Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Nie jest źle, właśnie podliczyło mi te odznaki z wczorajszego poranka :) I dobrze, bo takich rund jak moje wczorajsze to długo nie powtórzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:15, Virus_eBola napisał:

Orientujecie się kiedy ma wyjść patch 1.2 bo zdaje mi się, że powinien przed premierą Euro
Force, a ta w srodę...


Pewnie dziś albo jutro. O ile nie przełożą premiery dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 17:17, Arclight napisał:

Obniżają cenę, bo gra się nie sprzedaje ;P


Jest z 2004 roq i jest najlepsza do tej pory (lepszej nie widziałęm). Czemu obniżyli to nie wiem bo w Stanach dalej jest 19.99$. Może gra się nie sprzedaje - mało reklamy, promocji, rozgłsu i przez to mało kto wie co traci :P
PS: to tak jak by diamenty były po 10zł a szkło po 100zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 18:44, iro1979 napisał:

> Obniżają cenę, bo gra się nie sprzedaje ;P

Jest z 2004 roq i jest najlepsza do tej pory (lepszej nie widziałęm). Czemu obniżyli to nie
wiem bo w Stanach dalej jest 19.99$. Może gra się nie sprzedaje - mało reklamy, promocji, rozgłsu
i przez to mało kto wie co traci :P
PS: to tak jak by diamenty były po 10zł a szkło po 100zł :P


Wiesz to ciekawe ze mowisz po 19.99. czyli w przeliczeniu na polskie jakies 63.75 zlotych wiec... dziwne troche ze my placimu 120 zlotych ...
Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 13.02.2006 o 18:46, WolfClub napisał:

Wiesz to ciekawe ze mowisz po 19.99. czyli w przeliczeniu na polskie jakies 63.75 zlotych wiec... dziwne troche ze > my placimu 120 zlotych ... Hmmm


Dlatego się dziwie, ale bardziej mnie dziwi Twój post bo właśnie dałem linka że jest po 39zł zobacz sam http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=8972 Ja też myślałem na początq że jest obniżka o 39zł a nie na 39zł :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie topic o JO !!

Ale jak juz cos pisze...Jo w polsce nie jest zbyt popularne. Dodatki chyba nawte nei zostaly u nas wydane. Natomiast sama gre mozna dostac za pare zlotych na allegro. Byla rozdawana do kart graficznych(tak jak thief) i bez problemu za mala cene mozna ja dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 18:52, iro1979 napisał:

...
> Wiesz to ciekawe ze mowisz po 19.99. czyli w przeliczeniu na polskie jakies 63.75 zlotych
wiec... dziwne troche ze > my placimu 120 zlotych ... Hmmm

Dlatego się dziwie, ale bardziej mnie dziwi Twój post bo właśnie dałem linka że jest po
39zł
zobacz sam http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=8972 Ja
też myślałem na początq że jest obniżka o 39zł a nie na 39zł :)))

A no wlasnie tez wlasnie to zobaczylem moj blad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 20:04, Lailonn napisał:

to nie topic o JO !!

Ale jak juz cos pisze...Jo w polsce nie jest zbyt popularne. Dodatki chyba nawte nei zostaly
u nas wydane. Natomiast sama gre mozna dostac za pare zlotych na allegro. Byla rozdawana do
kart graficznych(tak jak thief) i bez problemu za mala cene mozna ja dostac...


Dziadowstwo ma blokadę, możesz zainstalować tylko na kompie z odpowiednią kartą graficzną. Ale to prawda, to jest topic o BF 2. @iro, jeśli uważasz, że ten Twój JO jest lepszy (bzdura) to siedź w swoim temacie o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh Przed patchem mial bysc mini booster gdzie on jest?? ;]
A patch na tych krolikow cholernych sie przyda przedwczoraj mi gosciu jak do niego walilem cala droge po przeskakiwal od budynku do budynku no ludzie na karkand :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch jutro. Booster w ciagu tygodnia. Czy dobrze? osobiscie uwzam, ze najbardziej sie ciesza slabi gracze, ktorzy nie mogli zabic "skoczkow" Zdziwi ich jednak to, ze po blokadzie skakania nie beda ani troche lepiej grac ;D 90% skoczkow to klanowicze a ci szybko sie dostosuja i beda bardziej smiercionosni bo juz nie uciekniesz im w podskokach :P

Arclight ta blokada w Jo to opowiesc kogos z tego forum. Gralem w wiele gier OEM - 0 problemow. Watpie by tu bylo inaczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 00:22, Lailonn napisał:

patch jutro. Booster w ciagu tygodnia. Czy dobrze? osobiscie uwzam, ze najbardziej sie ciesza
slabi gracze, ktorzy nie mogli zabic "skoczkow" Zdziwi ich jednak to, ze po blokadzie skakania
nie beda ani troche lepiej grac ;D 90% skoczkow to klanowicze a ci szybko sie dostosuja i beda
bardziej smiercionosni bo juz nie uciekniesz im w podskokach :P

Jestem w pracy i nie mogę teraz sprawdzić, a już nie pamiętam. Więc czy podskaqjąc nie traci się na celności w BF2? Czy to jakoś klanowicze mieli zsynchronizowane (strzelają jak są na ziemi i przerywają ostrzał skokami)? Czy ta poprawka dużo zmieni i usunie wszystkie niedociągnięcia tej gry (lub chociaż większość)? Czy np. postacie będą żołnierzami a nie czarnymi niedźwiadkami :P. Czy każda snajperka musi się przeładowywać tak żeby mi zoom znikał? Będzie można nurkować? Czy zostanie dodane coś takiego że jak gościu dostaje w ręke to ma mniejsze obrażenia niż w głowe?

Dnia 14.02.2006 o 00:22, Lailonn napisał:


Arclight ta blokada w Jo to opowiesc kogos z tego forum.

Moja opowieść, ale pewności nie mam. Mówie co widze, przy ładowaniu gry sprawdza shadery i te inne. Być może się nie uruchomia jak wykryje że karta nie obsługuje "czegoś tam". W sumie po coś ten test jest. Może będzie chodzić na innych GF niż 6600GT ale na ATI to naprawde wątpie.

Dnia 14.02.2006 o 00:22, Lailonn napisał:

Gralem w wiele gier OEM - 0 problemow. Watpie by tu bylo inaczej ;]

Nie sprawdzałeś Descenta OEM (tą pierwszą część), a ja tak i na innej karcie grafiki niż została zaqpiona. Gra się nie uruchamiała. Ale nie miałem doczynienia z dużą ilością Oem''ów, bo kompa zmieniam żadko. Część Oem''ów pewnie to są gry nie modyfikowane tylko pozbawione instrukcji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować