Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 20:21, tipu7 napisał:

> Lepiej kup sobie oryginalną z dodatkiem bo bedziesz mógl sobie przez neta pograć
:)
Hmmm... chodziło mi raczej o wersje nową czyli 1,41..., bo właśnie kiedy próbuje sobie
pograc przez neta to po 5 minutowym wczytywaniu dostaje info że serwer ma inną niż moja
;)


a, o patcha chodzi? to napewno na stronie EA będzie, pogrzeb trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią zagram ^^ ale ostrzegam gram dopiero tydzień :P jak coś to cały czas gram tylko na jednym serwerze, mianowicie EA Polska sponsorowany przez siec AsteR :PP ale wystarczy ze wyszukasz "polska" to ci go wyświetli ^^ a mój nick to Sgt. Bondal ^^ myślę ze będę grał tak od 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze ściągnijcie obaj program Xfire i się na nim zarejestrujcie
ci którzy tu nieco dłużej są mają tam konta ja (macondo1985), jacob(jacob2727) i jackass(kamispl) i dzięki niemu znajdujemy się na serwerach, pozwala to na spontaniczne spotkania, ale zawsze lepiej jak się ludzie umówią jeszcze tutaj :)
program ma własną wyszukiwarkę serwerów i pokazuje na jakim serwerze oraz w jaką grę gra dana osoba i pozwala się dołączyć (o ile masz tę grę i jest ona na multi :P )
będę grał koło 20, może wcześniej, i pewnie do późna
zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry... mam pytanko... ponieważ niedawno nabyłem Battlefield 2 i mam pewien problem z grą. Otóż nie wiem czemu (mowie o singlu) gra zacina się (nie w sensie, że nie spełniam wymagań) na, czasem dłuższe chwile w postaci takiego laga, że bez wciskania klawiszy postac biegnie w jednym kiedunku, nic nie moge zrobic, probujac strzelic komputer wydaje dziwne dzwieki itp... problem dosc czesto sie powtarza... czy można coś z tym zrobić, nie wiem np jakis patch ?

BTW podam sprzęt:
AMD Athlon 2200 + 2,2 GHz
RAM 1 GB
Karta Radeon 9800 Pro 128
no a reszta to w sumie pryszcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 23:29, FoZz napisał:

Dobry... mam pytanko... ponieważ niedawno nabyłem Battlefield 2 i mam pewien problem
z grą. Otóż nie wiem czemu (mowie o singlu) gra zacina się (nie w sensie, że nie spełniam
wymagań) na, czasem dłuższe chwile w postaci takiego laga, że bez wciskania klawiszy
postac biegnie w jednym kiedunku, nic nie moge zrobic, probujac strzelic komputer wydaje
dziwne dzwieki itp... problem dosc czesto sie powtarza... czy można coś z tym zrobić,
nie wiem np jakis patch ?

BTW podam sprzęt:
AMD Athlon 2200 + 2,2 GHz
RAM 1 GB
Karta Radeon 9800 Pro 128
no a reszta to w sumie pryszcz....


pierwszy raz słyszę o takim problemie ale skoro pytasz się o patch znaczy że nie wiesz że jest takowy, ma numerek 1.41 i jak zagrzebiesz ze 2 strony wstecz na forum to nawet znajdzieisz do niego lik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem. Awansowałem do stopnia młodszego kaprala i dostałłem w sumie 5 odznaczeń. Gdy oglądam swój profil w BFHQ nie ma ani wyższego stopnia ani odznaczeń. Gram na rankingowym serwerze zgodnie ze wskazówką, gre zarejestrowałem. Ostatnia aktualizacja była dziś i nadal nie widze zmiany :( Czy ktoś jest w stanie mi to wyjaśnic? Dziekuje za każdą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, z którym wiąże się moje pytanie. Mam Battlefield 2 v 1.0. Chcę zainstalować wersję 1.41, czy przed instalacją tego patcha muszę zainstalować jakieś inne ? Skąd mogę je szybko ściągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:07, Baal Namib napisał:

Mam pewien problem, z którym wiąże się moje pytanie. Mam Battlefield 2 v 1.0. Chcę zainstalować
wersję 1.41, czy przed instalacją tego patcha muszę zainstalować jakieś inne ? Skąd mogę
je szybko ściągnąć ?



Nie trzeba, patch 1.41 można pobrać stąd http://www.polska.ea.com/downloads/*/6291/0/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że ja mam już tego patcha. Co prawda zgrywany od kumpla na MP4 i na mój komputer. No na około 11% instalowanie patcha się przerywa i wyskakuje komunikat, że patchowanie nie powiodło się. Potem nawet muszę reinstalować grę aby chociaż sama gra na początkowej wersji chodziła. Możliwe, że jest to uszkodzony plik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:51, Baal Namib napisał:

Tak, tylko, że ja mam już tego patcha. Co prawda zgrywany od kumpla na MP4 i na mój komputer.
No na około 11% instalowanie patcha się przerywa i wyskakuje komunikat, że patchowanie
nie powiodło się. Potem nawet muszę reinstalować grę aby chociaż sama gra na początkowej
wersji chodziła. Możliwe, że jest to uszkodzony plik ?



Nie wiem bo nie miałem takiego problemu może by zainstalować dla próby wcześniejszego patcha a potem 1.41 ( mój kumple miał coś takiego, ale ja nie miałem takiego problemu choć od razu instalowałem 1.41)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest wcześniejszy patch, po którym powinien działać 1,41 ? Może tak. Jaką wersję patcha ma te wydanie battlefielda2 deluxe ? Może ściągne taką jak tam jest i wtedy zainstaluje 1,41 ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:01, Baal Namib napisał:

A jaki jest wcześniejszy patch, po którym powinien działać 1,41 ? Może tak. Jaką wersję
patcha ma te wydanie battlefielda2 deluxe ? Może ściągne taką jak tam jest i wtedy zainstaluje
1,41 ? ;-)


Mój kumpel zainstalował przed 1.41, 1.3 http://www.polska.ea.com/downloads/1739/

PS Wersja Deluxe jaką ma wersje możesz mi powiedzieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli plik uaktualnienia byłby popsuty to raczej by się w ogóle nie zaczął rozpakowywać, więc proces aktualizacji w ogóle by się nie rozpoczął. Chociaż nigdy nie można być pewnym.
Jednak bardzo możliwe, że po prostu masz za mało miejsca na dysku. Patch domyślnie rozpakowuje się tutaj: %UserProfile%\Ustawienia lokalne\Temp - najlepiej mieć kilka GB wolnego miejsca na partycji systemowej i oczywiście tam gdzie jest gra też jest potrzebne.
Mieszanie z innymi uaktualnieniami raczej nie jest dobre, ostatnie powinno wystarczyć, jeżeli ono nie działa to jak pomieszasz z innymi to raczej lepiej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, na dysku C mam około 2gb wolnego miejsca, a na D (ten na którym jest gra) to około 1gb. Mozliwe że to wina miejsca, ale może by się jeszcze zastanowić nad popsutym plikiem ? Pożyczyłem również koledze, ten sam patch, bo chcieliśmy pograć razem, no i u niego taki sam problem. Najprawdopodobniej jest to właśnie wina patcha.

Bartek: O to samo Cię pytałem. Nie wiem jaka wersja jest w Deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mało.
Mógłbyś sam rozpakować uaktualnienie na inny dysk/partycję, albo zmienić dane o tym gdzie jest folder do którego normalnie się rozpakowuje.
Jednak z tego co napisałeś to nigdzie nie masz wystarczająco wolnego miejsca (1 GB na partycji gdzie jest gra też raczej nie wystarczy nawet jakbyś patch rozpakował gdzie indziej), więc jedynym rozwiązaniem jest skasowanie pewnych danych lub kupienie nowego, większego dysku.

------------------------------------------------------------------------
http://forums.easports.com/mboards/thread.jspa?threadID=97617
--------------------- ---------------------------------------------------
Problem - Not Enough Space
Cause - Need more space on your System Drive
Fix - The patches now require roughly 3GB of free space on your Hard-Drive, it will not usually look where Battlefield 2 is installed but on the drive where your operating system is installed.

But there''s a workaround, (Important, Before changing the registry, read Warlord''s Warnings just below the contents page at the top of this FAQ)

Open regedit. exe and search for this key:

HKEY_LOCAL_MACHIN E\Software\Microsoft\Wind ows\CurrentVersion\Progra mFilesDir

It points to "C:\Program Files" by default. If you change the value to "E:\Program Files", the patch will look for 3000 MB free space on drive E instead of C.

So Change it to look on a Hard Drive that has enough space for the patch to run. After the patch is completed, change the registry key back to what it was before you edited it.
------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro nie mam przestrzeni, to po prostu nie powinno mnie na początku instalowania patcha poinformować ? Jak mam ręcznie rozpakować patcha ? Jak to zrobić ? Zrobię miejsce, i spróbuję ponownie ;-)

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno o tym poinformować, bo ten program, który wybrali do swoich uaktualnień tego nie robi.
Jest to złe rozwiązanie, bo przez to pewnie wiele osób ma problem, bo nie każdy wie, że powinien mieć aż tyle wolnego miejsca. Ale nic się z tym nie zrobi, taki wybrali i już tak będzie.
Ewentualnie można zrobić swoją instalację gry - taką, która od razu będzie instalować grę w wersji 1.41, można się pobawić by miała wszystkie komunikaty, że za mało miejsca itp. Ale to komuś musiało by się chcieć ją zrobić ;)

Jeżeli skasujesz/przeniesiesz w inne miejsce dane z partycji systemowej to nic nie musisz sam rozpakowywać, bo uaktualnienie domyślnie się tam rozpakowuje.
Jeżeli chcesz sam rozpakować to wystarczy użyć jednego z programów do rozpakowywania, które ktoś już zrobił lub zmienić ten wpis w rejestrze, o którym wyżej masz napisane (by patch sam się rozpakował na innej partycji).
Tych programów nie będę tu podawać, bo chyba bez znaczenia na której partycji zrobisz porządki.

Więc po prostu na partycji systemowej uszykuj 3 GB wolnego miejsca i ewentualnie jeszcze trochę tam gdzie gra i powinno się poprawnie zainstalować (jeszcze najlepiej usuń to co już się popsuło, źle zaktualizowało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:53, tsk napisał:

Więc po prostu na partycji systemowej uszykuj 3 GB wolnego miejsca i ewentualnie jeszcze
trochę tam gdzie gra i powinno się poprawnie zainstalować (jeszcze najlepiej usuń to
co już się popsuło, źle zaktualizowało).



Czyli po prostu zreinstalować jeszcze raz battlefielda, no nie ? Czy ten patch się gdzie indziej instaluje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować