Zaloguj się, aby obserwować  
ufo344

Xbox360 vs PS3

222 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 09:09, Fucio napisał:

Poza tym odstrasza też cena tych filmów. Słyszałem, że osiągają nawet 100zł.


W sklepach w stylu Empiku nierzadko tę kwotę przekraczają :) Poniżej stówy chodzą zazwyczaj nagrania z koncertów.
Ale nie ma co, DVD przy Blu-ray się chowa... W przypadku tego drugiego formatu jedynym ograniczeniem jakości obrazu jest kamera, którą film został nakręcony (dlatego filmy animowane techniką komputerową wyglądają obłędnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy drodzy, chciałbym Wam przypomnieć, że taki temat istnieje od wieków, i każde kontynuowanie tego tematu może być uznane za spam i nieprzestrzeganie regulaminu. Zaleca się nie wypowiadać w tematach dublujących inne! Oto temat gzie porównuje się PS3, XBOX''a 360, i niekiedy Wii:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&tpage=478

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 11:09, Jaki Ganh1 napisał:

Użytkownicy drodzy, chciałbym Wam przypomnieć, że taki temat istnieje od wieków, i każde
kontynuowanie tego tematu może być uznane za spam i nieprzestrzeganie regulaminu. Zaleca
się nie wypowiadać w tematach dublujących inne! Oto temat gzie porównuje się PS3, XBOX''a
360, i niekiedy Wii:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&tpage=478


Napisz maila do gram.pl, że obejmiesz posadę Wielkiego Porządkującego tego forum, to może w końcu ktoś tu posprząta, scali niektóre tematy, wywali spamerskie i być może zaproponuje jakąś większą modernizację.
Poza tym, gdyby nikt się w tym temacie nie wypowiadał, to on i tak by tu istniał, nie? Walałby się gdzieś pomiędzy innymi. Komu zatem szkodzi, że ktoś tu coś napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:09, Fucio napisał:

Poza tym odstrasza też cena tych filmów. Słyszałem, że osiągają nawet 100zł.


100 zł to nic ja tam widziałem filmy za 200 zł cena min filmu na Blu-Ray to z 80 zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma racje i nie tylko odtwarzacz blu-Ray ale tez mnóstwo innych funkcji zwykłe odtwarzacze blu-Ray tak samo jak DVD nie maja możliwości grania w gry no możne i rzeczywiści maja dysk twardy i można tam zapisywać rożne rzeczy ale nie dość ze jest droższe to jeszcze gorsze lepiej kopić ps3 i mieć jeszcze gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co tak pusto na tym forum tylko ja na niego wchodzę???
Może ktoś rozpocznie jakiś temacik może ja...
No dobra powiedzcie coś o Xbox 360 bo o PS3 wszystko wiem np. jakie są dobre gry na Xbox a jakich nie mam na PS3 no ruszcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 23:08, jedrek221 napisał:

No co tak pusto na tym forum tylko ja na niego wchodzę???
Może ktoś rozpocznie jakiś temacik może ja...
No dobra powiedzcie coś o Xbox 360 bo o PS3 wszystko wiem np. jakie są dobre gry na
Xbox a jakich nie mam na PS3 no ruszcie się ;)

Gears of war i Gears of war 2 dla tych gier naprawde warto kupić xbox360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 07:08, BAMPERS napisał:

Względem mnie Gears''i to marna produkcja i dla tej jednej pozycji bym nie kupił x''boxa.

Ta gra reprezentuje xbox-a ja jestem wielkim fanem tej gry ale każdy ma prawo do własnej opinij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:33, marekjjjjj napisał:

> Względem mnie Gears''i to marna produkcja i dla tej jednej pozycji bym nie kupił
x''boxa.
Ta gra reprezentuje xbox-a ja jestem wielkim fanem tej gry ale każdy ma prawo do własnej
opinij

Nie wiem bo nie grałem, ale szkoda że nie ma na PS3 bo bym sobie pograł na razie kupuje TV do PS3 ale jak to już załatwię to może kupie Xklocka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:50, marekjjjjj napisał:

Gears to wizytówka xbox nie Halo


Właśnie odwrotnie. Przy Halo była największa kampania reklamowa i hype, i to ona przyniosla M$ największy zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupuje niedlugo xboxa i na pewno nie kupie gears of war, jak dla mnie to gra porażka nic mnie w niej nie przyciaga, a wszystko odrzuca.

i tak jak ktos powiedzial
Halo to wizytowka xboxa czy tego chcesz, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XBOX ma lepszą grafę od PS3 ale XBOX nie długo straci swoją światłość rok może dwa i koniec gry coraz większe wymogi a Komputery coraz lepsze no i sprzęt tanieje a PS# no będzie miało swoją światłość dłużej ale też padnie po upadku XBOX 360 , ale aktualnie do XBOX widnieję przeróbka a do PS# nie no i na XBOX jest więcej gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 15:35, T.Boczek napisał:

XBOX ma lepszą grafę od PS3 ale XBOX nie długo straci swoją światłość rok może dwa i
koniec gry coraz większe wymogi a Komputery coraz lepsze no i sprzęt tanieje a PS# no
będzie miało swoją światłość dłużej ale też padnie po upadku XBOX 360 , ale aktualnie
do XBOX widnieję przeróbka a do PS# nie no i na XBOX jest więcej gier :D


Napisz coś jeszczę mój wróżu ,proszę :)
Tak, ostatnio sprzęt potaniał o jakieś plus 15 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować