Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2008 o 20:43, Dincooo napisał:

Dziękuję serdecznie za tak dokładną poradę. Dzięki Tobie przybędzie nowy gracz w Battlefielda
2.

pozdrawiam :)


Gdybyś miał X-Fire, a nas w Swojej liście znajomych, to mógłbyś bezpośrednio dołączać do serverów na których my gramy. Oszczędza to dużo czasu bo gdy zmieniamy server (bo ten się np. nam niespodobał) to tylko wystarczy popatrzeć na X-Fire gdzie inni poszli i do nich dołączyć. Zalecamy abyś sobie zainstalował ten program, chyba że już go masz. Jest darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 08:56, ryczypisk napisał:

Zna ktos jakiś serwer z mapą(ami) z dodatku pancerny atak (armored fury)???


Jeżeli masz dodatek Pancerny atak, to wystarczy że go włączysz (bo wszystkie dodatki włącza się oddzielnie od podstawki) i wszystkie servery jakie się tam pokażą będą z mapami z tego dodatku. Inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:15, Jacob XX napisał:

> Zna ktos jakiś serwer z mapą(ami) z dodatku pancerny atak (armored fury)???

Jeżeli masz dodatek Pancerny atak, to wystarczy że go włączysz (bo wszystkie dodatki
włącza się oddzielnie od podstawki) i wszystkie servery jakie się tam pokażą będą z mapami
z tego dodatku. Inaczej się nie da.

wiem co mam robić ;/... ale chodzi mi o jakiś dobry serwer z tylko z mapami z tego dodatku, bo jak tak gram to zaraz zmienia się na namape z BF2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


wiem co mam robić ;/... ale chodzi mi o jakiś dobry serwer z tylko z mapami z tego dodatku, bo jak tak gram to zaraz zmienia się na namape z BF2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:19, loytartoreto napisał:

Czy aby pograć swobodnie (bez dużych lagów) w Multi trzeba mieć szybkiego neta?


niespecjalnie, głównie chodzi o to abyś miał kompa który udźwignie grę samą z siebie, samo połączenie z netem nie musi być już wielkie, ja np mam w czasie gry włączonego BitLorda który ściąga różne większe i mniejsze rzeczy i gra mi nigdy nie haczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś w stylu Guild Wars''a, to bardzo dobrze bo mam dobrego kompa, a niezbyt szybkiego neta. No to kupuję Battlefield''a 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra lagowała, ale sama podstawka, kiedy ściągnołem patch 1.41 to niedośc że pojowawiło się odrazu 3 razy więcej serwerów to jeszcze przestało lagować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 14:54, loytartoreto napisał:

Czyli coś w stylu Guild Wars''a, to bardzo dobrze bo mam dobrego kompa, a niezbyt szybkiego
neta. No to kupuję Battlefield''a 2 :).


no powiem tak, kiedy gram w GW to muszę jednak wyłączyć ściąganie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 16:34, Beleth napisał:

> Czyli coś w stylu Guild Wars''a, to bardzo dobrze bo mam dobrego kompa, a niezbyt
szybkiego
> neta. No to kupuję Battlefield''a 2 :).

no powiem tak, kiedy gram w GW to muszę jednak wyłączyć ściąganie :P

racja, jak masz programik związany z pobieraniem z neta, gw robi lagi.. przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wy chyba macie jakąś inną wersję Guild Wars. Podczas grania w tą grę mogę bez problemowo ściągać pliki, nawet kilka ze stron internetowych. Również firewall mi pokazuje, że Guild Wars używa bardzo małą część łącza.
To, że gra się przytnie, postać się cofnie, itp. nie oznacza, że to wina łącza gracza.
Po prostu tak to już jest w Guild Wars, że zacięcia się zdarzają. Bardzo często podczas festynów, świąt gdy jest więcej graczy jest to bardziej widoczne, pewnie serwery gry nie dają sobie rady. W takim przypadku gracz może przestać ściągać pliki w czasie gry, ale to mu w niczym nie pomoże.

Battlefield 2 na pewno korzysta z łącza bardziej niż Guild Wars, jednak nie jest to aż tyle, więc jakieś średnie łącze powinno wystarczyć i raczej główną przyczyną zacięć będą serwery - lub odległość gracza od serwera.
Więc powinno wystarczyć znaleźć dobry, bliski serwer by pograć bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to znaczy, że problemem nie było połączenie internetowe tylko pewnie to, że twój komputer nie dawał rady równocześnie zapisywać pobranych danych i odczytywać jeszcze danych gry, w którą grasz.
Jeszcze napisałeś, że przestało ciąć po zainstalowaniu Patch - po prostu dzięki temu znalazłeś więcej serwerów (bo więcej działa na najnowszej wersji gry), a między nimi takie szybsze i pewnie bliższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:27, tsk napisał:

Jeżeli tak to znaczy, że problemem nie było połączenie internetowe tylko pewnie to, że
twój komputer nie dawał rady równocześnie zapisywać pobranych danych i odczytywać jeszcze
danych gry, w którą grasz.
Jeszcze napisałeś, że przestało ciąć po zainstalowaniu Patch - po prostu dzięki temu
znalazłeś więcej serwerów (bo więcej działa na najnowszej wersji gry), a między nimi
takie szybsze i pewnie bliższe.

aha, więc mnie oświeciłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie BF2 deluxe edition i mam kilka pytań, mianowicie:

1. Na której wersji gra najwięcej ludzi? (mam v1.3)
2. Czy opłaca się zakupić dodatki Armored Fury i Euro Force?
3. Mam 2 serwery rankingowe a do statystyk dodaje mi wyniki tylko z jednego. O co chodzi?
4. Moglibyście polecić mi jakieś dobre polskie klany?

Pozdrawiam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 13:16, Anarion Liadon napisał:

Kupiłem sobie BF2 deluxe edition i mam kilka pytań, mianowicie:

1. Na której wersji gra najwięcej ludzi? (mam v1.3)

Spatchuj sobie do v 1,41, na 1,3 sobie nie pograsz bo jest tam tylko kilka serverow (na 1,41 kilka tysiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 13:16, Anarion Liadon napisał:

Kupiłem sobie BF2 deluxe edition i mam kilka pytań, mianowicie:

1. Na której wersji gra najwięcej ludzi? (mam v1.3)
2. Czy opłaca się zakupić dodatki Armored Fury i Euro Force?
3. Mam 2 serwery rankingowe a do statystyk dodaje mi wyniki tylko z jednego. O co chodzi?

4. Moglibyście polecić mi jakieś dobre polskie klany?

Pozdrawiam. ^^



1. 1.41 to najnowsza o ile się nie myle. Tylko długo się zciąga więc cierpliwości ;P
2. Jeśli dużo pogrywasz w Bf''a 2 to opłaca się jeśli czasem tylko grasz to nie...
3. Czasem musisz poczekac, bo statystki dlugo sie czasem laduja i na drugi dzien moga sie np: uzupelnic...
5. PL4FC <-- tam się wydaje, że też grają w Bf''a 2 a to dobry klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:57, 332 napisał:

3. Czasem musisz poczekac, bo statystki dlugo sie czasem laduja i na drugi dzien moga
sie np: uzupelnic...


Tak zgadzam się... I mam pytanie... Skoro to jest 3, to dlaczego po 3 jest 5? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować