Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Mam pytanie ostatnio zostałem wyrzucony z serwera za zabijanie członków swojej drużyny. Tylko problem w tym że ff był wyłączony, a ja nawet do żadnego z moich nie strzelałem. teraz nie mogę połączyć sie z tym serwerem. PB mam uaktualnionego, wie ktos moze o co chodzi, zna ktos podobne przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błąd PB, starscream ma rację, zdaża się że PB zrobi coś bez powodu...

a co do waszej "dyskusji" starscream, cayman,grizzly i kto tam jeszcze się udziela, dajcie już spokój bo zeszliście w sumie z tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:05, ejkers napisał:

Mam pytanie ostatnio zostałem wyrzucony z serwera za zabijanie członków swojej drużyny.
Tylko problem w tym że ff był wyłączony, a ja nawet do żadnego z moich nie strzelałem.
teraz nie mogę połączyć sie z tym serwerem. PB mam uaktualnionego, wie ktos moze o co
chodzi, zna ktos podobne przypadki?


W skrócie - gra miała nie miała wbudowanych komunikatów typu np. "Statspadding" więc czasami dostajesz kicka za ping, za "cheaty", czy atakowanie uncapa a dostajesz komunikat o tym, że zabijałeś swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu planuje kupić sobie joystick ale ciekawi mnie czy nie gorzej sprawował by się przy lataniu samolotem nawet pad? Na padzie już grałem tyle że w Fife i gdyby nie było dużo gorzej to i na nim nauczyłbym się tyle że musiałbym kupić nowy ale jednak to zawsze mniejszy wydatek od joysticka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 15:01, Starscream napisał:

BTW Wiecie ze na wiekszosc serverow norweskich i szwabskich banują/wyrzucają ża napisanie
"shut up", "noob", "stfu" albo "wtf"? xD sorry ale czy w to graja tylko same za przeproszeniem
cioty? Nigdy sie z czyms takim nie spotkalem, na pudelku pisze ze gra od 16 lat ale to
chyba powinno być do 16 lat


Ty sobie żartujesz czy co? No właśnie wyrzucając ludzi piszących takie rzeczy wyrzucają spamerów, dzieciaków, cioty i innych niedojrzalców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2009 o 21:02, Xantus napisał:

Ty sobie żartujesz czy co? No właśnie wyrzucając ludzi piszących takie rzeczy wyrzucają
spamerów, dzieciaków, cioty i innych niedojrzalców.

Chyba ty sobie zartujesz, skoro dla ciebie wtf symbolizuje niedojrzalosc i jest spamem, w takich grach powinien istniec luz, BF2 jest chyba jedna gra na swiecie gdzie wyrzucaja za takie bzdury
Po prostu graja w to 10 letnie dzieci ktore nie znaja takich slow wiec jest taka ostra cenzura
Wg ciebie nie powinno sie w ogole orzystac z chatu w grach? Jakis dobry 20 letni (zeby nie bylo ze dzieciak) gracz napisze ze jakastam bron jest NOOBowska i dostanie kicka za bluzganie.
Polecam zaczac korzystać z mózgu- ciekawa rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 20:07, Los_Emilos napisał:

Od jakiegoś czasu planuje kupić sobie joystick ale ciekawi mnie czy nie gorzej sprawował
by się przy lataniu samolotem nawet pad? Na padzie już grałem tyle że w Fife i gdyby
nie było dużo gorzej to i na nim nauczyłbym się tyle że musiałbym kupić nowy ale jednak
to zawsze mniejszy wydatek od joysticka.


nie wiem jak się lata na padzie, ale ja latam na joyu i jestem BARDZO zadowolony :) odkąd go mam, latanie to sama przyjemność :) no i nareszcie wychodzi mi przelatywanie pod mostami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierze ci. Gdyby wyszedł jeszcze H.A.W.X w PL to bym go kupił i wtedy miał bym już joystick dla 2 gier ale tak troszkę na razie szkoda mi kasy a po 2. jeszcze mam ochotę kupić sobie klasyka lub akustyka a to dodatkowy wydatek zatem ciekawiło mnie czy pad sprawdzi się w samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 23:03, Los_Emilos napisał:

Wierze ci. Gdyby wyszedł jeszcze H.A.W.X w PL to bym go kupił i wtedy miał bym już joystick
dla 2 gier ale tak troszkę na razie szkoda mi kasy a po 2. jeszcze mam ochotę kupić sobie
klasyka lub akustyka a to dodatkowy wydatek zatem ciekawiło mnie czy pad sprawdzi się
w samolocie.


Ja próbowałem pada wykorzystać w HAWX i mi nie zabardzo się podobało. Ale to nic bo na klawie w HAWXsie też sobie nie radziłem ;p Nie ogarnołem tej gry :(
Muszę sprawdzić jakby w BF2 latało się na padzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż BF2 mam patcha 1.41 mam i oryginalny cd-key też mam ale...
Otóż od pewnego czasu podczas gry na serwerach wyskakuje mi błąd Punkbustera. Sądzę, że muszę go zaktualizować tylko nie wiem jak...
Może ktoś pomoże ? Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:18, Raito93 napisał:

Mam problem otóż BF2 mam patcha 1.41 mam i oryginalny cd-key też mam ale...
Otóż od pewnego czasu podczas gry na serwerach wyskakuje mi błąd Punkbustera. Sądzę,
że muszę go zaktualizować tylko nie wiem jak...
Może ktoś pomoże ? Z góry wielkie dzięki

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=37&t=24830&st=0&sk=t&sd=a
Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:22, Los_Emilos napisał:

> Mam problem otóż BF2 mam patcha 1.41 mam i oryginalny cd-key też mam ale...
> Otóż od pewnego czasu podczas gry na serwerach wyskakuje mi błąd Punkbustera. Sądzę,

> że muszę go zaktualizować tylko nie wiem jak...
> Może ktoś pomoże ? Z góry wielkie dzięki
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=37&t=24830&st=0&sk=t&sd=a
Powinno pomóc.


Dzięki Faktycznie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latanie na padzie- brrrrr. Nie lubię. Próbowałem ale nie wychodzą mi żadne manewry. A na myszce i klawiaturze całkiem dobrze mi idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo latania to wczoraj gralem z kumplem 2 rundy na wake island, latalismy Cobrą, on byl pilotem, ja strzelcem i zabilismy cos 15 pod rząd w sumie:D Raz mialem farta i rozwalilem helikopter transportowy z 4 osobami w srodku (rakieta), ogolnie to lataliśmy nad lotniskiem PLA i zabijalismy zanim zdazyli odleciec jetem/heli
Wake Island to troche glupia mapa, PLA po stracie lotniska sobie nie radzi, a USMC ma w takim wypadku 2 razy wiecej samolotow i helikopterow, PLA ma jedynie 2 czolgi i pare łazikow (o ile ma wszystkie pozostale flagi)
Wyspa powinna byc troche dluzsza, flagi na poczatku rundy szare, a lotnisko PLA powinno byc jako uncap
Tyle ze wtedy jedni i drudzi mogliby atakowal swoje uncapy, czyli Chiny moglyby atakowac carriera USMC a to jest straszne noobostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2009 o 14:18, Starscream napisał:

Wake Island to troche glupia mapa, PLA po stracie lotniska sobie nie radzi, a USMC ma
w takim wypadku 2 razy wiecej samolotow i helikopterow, PLA ma jedynie 2 czolgi i pare
łazikow (o ile ma wszystkie pozostale flagi)


Nie. USMC po przejęciu lotniska ma tylko 1 samolot więcej i ani jednego heli więcej. Po przejęciu lotniska heli się nie respi.

Dnia 08.05.2009 o 14:18, Starscream napisał:

Wyspa powinna byc troche dluzsza, flagi na poczatku rundy szare, a lotnisko PLA powinno
byc jako uncap


IMO jest idealnie. Wyspa jest odtworzona bo naprawde jest atol wake isalnd więc jeśli DICE chciało zachować proporcje to by nie mogli jej sobie wydłużać.

Dnia 08.05.2009 o 14:18, Starscream napisał:

Tyle ze wtedy jedni i drudzi mogliby atakowal swoje uncapy, czyli Chiny moglyby atakowac
carriera USMC a to jest straszne noobostwo


Dlatego z tym uncapem to jest głupi pomył. Jeśli przeciwna drużyna sobie nie radzi to przynajmniej można jej szybko flagi poodbierać żeby wygrać a nie się męczyć aż kupony zejdą.
Co do opisanego przez Ciebie noobostwa to właśnie dzięki PB którego tak nie lubisz na niektórych serwerach jest to niemożliwe. Wystarczy że 2 razy j10 przelecisz nad carrierem i masz kicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 14:45, POZDRO-Grizzly napisał:

Nie. USMC po przejęciu lotniska ma tylko 1 samolot więcej i ani jednego heli więcej.
Po przejęciu lotniska heli się nie respi.

Dnia 08.05.2009 o 14:45, POZDRO-Grizzly napisał:

IMO jest idealnie. Wyspa jest odtworzona bo naprawde jest atol wake isalnd więc jeśli
DICE chciało zachować proporcje to by nie mogli jej sobie wydłużać.

Prawde mowiac nie wiedzialem tych 2 rzeczy ^^'' ale na wake island gralem w zyciu moze 10-15 godzin w sumie, wiec czuje sie usprawiedliwiony

Dnia 08.05.2009 o 14:45, POZDRO-Grizzly napisał:

Dlatego z tym uncapem to jest głupi pomył. Jeśli przeciwna drużyna sobie nie radzi to
przynajmniej można jej szybko flagi poodbierać żeby wygrać a nie się męczyć aż kupony
zejdą.

Moze i racja ze to by ''troche'' dlugo trwalo ale mi bardziej chodzilo o zwiekszenie szans PLA, jesli USMC ma dobrych pilotow to bardzo trudno udbic im lotnisko, jesli maja wszystkie flagi to jeszcze, ale jak maja dwie/trzy to jest masakra, nawet jak dopelzna do flagi to w powietrzu lataja powiedzmy dwa F-35 i ciagle bombarduja tamten obszar
Zreszta jak usmc przejmuje lotnisko to marines zaczynaja sie tam respawnowac, bo wiekszosc przez cala runde poluje na samoloty
Ja wole heli, szczerze to samolotow nie ogarniam zbytnio

Dnia 08.05.2009 o 14:45, POZDRO-Grizzly napisał:

Co do opisanego przez Ciebie noobostwa to właśnie dzięki PB którego tak nie lubisz na
niektórych serwerach jest to niemożliwe. Wystarczy że 2 razy j10 przelecisz nad carrierem
i masz kicka.

To akurat wiem ze pb wykopuje, a jak nie pb to sami admini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 15:02, Starscream napisał:

Moze i racja ze to by ''troche'' dlugo trwalo ale mi bardziej chodzilo o zwiekszenie
szans PLA, jesli USMC ma dobrych pilotow to bardzo trudno udbic im lotnisko, jesli maja
wszystkie flagi to jeszcze, ale jak maja dwie/trzy to jest masakra, nawet jak dopelzna
do flagi to w powietrzu lataja powiedzmy dwa F-35 i ciagle bombarduja tamten obszar
Zreszta jak usmc przejmuje lotnisko to marines zaczynaja sie tam respawnowac, bo wiekszosc
przez cala runde poluje na samoloty


ja w sumie na Wake spoo grałem i miałem odwrotne wrażenia :P znaczy co do skuteczności lotnictwa
a mianowicie, jeśli tylko chiny mają dobrego pilota albo 2 to nie pozwolą USMC na nic poza zdychaniem na ich własnym lotniskowcu i w okolicach...
w sumie to tak naprawdę kwestia szczęścia przy balansowaniu drużyn, widziałem wiele świetnych rozgrywek gdzie w powietrzu była jatka, na ziemi była jatka, ale gra dawała niesamowitą frajdę bo zarówno ziemia i powietrze nie tłukły się między sobą, to poprawiało tylko klimat...wciąż pamiętam jak biegłem pomiędzy drzewami i obserwowałem jak samolot wykańcza helikopter transportowy, a potem spada trafiony czyjąś rakietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem znowu gralem na Wake (swietna mapa) najlepsza gra zycia (na wake), dobilem do 140 punktow Chinami (!), paredziesiat zabic heli i raz tyle asyst, kilka zabic jetem i samochodem, ogolnie fajnie sie gralo, oczywiscie sie nic nie naliczylo czyli gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 20:23, Starscream napisał:

Wczoraj wieczorkiem znowu gralem na Wake (swietna mapa) najlepsza gra zycia (na wake),
dobilem do 140 punktow Chinami (!), paredziesiat zabic heli i raz tyle asyst, kilka zabic
jetem i samochodem, ogolnie fajnie sie gralo, oczywiscie sie nic nie naliczylo czyli
gg


wiem że pytanie czy serwer był rankingowy może być uznane za głupie lub obraźliwe ale...

hm...może warto napisać do EA że masz taki problem?

ps. ładny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować