterowniku co teraz mam działa mi Test Drive Unlimited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 12:01, Ajinur napisał:

Nie martw się gre masz dobrą,znaczy się ona jest cała zabugowana:D.Twój srzęt spełnia
wymogi na maxymalnych,więc bez obaw.Sciągnij patch 1.0.0.6,on poprawia sporo,ale nie
wiem czy na single player,bo jest chyba bardziej do multi.Ja w STALKERA gralem bez żadnych
patchów.I az tak bardzo nienażekałem.Jak usuną bugi w CS to mamy święty spokój:)


Bardziej w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem ostatnio troszke kasy i zastanawiam sie czy by tej gry nie kupic jak mi radzicie poczekaj do premiery "czyste niebo" czy kupic ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować