Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2006 o 14:48, Arclight napisał:

Jeden strzał potrafi zabić. Na czym to polega, nie wiem. W każdym razie jest mocniejsza od
podstawowych.


Ale od których podstawowych ? Bo ja snajperki dziele sobie na mocniejsze & wolniejsze i słabsze & szybsze. :P Czy M95 jest ta mocniesza & wolniejsza ? Bo moim zdaniem takie są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:25, Grizzly. napisał:

Ale od których podstawowych ?


Nie wiem. Snajperem zacząłem grać gdy miałem już odblokowane M95. Jest powolna, ale mocniejsza. Możesz zabić pilota w śmigłowcu albo kierowcę w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, bo tutaj więcej osób zagląda: czy kupić bf1942 anthology czy bfvietnam? Obie gry w tej samej cenie ~50zł, ale nie wiem w co będzie się przyjemniej grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:03, Galadin napisał:

Pytanie z innej beczki, bo tutaj więcej osób zagląda: czy kupić bf1942 anthology czy bfvietnam?
Obie gry w tej samej cenie ~50zł, ale nie wiem w co będzie się przyjemniej grało.


Ja bym kupił BF2 :P, a tak na serio to chyba anthology bo tam jest pare gier.. tak mi się wydaje. A jeśli mówisz gdzie by się lepiej grało to najlepiej żeby był multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:16, Grizzly. napisał:

Ja bym kupił BF2 :P, a tak na serio to chyba anthology bo tam jest pare gier.. tak mi się wydaje.
A jeśli mówisz gdzie by się lepiej grało to najlepiej żeby był multiplayer.


1) Sprecyzuje. BF2 jest za mocny na mojego kompa, nie mam obsługi PixelShaders i się nawet demko nie uruchamia.
2) Chodzi mi o tą wersję 1942 http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=9129
lub o vietnam http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=8866
3) Podobno nie da się naraz grać na multi we wszystkie dodatki w 1942, dlatego przybliżam się do Vietnam, ale znowu nie wiem czy Vietnam nie ma większych wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do BF1942 wprowadzają bardzo ciekawe zmiany, jednak owszem, każdy uruchamia się osobno. Battlefield Vietnam ma bardzo dobrą oprawę muzyczną, ale to jest chyba jedyny atut tej gry. Śmigłowcami trudno się steruje, samolotami zresztą też. Mnie osobiście średnio się podobała, jak znajdę w MM w Lublinie BF:V za 50 zł, to kupię, bo na razie jest 129.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.

Grizzly.Snajperka m95 rozni sie tym od pozostalych, ze wolniej sie przeladowuje i robi duzo halasu. jednak ma mozliwosc przebijania szyb pancernych whelikotperach/samolotach. Z doswiadczenia (skromnego niestety) wiem, ze to bezuzyteczny bajer bo sa to maszyny zbyt dynamiczne by trafic pilota w glowe w czasie lotu...

Jednak jesli chcesz miec najnowsza snajperke(z patcha 1.2) musisz miec m95. Ta snajperka (nie pamietam nazwy) rozni sie tym tylko, ze ma tlumik. Poza tlumikiem jest praktycznie idelana kopia m24(podstawka usa) Kazda snajperka zabija 1 strzalem w glowe lub 2(3 jesli to SVD) w samego ludka.

Galadin pozisadam wszystkie czesci BFa i wszystkie dodatki :P Z tego co moge ocenic to lepiej kup BF1942. Z 3 powodow:

-wiecej oferuje(map, pojazdow etc)
-gra 3x wiecej osob niz w vietnama(aktualnie oczywiscie)
-jest wiele modyfikacji jak np Forgotten Hope, z ktorymi gra wyglada 2-3x lepiej niz sama w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arclight BF:V i Antologia 1942 sa w nowych cenach ~50zl od jakiegos miesiaca na terenie calego kraju i w sklepach wysylkowych. Moze twoj MM nie zauwazyl tego? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 20:32, Lailonn napisał:

Arclight BF:V i Antologia 1942 sa w nowych cenach ~50zl od jakiegos miesiaca na terenie calego
kraju i w sklepach wysylkowych. Moze twoj MM nie zauwazyl tego? ;D


To, że od miesiąca są w wysyłkowych taniej to wiem. Zresztą MM zawsze był znany z tego, że trzymał wyższe ceny jeszcze dosyć długo. Poczekam jednak aż cena w MM spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska! mam zajefajnego problema wlasnie z patchem 1.2 za chiny ludowo-demokratyczne nie moge go zainstalowac! sciagam go z oficjalnej str EA albo z polskiego odpowiednika i nic sie nie dzieje w ogule nie chce sie uruchamiac, lub jesli juz sie uda to po chwili i tak sie wywala. a jak juz sie wywali to czeka mnie reinstal BF bo sie wykrzacza! ludziska HELP!! nie wiem czy to wina sterownikow cze czego juz nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz oryginal to wyglada to tak:
Instalacja BF2
Instalacja patcha 1.2 lub 1.12-1.2


Jesli masz pirata to radz sobie sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne ze mam orginałke! co prawda to jedyna gierka orginal ale nie wazne..
tylko Lailonn oto chodzi ze w zaden sposob nie chce sie patch ruchomic ani ten 357 MB ani ten 80 i nie wiem co jest a jak raz sie uruchomil to po ukonczeniu 11% aktualizacji zwiesil sie i wylaczyl a BFa w ogule nie dalo sie uruchomic i instalka od nowa! a patche chocbym nie wiem z kad sciagal zawsze tak jest! bo na poczatku myslalem ze jest poprostu walniety gdzies plik a tu zonk za kazdym razem! co robic?? co reinstal calego systemu czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać żę wielkim minusem BF2 jest brak krwii.. zawsze w tej grze mi czegoś brakowało i wkońcu zauważyłem. To tak sztucznie wygląda jak ktoś ginie. W CS to była JAZDA (!), aż ściany były czerwone. Czy da się jakoś to ustawić ? Albo coś ściągnąć ? Taki FPP a bez krwii, naprawde wielka szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie ze bede musial tak zrobic bo naprwde nigdzie nikt nie potrafi w jakis sposob mi pomoc nie t oze ktos nie chce albo co.. dobra dzieki i tak! pozdrowka! i miejcie sie na bacznosci kiedy <<FORMOZA>> gra ]:-> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 23:04, HAMMER PL napisał:

zdaje sie ze bede musial tak zrobic bo naprwde nigdzie nikt nie potrafi w jakis sposob mi pomoc
nie t oze ktos nie chce albo co.. dobra dzieki i tak! pozdrowka! i miejcie sie na bacznosci
kiedy <<FORMOZA>> gra ]:-> :D

czy w nazwie konta windows masz uzyte polske diakryty (ogonki)?
jesli tak to to jest przyczyna.... konto na ktorym chcesz grac jak i instalowac poprawki powinno nie miec polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować