Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Ja spierać będe się także... jest ambitny nie słaby (mechanik tak, po nowym patchu ż. wsparcia tak)
Klasa snipera dla mnie nie ma sensu w CS, a B2 nadaje się do tego doskonale - masa kryjówek, dźwigów, dachów...
Zobaczysz wzmocnią snajpka z nadchodzącą łatką (ma być nowa broń), to sam pobiegasz z lunetką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:55, Grizzly. napisał:

> Tak troche rozwijając wątek snipera:
> http://video.google.com/videoplay?docid=-5677701718111018137&q=Battlefield+2+sniper
> > > :-D

Filmik fajnie nakręcony, ale wszystko widać że ułożone bo za każdym strzałem przeciwnik ginął
a rzeczywistość jest taka że strzał w głowe nawet nie zabija :(. Wszystko było zgadane i przeciwnicy
mieli mniej życia. Apeluje do WorldWar3PL bo on właśnie kręci filmik z BF2 i też na Gulf of
Oman (jak w filmiku) bo tylko taką ma bo on demo ma :) żeby sobie obejżał, napewno ci się przyda.


Oczywiście, że jak celujesz na wysokości szyji to padają po 1 strzale. Udowodnione namacalnie.
Uwierzcie mi, że po 4 dniach treningu dacie rade zabijać 1 schootem bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:56, Virus_eBola napisał:

Klasa snipera dla mnie nie ma sensu w CS


Oj panie nie grales pan dlugo to nie gadaj, jak ktos ma w miare cele to moze praktycznie w pojedynke wygrac misje.

Dnia 31.01.2006 o 19:56, Virus_eBola napisał:

a B2 nadaje się do tego doskonale - masa kryjówek,
dźwigów, dachów...


I co to robi? Wczoraj tak samo zabijalem medykiem jak ty swoim snajperem.

Dnia 31.01.2006 o 19:56, Virus_eBola napisał:

Zobaczysz wzmocnią snajpka z nadchodzącą łatką (ma być nowa broń), to sam pobiegasz z lunetką
:-D


W patche EA juz nie wierze. W kazdym razie jak go wzmocnia to moze na cos sie przyda (w koncu :p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:56, Virus_eBola napisał:

Ja spierać będe się także... jest ambitny nie słaby (mechanik tak, po nowym patchu ż. wsparcia
tak)
Klasa snipera dla mnie nie ma sensu w CS, a B2 nadaje się do tego doskonale - masa kryjówek,
dźwigów, dachów...
Zobaczysz wzmocnią snajpka z nadchodzącą łatką (ma być nowa broń), to sam pobiegasz z lunetką
:-D


Moim zdaniem w BF2 trudniej jest grać sniperem niż w CS''ie. Ponieważ jak to powiedzieli w "review territory" w BF2 jest latencja myszki, czyli zabiera więcej czasu obrócenia się niż w CS''ie i jest przez to trudniej trafić snajperem przeciwnika, a jak ten da sprint to już wogóle. Ta latencja jest, choć może nie zawsze ją dostrzegacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:01, Grizzly. napisał:

Moim zdaniem w BF2 trudniej jest grać sniperem niż w CS''ie. Ponieważ jak to powiedzieli w
"review territory" w BF2 jest latencja myszki, czyli zabiera więcej czasu obrócenia się niż
w CS''ie i jest przez to trudniej trafić snajperem przeciwnika, a jak ten da sprint to już
wogóle. Ta latencja jest, choć może nie zawsze ją dostrzegacie.


Oni pokochali to slowo Latencja oh latenjo ma tys jest jak miod o poranku... etc etc etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:01, kowalov napisał:

> Klasa snipera dla mnie nie ma sensu w CS

Oj panie nie grales pan dlugo to nie gadaj, jak ktos ma w miare cele to moze praktycznie w
pojedynke wygrac misje.

> a B2 nadaje się do tego doskonale - masa kryjówek,
> dźwigów, dachów...

I co to robi? Wczoraj tak samo zabijalem medykiem jak ty swoim snajperem.

> Zobaczysz wzmocnią snajpka z nadchodzącą łatką (ma być nowa broń), to sam pobiegasz z
lunetką
> :-D

W patche EA juz nie wierze. W kazdym razie jak go wzmocnia to moze na cos sie przyda (w koncu
:p).



Przepraszam bardzo, ale dobijałeś mi masę ludzi, a poza tym ja miałem stosunek kill:death bardzo zbliżony do 2:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:22, Virus_eBola napisał:

Przepraszam bardzo, ale dobijałeś mi masę ludzi


Tiiaa jasne, zreszta nawet jak dobijalem po snajperze ktory ma przycelowanie i lunete zwyklym medykiem z podstawowa bronia to co to za snajper?? he?

Dnia 31.01.2006 o 20:22, Virus_eBola napisał:

a poza tym ja miałem stosunek kill:death bardzo zbliżony do 2:1.


Licza sie punkty, czyli ogolna przydatnosc dla druzyny a na tym polu nietety przegrywales :P

Zreszta zamiast gadac moze bysmy zagrali tak jak zawsze? Ty bedziesz czycisl przod a ja bede ci leczyl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kowalov, ale po jednym strzale ze sniperki w korpus wystarczy rzut kamieniem bo przeciwnikowi zostaje 1-2 kresek życia. To nie dziw się, że miałeś takie przycelowanie bo wystarczyła 1 kula z pistoletu.

Pewnie, że przegrywałem bo ty dostajesz także punkty za leczenie, a ja za likwidowanie najbardziej uporczywych punktów oporu.

Mówisz o przydadności.
Nie wiem czy sie orientujesz, ale Twoja śmierć kosztuje nas 1 kupon :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:28, Virus_eBola napisał:

Mówisz o przydadności.
Nie wiem czy sie orientujesz, ale Twoja śmierć kosztuje nas 1 kupon :-D


TAk tylko ja reanimujac kazdego ratuje tenn kupon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:34, Virus_eBola napisał:

A ja nie ginac go nie trace - wiec przydatnosc jest bardzo zblizona :-D


Ciebie to zabija kazdy kto stanie blizej, ile razy ci tylek uratowalem bo nagle sie ktos obok ciebie pojawil co? :-D. Dobra koniec juz tej dyskusji bo zamiat tematu b2 zrobi sie temat snajper i jego przydatnsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:37, kowalov napisał:

> A ja nie ginac go nie trace - wiec przydatnosc jest bardzo zblizona :-D

Ciebie to zabija kazdy kto stanie blizej, ile razy ci tylek uratowalem bo nagle sie ktos obok
ciebie pojawil co? :-D. Dobra koniec juz tej dyskusji bo zamiat tematu b2 zrobi sie temat snajper
i jego przydatnsc :D


Dokładnie, grasz tą klasą która Ci sprawia przyjemność.
Mi zabrali ż. wsparcia, celność PKM po ostatnim patchu spadla o 50% :-D
Teraz gram snajpim i koniec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 2 tygodnie bedzie patch 1.2 Tam zostanie polepszona celnosc ż. wsparcia/snajpera/grenadiera i ogolnie wywroca gre do gory nogami. Scena klanowa juz sie "cieszy" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 23:40, Lailonn napisał:

za 2 tygodnie bedzie patch 1.2 Tam zostanie polepszona celnosc ż. wsparcia/snajpera/grenadiera
i ogolnie wywroca gre do gory nogami. Scena klanowa juz sie "cieszy" ...


"Najfajniejsze" jest to, że po każdym patchu otrzymujesz nową grę - z innymi wymaganiamy, z inną taktyką etc.
Taka "niekończąca się opowieść" by EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Ostatnio ( dziś ) fajna akcja w BF2 mi się przytrafiła(mapa Gulf of Oman ) byłem komanderem w bazie MEC w bazie , i nagle wszedl amerykanin, zabrał mój jeepek ( tzn ja stałem obok niego ) i chciał mnie rozjechać, ja podskoczylem ( on tyłem chciał mnie rozjechać ) a ja podskoczyłem do góry i wcisnąłem E , on pojechał dalej myśląc, że mnie rozjechał . Na screenie widać że jest inaczej ;) Troche se pojeździliśmy dopuki nie zrobiłem screena i z gry mnie nie wywaliło o_O . Oceńcie :) Na zwiady fajne można tak iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 16:34, kowalov napisał:

LOL, no nie moge. Takie buga dawno nie widzialem :-D.

TO BUG ?! :D ooooops :D ale na serio jeździliśmy sobie :D on chyba nie wiedział że ja to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 19:38, Starter napisał:

Czy przestało naliczać punkty za gre! bo kiedy teraz gram na serwach rankingowych to nic nie
dostaje!?


Nalicza punkty tylko ze zazwyczaj nie sa uaktualniane na bierzaco :/ chyba Jezeli chcesz byc pewien ze grasz na rankingowych graj na EA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować