Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2008 o 11:15, dmn2 napisał:

Gram sobie w BF''a już tak hmmmm... 2 tygodnie i mam pytanka:
1) Gdy gram inżynierem/mechanikiem mimo że naprawię pojazd nie otrzymuję punktów. Dlaczego?
2) Czy jeśli strona (np. MEC), w której gram, wygrywa rundę to punkty które zdobyłem
mnożone są x2?


1) W pojeździe który naprawiasz musi się znajdować ktoś z Twojego teamu inaczej nie będziesz zdobywał punktów. Punkty można także zdobywać naprawiając artylerie, UAV i radary.

2) Nie, nie są mnożone, jedynie punkty komendanta są mnożone X2, jeżeli tylko jego drużyna wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 11:51, Jacob XX napisał:

1) W pojeździe który naprawiasz musi się znajdować ktoś z Twojego teamu inaczej nie będziesz
zdobywał punktów


oooo...tego NIE wiedziałem :P ciekawe, to dlatego tak mało punktów naprawy mi wpadało w czasie gry...a się zastanawiałem co robię nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzało się wam gdy graliście anti tankiem żeby wasza rakieta przenikała przez wrogi pojazd, bo u mnie się to dzieje sporadycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:19, Bratek196 napisał:

Czy zdarzało się wam gdy graliście anti tankiem żeby wasza rakieta przenikała przez wrogi
pojazd, bo u mnie się to dzieje sporadycznie....


mi się zdażyła zabawna sytuacja anti tankiem - chciałem rozwalić łazik (czy jak nazwać ten mały samochodzik) w którym siedział amerykaniec, strzeliłem i....no, zabiłem go, fakt :P ale okazało się że rakieta przeleciała między rurkami konstrukcji, trafiła go w głowę i nie wybuchła więc zabiłem go przez headshot a samochód pozostał nienaruszony :-D tak się zdziwiłem że mnie zastrzelili kilka chwil potem jak się na to gapiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:30, Beleth napisał:

> Czy zdarzało się wam gdy graliście anti tankiem żeby wasza rakieta przenikała przez
wrogi
> pojazd, bo u mnie się to dzieje sporadycznie....

mi się zdażyła zabawna sytuacja anti tankiem - chciałem rozwalić łazik (czy jak nazwać
ten mały samochodzik) w którym siedział amerykaniec, strzeliłem i....no, zabiłem go,
fakt :P ale okazało się że rakieta przeleciała między rurkami konstrukcji, trafiła go
w głowę i nie wybuchła więc zabiłem go przez headshot a samochód pozostał nienaruszony
:-D tak się zdziwiłem że mnie zastrzelili kilka chwil potem jak się na to gapiłem :P



To już wiadomo, czy przez okna w humvee może też przelecieć ta rakieta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:33, Bratek196 napisał:

To już wiadomo, czy przez okna w humvee może też przelecieć ta rakieta ???


hmm...chyba okna w drzwiach nie mają szyb...przez przednią szybę przelecieć nie powinna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 12:33, Bratek196 napisał:

To już wiadomo, czy przez okna w humvee może też przelecieć ta rakieta ???

Nie bo tam sa pseudo-szyby.Mi sie zdaje ze nawet c4 przez to okno nie dalem rady wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę...czy wy też tak jak ja żałujecie że do pojazdów może wejść tylko określona ilość osób?
znaczy chodzi mi o to że nie da się wepchnąć "na gapę"

no bo na przyład taki helikopter transportowy - kiedy jest pełen, nadal jest sporo miejsca między ludźmi, można by wejść i po prostu ryzykować że się wypadnie przy ostrzejszym manewrze... straszna szkoda że programiści nie pomyśleli o czymś takim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:30, Beleth napisał:

tak sobie myślę...czy wy też tak jak ja żałujecie że do pojazdów może wejść tylko określona
ilość osób?
znaczy chodzi mi o to że nie da się wepchnąć "na gapę"

no bo na przyład taki helikopter transportowy - kiedy jest pełen, nadal jest sporo miejsca
między ludźmi, można by wejść i po prostu ryzykować że się wypadnie przy ostrzejszym
manewrze... straszna szkoda że programiści nie pomyśleli o czymś takim :(

I jak pilot jakby robil uniki przed rakieta jakiegos Black Hawka to wszyscy na "pace" by powypadali i co wtedy ? Zranienie/zabicie czlonkow zespolu ? Wyobrazasz sobie ,zeby do jeepa wepchalo sie z 10 osob ,jeden na drugim ?:D nie daloby rady strzelac bo ktos by ci na kolanach glowa zaslanial .A pomyslales o bezpieczenstwie ?PEGI przyznaloby 18+ :P Z drugiej strony fajnie byloby zestrzelic Humvee rakieta i dostac 10 fragow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:42, jackass napisał:

manewrze... straszna szkoda że programiści nie pomyśleli o czymś takim :(
I jak pilot jakby robil uniki przed rakieta jakiegos Black Hawka to wszyscy na "pace"
by powypadali i co wtedy ? Zranienie/zabicie czlonkow zespolu ? Wyobrazasz sobie ,zeby
do jeepa wepchalo sie z 10 osob ,jeden na drugim ?:D nie daloby rady strzelac bo ktos
by ci na kolanach glowa zaslanial .A pomyslales o bezpieczenstwie ?PEGI przyznaloby 18+
:P Z drugiej strony fajnie byloby zestrzelic Humvee rakieta i dostac 10 fragow :P


wiesz, z jeepa to by wypadali na zakręcie :P
co do helikoptera - no jak zranienie drużyny? przecież oficjalnie nie byłoby ich w pojeździe, dopiero jak by na nich wjechać to jest to zaliczane jako ranienie teamu, a jak wypadną to tak jakby skoczyli z budynku :)
a mnie tak często wkurza kiedy chce wejść do black hawka i nie ma miejsc że byłbym skłonny zaryzykować :-D

poza tym pamiętaj że wiele więcej osób i tak by nie weszło, w końcu nie może stać w tym samym miejscu więcej jak jedna osoba...ale dodatkowa ładowność napewno byłaby czymś miłym :)
czasem wskakuję na czołg i o ile koleś nie macha za bardzo lufą to daje radę kawałek przejechać :P

w UT2004 często się wsiadało na dach samochodu albo na śmigło manty i dolatywało tak daleko jak się dało zanim zleciałeś na zakręcie :P brakuje mi takich ewolucji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:39, Yaquza napisał:

Co trzeba zrobic żeby grać przez neta w bf2??

1. miec oryginalna gre battlefield 2
2. miec internet
3. zalozyc konto do gry w battlefield 2
Jeszcze jakies glupie pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem: od kilku dni pomimo grania wyłącznie na serwerach rankingowych w ogóle nie zalicza mi punktów doświadczenia do profilu. Pasek stoi w miejscu, liczba punktów też. Nie otrzymuję też żadnych odznak ani baretek. Gra natomiast rejestruje statystyki czasu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:15, Splocky napisał:

Mam mały problem: od kilku dni pomimo grania wyłącznie na serwerach rankingowych w ogóle
nie zalicza mi punktów doświadczenia do profilu. Pasek stoi w miejscu, liczba punktów
też. Nie otrzymuję też żadnych odznak ani baretek. Gra natomiast rejestruje statystyki
czasu gry.


Był taki moment gdy EA miała problem z naliczaniem punktów, ale było to dawno i już mineło, więc nie mam pojęcia co się dzieje u Ciebie. Sugeruje założenie drugiego konta (jeśli nie masz jeszcze zbyt wielu punktów), jeżeli to też nie pomoże proponuje zwrócić się bezpośrednio do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:15, Splocky napisał:

Mam mały problem: od kilku dni pomimo grania wyłącznie na serwerach rankingowych w ogóle
nie zalicza mi punktów doświadczenia do profilu. Pasek stoi w miejscu, liczba punktów
też. Nie otrzymuję też żadnych odznak ani baretek. Gra natomiast rejestruje statystyki
czasu gry.


sprawdzasz ile masz punktów na jakiejś stronie czy tylko w grze?
jeśli tylko w grze to może zdobywasz niewiele punktów i tylko wydaje ci się że pasek się nie rusza...
możesz spróbować reinstalować grę
sprawdź też czy masz najnowszego patcha: 1.41
to tyle co mi do głowy przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 11:44, heros idol napisał:

A znacie albo macie jakiś fajny klan bo szukam klanu?


ja nie, ale jak znajdziesz to daj mi znać :P

a tak póki co to spotykamy się poprzez xfire, mój nick to

macondo1985

jeśli będziesz chciał zagrać to zagadaj, jak zerkniesz po gram sajtach tych co tu piszą to niektórzy też mają wpisane swoje nicki xfire więc możesz łatwo nas namierzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z BF. Pewnego dnia be żadnego powodu gra nie chciała się zwyczajnie uruchomić. Weryfikowanie konta trwało w nieskończoność. Po kilku próbach okazało się że da się ją uruchomić jedynie z płyty, z pulpitu zaś nie.... Pomyślałem se, ok, niech będzie, będę uruchamiał z płyty. Oczywiście następnego dnia gra już nie chciała działać w ogóle. Tak dokładniej:
-zanim sie pojawiła durna reklama EA trzeba czekać z 30 sekund zamiast ok.5
-weryfikacja konta trwa wciąż niezmiernie długo, i w dodatku wyskakuje błąd, choć nie zawsze ale po kilku próbach gra loguje się na konto
-no i teraz finał na który wszyscy czekali, czyli w opcji "łącz z internetem" gra znajduje 4, 19 bądź 21(tak na zmianę żeby mnie bardziej za przeproszeniem wkur***) serwery. Oczywiście żaden z nich nie działa. Zamiast połączenia z serwerem gra uracza mnie przepięknym okienkiem z napisem w stylu "sprawdź swoje ustawienia sieciowe". Śmieszne no nie? Przez tyle tygodni znosiłem setki buraków w tej grze ale teraz przeszła sama siebie.
Oczywiście zrobiłem reinstalkę, i to 2 razy, nic nie pomogło. Grę mam i miałem przypakowaną do patcha 1.41 bodajże (to znaczy tego najnowszego) no i oczywiście zaktualizowany PB.. Mam SP2 i zainstalowane wszystkie potrzebne aktualizacje i poprawki.
I tutaj wytaczam swój apel. Mianowicie: czy ktoś jest tak mądry i potrafi racjonalnie wytłumaczyć tą chorą sytuację i poradzić mi co i jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować