Zaloguj się, aby obserwować  
ufo344

Xbox360 vs PS3

222 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 16:13, marekjjjjj napisał:


> do XBOX widnieję przeróbka a do PS# nie no i na XBOX jest więcej gier :D
To chyba nie forum o piractwie

extra, ale co z tego? Nie może napisać, że jest możliwość sflashowania napędu w X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 16:35, mcQba napisał:

>
> > do XBOX widnieję przeróbka a do PS# nie no i na XBOX jest więcej gier :D

> To chyba nie forum o piractwie
extra, ale co z tego? Nie może napisać, że jest możliwość sflashowania napędu w X360?

Tak morze przecież nie napisał ze to robi ale może też napisać instrukcje jak nagrywać płyty na xbox żeby chodziły i dać link skąnd pobrać piraty i co też będzie wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 16:48, marekjjjjj napisał:

Tak morze przecież nie napisał ze to robi ale może też napisać instrukcje jak nagrywać
płyty na xbox żeby chodziły i dać link skąnd pobrać piraty i co też będzie wszystko
ok ?

Hmmm... A nie pomyślałeś o tym, że ma np. oryginał i chce mieć kopię zapasową? Znam wielu ludzi, którzy robią tak z płytami audio. Po prostu nie chcą, żeby im się płyty rysowały, a żeby mieli jednak czym się pochwalić.

P.S. A od kiedy morze pisze? Myślałem, że to tylko woda ;o I jak już to: morze przecież nie napisało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego konsole od nowośći nie odpalaią kopi zapasowych gier ?
a poza tym jak tupisz na gram.pl to masz dożywotnią gwarancję na nośnik ( jeżeli chodzi o gry na pc co do konsol to nie mam 100% pewnośći )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 23:52, marekjjjjj napisał:

To dlaczego konsole od nowośći nie odpalaią kopi zapasowych gier ?
a poza tym jak tupisz na gram.pl to masz dożywotnią gwarancję na nośnik ( jeżeli chodzi
o gry na pc co do konsol to nie mam 100% pewnośći )

Ta, ale w tym przygłupim sklepie zapłacisz 60% więcej x|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 14:17, mcQba napisał:

> To dlaczego konsole od nowośći nie odpalaią kopi zapasowych gier ?
> a poza tym jak tupisz na gram.pl to masz dożywotnią gwarancję na nośnik ( jeżeli
chodzi
> o gry na pc co do konsol to nie mam 100% pewnośći )
Ta, ale w tym przygłupim sklepie zapłacisz 60% więcej x|



Nie ma gwarancji na nośniki gier na xboxa w sklepie gram.pl
To działa tylko z kompami :] Niestety. Ale taka usługa jest możliwa. Wystarczy odwiedzić stronę ms :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:07, Onybic napisał:

kupuje niedlugo xboxa i na pewno nie kupie gears of war, jak dla mnie to gra porażka
nic mnie w niej nie przyciaga, a wszystko odrzuca.

i tak jak ktos powiedzial
Halo to wizytowka xboxa czy tego chcesz, czy nie.

A uzasadnisz jakoś? Bo odrazu mówisz, że porażka nawet nie grając (skoro chcesz kupić)...
@BAMPERS
I Halo i GoW są wizytówkami Xboxa - Halo może w większym stopniu( o wiele wcześniej debiutowało - zaczynało na pierwszym Xboxie), ale oba tytuły są świetne.
@T.Bocek
A po czym wywnioskowałeś, że Xbox360 ma lepszą grafikę od PS3?

Wogóle nie rozumiem czemu tak się na GoW rzucacie... To jest gra, którą należy traktować inaczej - to nie jest zwykła strzelanka gdzie chodzisz i strzelasz od tak sobie - tutaj cała mechanika polega na chowaniu się za przeszkodami, co automatycznie robi tytuł wolniejszym, co nie znaczy, że nie efektownym. Ma dojrzały klimat i świetną fabułę - tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:56, Pile napisał:

Nie ma gwarancji na nośniki gier na xboxa w sklepie gram.pl
To działa tylko z kompami :] Niestety. Ale taka usługa jest możliwa. Wystarczy odwiedzić
stronę ms :]

Chciałem wymienić uszkodzone Gears of War to chcieli za to 60zł w MS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:19, mcQba napisał:

> Nie ma gwarancji na nośniki gier na xboxa w sklepie gram.pl
> To działa tylko z kompami :] Niestety. Ale taka usługa jest możliwa. Wystarczy odwiedzić

> stronę ms :]
Chciałem wymienić uszkodzone Gears of War to chcieli za to 60zł w MS...



Co nie byłoby złą inwestycją gdyby nie fakt że gowa można mieć nówkę za 60 zł np w empiku :]
Ale np. jakaś gierka za 200 zł to co innego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 22:04, W.S.A.D napisał:

> kupuje niedlugo xboxa i na pewno nie kupie gears of war, jak dla mnie to gra porażka

> nic mnie w niej nie przyciaga, a wszystko odrzuca.
>
> i tak jak ktos powiedzial
> Halo to wizytowka xboxa czy tego chcesz, czy nie.
A uzasadnisz jakoś? Bo odrazu mówisz, że porażka nawet nie grając (skoro chcesz kupić)...

@BAMPERS
I Halo i GoW są wizytówkami Xboxa - Halo może w większym stopniu( o wiele wcześniej debiutowało
- zaczynało na pierwszym Xboxie), ale oba tytuły są świetne.
@T.Bocek
A po czym wywnioskowałeś, że Xbox360 ma lepszą grafikę od PS3?

Wogóle nie rozumiem czemu tak się na GoW rzucacie... To jest gra, którą należy traktować
inaczej - to nie jest zwykła strzelanka gdzie chodzisz i strzelasz od tak sobie - tutaj
cała mechanika polega na chowaniu się za przeszkodami, co automatycznie robi tytuł wolniejszym,
co nie znaczy, że nie efektownym. Ma dojrzały klimat i świetną fabułę - tyle ;)



W pełni się zgadzam. Gow to tytuł wolniejszy i bardziej taktyczny np. od ut ale to nie wpływa na sam gameplay w negatywnym sensie. Wręcz przeciwnie. Gra nabiera realizmu. Jeśli się nie mylę to system chowania na tak szeroką skalę został zapoczątkowany właśnie w Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ,ze ktos tu lubi sie w gornika bawic, odkopujac tematy starsze niz swiat.

tak sie sklada ze jednak kupilem gow 2 i co? nadal mnie ta gra odrzuca. a to ze wtedy nie zamierzalem go kupowac to wcale nie znaczy, ze w niego nie gralem, wiesz jest taki ktos jak na przyklad kolega z dana gra, wiem, wiem trudne do pojecia, ale jest :P

co w gow jest beznadziejne? calkowicie skopany system multiplayer, gdzie im masz wiekszy ping tym lepiej dla ciebie i strzaly z odleglosci pol metra potrafia zabrac mniej niz randomowy strzal przez cala mapke...
do singla nic nie mam, ot tak postrzelac, pochowac sie za kamyczkami, czasem powkurzac na powalone etapy jazdy samochodem po lodzie... czy sysytem zabijania bosow..
gralem, widzialem, zwatpilem. cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tematy typu co lepsze czy XBOX 360 czy PS 3 są nie stosowne wiadomo że fani Xbox powiedzą że to lepsze a Ps że to ja osobiście posiadałem to i to i stwierdzam iż bod kilkoma względami lepszy jest XboX a pod kilkoma Ps aktualnie wolę xbox 360 ale jeżeli chodzi o przenośne konsole to PSP choć PS3 nie jest takie złe to wolę Xbox 360 a ma to i to więc mam porównanie jakoś gry na XBOX bardziej mi przypadły do gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:30, mouhhg napisał:

Ja nie wiem co lepsze bo żadnej konsoli nie mam.:(Mam zato pytanie do tych co posiadają
obie konsolki.Co lepiej wybrać.Xbox''a czy PS3 ?


W sumie to PS3. Może mniej gier, ale wg mnie lepsze. Dodatkowo masz spory dysk w nowych modelach, net za darmo, wypasiony kontroler i dużo przyjemności z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2009 o 19:34, Sarturias napisał:

W sumie to PS3. Może mniej gier, ale wg mnie lepsze. Dodatkowo masz spory dysk w nowych
modelach, net za darmo, wypasiony kontroler i dużo przyjemności z gry ;)

Mam jeszcze takie pytanko.Czy gierki na PS3 wymagają jakiegoś wypasionego telewizora?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:41, mouhhg napisał:

Mam jeszcze takie pytanko.Czy gierki na PS3 wymagają jakiegoś wypasionego telewizora?:)

Nie wymagają,
ale przydałby się, żeby w pełni wykorzystać moc konsoli.
To samo tyczy się X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2009 o 19:55, balduran2 napisał:

Nie wymagają,
ale przydałby się, żeby w pełni wykorzystać moc konsoli.
To samo tyczy się X360.

Czyli żeby , widać było całe tło przydał by się jakiś lepszy telewizor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz PS3 jak i X360 nie wymagają telewizorów czy tam monitorów z HD , jednak umilają rozrywkę. Jeżeli masz stary telewizor kineskopowy ? to wstrzymaj się z konsolą nowej generacji, albo podłącz ją pod monitor. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:57, mouhhg napisał:

Czyli żeby , widać było całe tło przydał by się jakiś lepszy telewizor ?

Jak "całe tło"?
To nie jest PC, że sobie ustawiasz w opcjach detale grafiki i np. zakres widoczności.
Chodzi o to, żeby cieszyć się jakością HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować