Zaloguj się, aby obserwować  
Hunter222

BŁAGAM O POMOC!

14 postów w tym temacie

Od wielu już tygodni "walczę" z grą RED ALERT 2. nie wiem jak ją skonfigurować żeby grać przez sieć lokalną LAN. Zainstalowałem protokoły TCP/IP oraz IPX. W opcjach gry wybieram odpowiedni do mojej sieciówki ares MAC. Niewiem jaki port mam wpisać i numer sieci(może nic nie trzeba tam wpisywać??) Proszę o pomoc. Bardzo lubie gry z serii Red Alert. Mam od dawna ochotę pograć sobie z kolesiami w sieci właśnie w red Alert2 ale nic z tego. Nie możemy nic wymyślić.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 15:58, Hunter222 napisał:

Od wielu już tygodni "walczę" z grą RED ALERT 2. nie wiem jak ją skonfigurować żeby grać przez sieć lokalną LAN. Zainstalowałem
protokoły TCP/IP oraz IPX. W opcjach gry wybieram odpowiedni do mojej sieciówki ares MAC. Niewiem jaki port mam wpisać i
numer sieci(może nic nie trzeba tam wpisywać??) Proszę o pomoc. Bardzo lubie gry z serii Red Alert. Mam od dawna ochotę
pograć sobie z kolesiami w sieci właśnie w red Alert2 ale nic z tego. Nie możemy nic wymyślić.....................

Kupcie sobie orginały. Macie te same cd-keye. I już problem rozwiązany.
Ps. google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. wszystko ładnie pięknie. mam dwie gierki oryginalne. I nawed na tych dwu kompach z oryginalną grą nie działa nam sieć. Wszystko czeba jakoś umiejętnie skonfigurować. Wątpie aby problemem była kopiowana gra. Tak Red Alert 1 jak i 2 nie działają mi w sieci. Można normalnie stworzyć nową grę sieciową tylko że reszta graczy nie może się dołączyć bo u nich nie wyczaja mojej nowo stworzonej gry. Prubowaliśmy na różne sposoby i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnijcie sobie taki program Hamachi, który tworzy wirtualną sieć lokalną i generuje do niej adresy IP. W Baldurach działa, więc tu też powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 02:44, Słupek napisał:

Sciągnijcie sobie taki program Hamachi, który tworzy wirtualną sieć lokalną i generuje do niej
adresy IP. W Baldurach działa, więc tu też powinien.


Tylko, że z tego co rozumiem oni już mają sieć lokalną więc na nic się zda Hamachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 15:58, Hunter222 napisał:

Od wielu już tygodni "walczę" z grą RED ALERT 2. nie wiem jak ją skonfigurować żeby grać przez
sieć lokalną LAN. Zainstalowałem protokoły TCP/IP oraz IPX. W opcjach gry wybieram odpowiedni
do mojej sieciówki ares MAC. Niewiem jaki port mam wpisać i numer sieci(może nic nie trzeba
tam wpisywać??) Proszę o pomoc. Bardzo lubie gry z serii Red Alert. Mam od dawna ochotę pograć
sobie z kolesiami w sieci właśnie w red Alert2 ale nic z tego. Nie możemy nic wymyślić.....................


Napisz do jakiegoś czasopisma z grami.Może potrzeba jakiekoś patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to zabrzmi z mojej strony chamsko ale myślę,że Rad3onPL powinien dostać poważne upomnienie lub degrada. Nie dość że poruszył temat z przed ponad pół roku to jeszcze bezczelnie zaspamował - bo nic sensownego nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 16:10, Markus89 napisał:

Trochę to zabrzmi z mojej strony chamsko ale myślę,że Rad3onPL powinien dostać poważne
upomnienie lub degrada. Nie dość że poruszył temat z przed ponad pół roku to jeszcze bezczelnie
zaspamował - bo nic sensownego nie napisał.


True True

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować