Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Oddaj myszkę do gwarancji, powiedz, że ci nie działa, mają z tym coś zrobić, albo niech oddadzą kasę .
Jeżeli nie wiesz gdzie jest oddział gwarancji twojej myszki, zgłoś się do sklepu w którym myszkę zakupiłeś .

Mhmm... myszka pod Battlefielda 2 ? Mógłbyś dać linka do jakiegoś sklepu z nią ? Chętnie bym ją zobaczył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 09:56, Zetonn napisał:

Kupiłem specjalnie pod Battlefielda myszke, posiada ona więcej przycisków niż standardowa
myszka. Przyciski jak już wywnioskowaliście nie działają. Czy powodem jest gra, czy winna jest
mysz (np: sterowniki, kiepski model).
Z góry dzięki za pomoc.


Podaj firme, model i odp. na zasadnicze pytanie:
-czy dostałeś sterowniki do myszki w komplecie? - jeśli nie poszukaj na stronie producenta i ściągnij najnowsze.
Na 100% jest to wina sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 10:11, iro1979 napisał:

Skoro już o gadżetach http://mychiplab.aukcje24.pl/accdb/viewitem.asp?IDI=23172869 ale aukcja
zakończona :P kto chciał ten wiedział :). Może gdzieś jeszcze take coś dostaniecie ale wątpie.


Fajny gadżet, ale nie wyobrażam sobie przepinania klawiatur tylko po to, by grać w BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 10:06, Virus_eBola napisał:

> Kupiłem specjalnie pod Battlefielda myszke, posiada ona więcej przycisków niż standardowa

> myszka. Przyciski jak już wywnioskowaliście nie działają. Czy powodem jest gra, czy winna
jest
> mysz (np: sterowniki, kiepski model).
> Z góry dzięki za pomoc.

Podaj firme, model i odp. na zasadnicze pytanie:
-czy dostałeś sterowniki do myszki w komplecie? - jeśli nie poszukaj na stronie producenta
i ściągnij najnowsze.
Na 100% jest to wina sterowników.


Problem polega na tym że dostałem sterowniki, zainstalowałem je, może coś źle zrobiłem, ale mam w pasku aktywnych ikone, teoretycznie moge je przestawiać, w tej aplikacji, ta mysz to A4-TECH Navigator Opto BW-5UP. Gra rozpoznaje tylko dwa podstawowe klawisze i nic więcej. W grze musze najechać na czynność która ma być wykonywana , zaznaczyć i wcisnąć klawisz pod którym chce mieć tą czynność, jeśli jest inaczej oświećcie mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 11:24, Zetonn napisał:

Problem polega na tym że dostałem sterowniki, zainstalowałem je, może coś źle zrobiłem, ale
mam w pasku aktywnych ikone, teoretycznie moge je przestawiać, w tej aplikacji, ta mysz to
A4-TECH Navigator Opto BW-5UP.


Kumpel miał podobny kłopot, ale z Logitechem MX518. Dopiero jak zainstalował sterowniki do tej myszy, mógł w grze przyporządkować czynności pod dodatkowe przyciski na myszy. Na twoim miejscu uderzyłbym telefonicznie do polskiego dystrybutora (albo do polskiego oddziału, jeśli jest) A4-Techa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 23:32, Vramin napisał:

Kumpel miał podobny kłopot, ale z Logitechem MX518. Dopiero jak zainstalował sterowniki do
tej myszy, mógł w grze przyporządkować czynności pod dodatkowe przyciski na myszy. Na twoim
miejscu uderzyłbym telefonicznie do polskiego dystrybutora (albo do polskiego oddziału, jeśli
jest) A4-Techa.


Problem się pogłębił gdyż zciągnołem najnowsze sterowniki ze strony A4 TECHa i (tu wstaw brzydkie słowo), myśle czy by nie pujść i oddać myszki. Jaką by było warto kupić żeby napewno działałą lub jakiej firmy napewno działają.

Z góry DZIĘKI za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 09:04, Zetonn napisał:

> Kumpel miał podobny kłopot, ale z Logitechem MX518. Dopiero jak zainstalował sterowniki
do
> tej myszy, mógł w grze przyporządkować czynności pod dodatkowe przyciski na myszy. Na
twoim
> miejscu uderzyłbym telefonicznie do polskiego dystrybutora (albo do polskiego oddziału,
jeśli
> jest) A4-Techa.

Problem się pogłębił gdyż zciągnołem najnowsze sterowniki ze strony A4 TECHa i (tu wstaw brzydkie
słowo), myśle czy by nie pujść i oddać myszki. Jaką by było warto kupić żeby napewno działałą
lub jakiej firmy napewno działają.

Z góry DZIĘKI za pomoc!


Poleciłbym Ci 2 firmy produkujący świetnej klasy myszki.
Są to Logitech i E4 (Razer). Powiedz do czego głównie takowy "gryzoń" miałby Ci służyć i jaką ilość pieniążków chciałbyś na mychę przeznaczyć. Postaram coś doradzić w miarę mojej wiedzy.
Zapomniałbym, jeśli większość czasu mouse jest używany w grach to napisz ich typ.
W FPP kluczową rolę odgrywa czułość myszy i możliwie jak największa rozdzielczość pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Poleciłbym Ci 2 firmy produkujący świetnej klasy myszki.

Ja od siebie polecam Logitech MX-518-poezja, do tego podkładka np. SteelPad OCK i jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić żeby były boty na lanie, bo z kumplem chcemy pograć na 2 kompy,a musieli byśmy ganiać za sobą po całej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrocie co zrobic by grac na piracie jesli na necie nie moge...

Ja bym jednak radizl na takie pytania nie odpowiadc. Z czystej checi pomocy. Niech kupi oryginal i zobaczy ile tracil ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale zapomniałem jeszcze spytać w poprzednim poście ^^^, czy jak sobie ściągne moda to będe mógł grać tylko z tymi co mają moda czy ze wszystkimi ? I czy będzie się dało go jakoś wyłączyć ? Lailonn coś kiedyś tutaj o tym pisał więc czy może wiesz skąd można ściągnąć takiego żeby było w świecie star wars ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:02, Lailonn napisał:



Czyli trzeba zastosować metodę z battlefield.pl-weryfikacja po instrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOD pozwala ci grac z ludzmi posiadajacymi tego samego moda w tej samej wersji. Poki co jedyny mod jaki ujrzal swiatlo dzienne to Project Reality i nie wiele wlasciwie zmienia. Prace nad pozostalymi sa na takim etapie, ze za 2-3 miesiace powinny pojawic sie ich odslony. M.in. taki mod w sweicie star wars. Tu masz na zachete ;]

http://firststrike.totalbf2.com/img/sshot_lrg_SCH4.jpg
http://firststrike.totalbf2.com/img/sshot_lrg_SCH2.jpg

Oczywiscie to dopiero pierwsze screeny pochodzace z MODa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 00:12, Lailonn napisał:

MOD pozwala ci grac z ludzmi posiadajacymi tego samego moda w tej samej wersji. Poki co jedyny
mod jaki ujrzal swiatlo dzienne to Project Reality i nie wiele wlasciwie zmienia. Prace nad
pozostalymi sa na takim etapie, ze za 2-3 miesiace powinny pojawic sie ich odslony. M.in. taki
mod w sweicie star wars. Tu masz na zachete ;]

http://firststrike.totalbf2.com/img/sshot_lrg_SCH4.jpg
http://firststrike.totalbf2.com/img/sshot_lrg_SCH2.jpg

Oczywiscie to dopiero pierwsze screeny pochodzace z MODa


A czy będzie go można jakoś włączać i wyłączać ? I czy jak będe miał go zainstalowanego to jak znajde ludzi którzy go mają żeby móc grać ? A screeny są świetne ! Jest ich może więcej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mody mozna wlaczac/wylaczac tak jak i np Special Forces dodatek. Mozna robic to recznie lub gra zrobi to za ciebie(szybciej i wygodniej jest to ustawiac recznie).

Tak jak teraz odpalajac przegladarke serwerow jest opcja "same mod" ktora wyswietli ci TYLKO serwery BF2 lub TYLKO BF2:SF(jesli go wlaczysz) tak samo dzieje sie w modach. Natomiast jesli nie masz ustawionej tej opcji to ci wyswietla wszystkie mozliwe serwery i wtedy jesli wejdziesz na serwer z modem np to ci go gra sama aktywuje(i na odwrot)

Jesli chcesz poczytac o tworzonych modach, poogladac filmiki i screeny to najlepszym miejscem do tego bedzie www.totalbf2.com :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gram MEC albo rosyjskim specnazem to wkurza mnie ich karabin snajperski. To jest ten taki szybko przeładowujący ze słabymi obrażeniami. Więc postanowiłem że następną bronią jaką odblokuje będzie M95. Czy ta snajperka jest bardziej podobna do amerykańskiej czy MEC ? Jak strzela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 14:39, Grizzly. napisał:

Jak gram MEC albo rosyjskim specnazem to wkurza mnie ich karabin snajperski. To jest ten taki
szybko przeładowujący ze słabymi obrażeniami. Więc postanowiłem że następną bronią jaką odblokuje
będzie M95. Czy ta snajperka jest bardziej podobna do amerykańskiej czy MEC ? Jak strzela ?


Jeden strzał potrafi zabić. Na czym to polega, nie wiem. W każdym razie jest mocniejsza od podstawowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować