Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2006 o 20:03, Grizzly. napisał:

Czy tak jak się gra instaluje to opcje graficzne same się przystosowują do karty graficznej
? Bo ja po zainstalowaniu miałem wszystko na najniższą jakość. Ostatnio zabawiam się w zmienianie
na troche wyższą jakość i mapy wyglądają troche inaczej :)


Nie. Automatycznie wrzuca najgorsze ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Ostatnio podobno wyszedł jakiś patch 1.2 . Zamierzam wkrótce kupić Battlefielda 2 , i chciałbym wiedzieć co się zmieniło od wersji 1.0 do 1.2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 20:12, WorldWar3PL napisał:

Mam pytanie . Ostatnio podobno wyszedł jakiś patch 1.2 . Zamierzam wkrótce kupić Battlefielda
2 , i chciałbym wiedzieć co się zmieniło od wersji 1.0 do 1.2 ??


Lista jest dłuuuga. Wcześniej był 1.02, 1.03, 1.12 i dopiero 1.2. Teraz pracują nad 1.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 20:15, WorldWar3PL napisał:

A dodano nowe bronie ? Modele ? Pojazdy ? Tego jestem ciekaw


Nowe bronie, pojazdy, strony dodało rozszerzenie: Jednostki specjalne. Z czego broni można używać nawet w podstawce, ale pojazdy i strony walczą tylko na mapach z dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 20:15, WorldWar3PL napisał:

A dodano nowe bronie ? Modele ? Pojazdy ? Tego jestem ciekaw

Patch 1.2 dodał 2 nowe bronie do odblokowania:
pistolet maszynowy P90 dla grenadiera;
snajperka L96A1- oczywiście dla snajpera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim powinni 1.21 naprawić latanie helikopterem, bo to co jest w "2" to tragedia, nie umywa się do Vietnama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 09:13, Zetonn napisał:

Przedewszystkim powinni 1.21 naprawić latanie helikopterem, bo to co jest w "2" to tragedia,
nie umywa się do Vietnama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie mam pojęcia co ci pszeszkadza w lataniu ? Moim zdaniem i tak jest świetnie.. no może z wyjątkiem helikopteru MEC, wogóle inaczej nim się lata, jest taki jakby dziki. Fajne jest to że można zrobić młynek w powietrzu choć gdyby naprawde w życiu zrobić coś takiego to helikopter by spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:43, Grizzly. napisał:

http://www.eagames.pl/downloads.view.asp?dl_id=1533 --> i znowu patch . Ale naszczęście
tylko 14MB. Ale żeby tak szybko po 1.2, pewnie oczymś zapomnieli. Co jest poprawione w 1.21?


POPRAWKI BŁĘDÓW

- Usunięto błąd powodujący zawieszenie gry na mapach Battlefield 2: Jednostki specjalne, w przypadku Hmmww z TOWem
- Usunięto błąd powodujący zawieszenie Battle Recordera
- Naprawiono zapisywanie obrazków z gry
- Usunięto problemy związane z kartami graficznymi obsługującymi Pixel Shader 1.4
- Usunięto problem, który powodował, że pociski naprowadzane ciepłem przylepiały się do wież wiertniczych
- Usunięto problem, który sprawiał, że pociski naprowadzane leciały zygzakiem
- Do 2 zmniejszono maksymalną liczbę min claymore, które można podłożyć
- Poprawiono filtr przeglądarki serwerów, aby umożliwić przeszukiwanie względem nazwy mapy
- Usunięto błąd w komunikacji między klientem a serwerem, który powodował problemy z synchronizacją dźwięku, animacji oraz innych elmentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam.
Kupilem orginalnego bf2 i chcialem sobie zagrac w sieci lecz gdy konczy wczytywac mi plansze zawiesza sie.Nie wiem co zrobic z tym.Tego kto wie jak dolaczyc sie do gry w sieci to prosze go o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:10, Thur Michalus napisał:

Czesc wam.
Kupilem orginalnego bf2 i chcialem sobie zagrac w sieci lecz gdy konczy wczytywac mi plansze
zawiesza sie.Nie wiem co zrobic z tym.Tego kto wie jak dolaczyc sie do gry w sieci to prosze
go o pomoc.


Wymagania spełniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:10, Thur Michalus napisał:

Czesc wam.
Kupilem orginalnego bf2 i chcialem sobie zagrac w sieci lecz gdy konczy wczytywac mi plansze
zawiesza sie.Nie wiem co zrobic z tym.Tego kto wie jak dolaczyc sie do gry w sieci to prosze
go o pomoc.


ściągnołeś patcha ? czy na grze jednosobowej też ci się wiesza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować