Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2006 o 19:46, rywin2006 napisał:

ja stale gram i w B2 i w CSS i muszę przyznać że lepszy i bardziej urozmaicony jest B2. Ale
ostatecznie i tak gram częściej w CSS bo on:
-Szybciej ładuje mapy
-Gra w niego więcej osób
-Ma o niebo lepszą przeglądarkę serwerów
-Nie trzeba siębawić w patche, że raz na mieśiąc ściągam 150 MB tylko steam mi codziennie aktualizuje
mniejsze pliki i jest ok.
- Duuuuzżżżo mniejsze wymagania sprzętowe
- Lepsza grafika- no grafika lepsza jest ale w B2 teżby taka była, ale płynnie to chyba tylko
na 6GB ramu
- no i niby to jest CS no nie ??:)


Zapomniales dodac, ze CS jest dynamiczniejszy i nie ciągnie sie tak rozgrywka jak w BFie. A ta skaczaca grafa tez mnie dobija - nawet Quake4 i Doom3 chodza na max detalach plynnie, a BF za cholere nie poplynie plynnie, tylko musi poskakac po kamyczkach pieprzonych =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 17:10, Virus_eBola napisał:

> > Dokładnie, zainstaluj starsze sterowniki... Kowalov radzi podobnie jak ja.
>
> Ty sie pilnuj chlopak :D, to ja pierszy mialem takie bledy i to ja odkrylem jak je rozwiac

> a nie ty :P. Fakt napisales wczesniej ale byles oparty na moich doswiadczeniach. W Kazdym
razie
> BiShopKF napisz czy pomoglo.

Tylko fakt jest taki, że mi ten patent ze sterownikami nie pomógł... Twoje odkrycie przynajmniej
u mnie się nie sprawdziło.

Dobrze że chociaż Tobie BiShopKF działa.



UPDATE:

Sukces nie wiem dlaczego byl jednorazowy. Wlanczam sobie wieczorkiem gre (nic nie kombinowalem) i wchodze na serwer a tu lol - znowu zwiecha, i nici z grania w meczu w cb ;(((

Dzwonilem do EA polska kazali przyslac plik dxdiag wiec wyslalem - ciekawe czy i kiedy odpiszą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 20:44, Quatre napisał:

> ja stale gram i w B2 i w CSS i muszę przyznać że lepszy i bardziej urozmaicony jest B2.
Ale
> ostatecznie i tak gram częściej w CSS bo on:
> -Szybciej ładuje mapy
> -Gra w niego więcej osób
> -Ma o niebo lepszą przeglądarkę serwerów
> -Nie trzeba siębawić w patche, że raz na mieśiąc ściągam 150 MB tylko steam mi codziennie
aktualizuje
> mniejsze pliki i jest ok.
> - Duuuuzżżżo mniejsze wymagania sprzętowe
> - Lepsza grafika- no grafika lepsza jest ale w B2 teżby taka była, ale płynnie to chyba
tylko
> na 6GB ramu
> - no i niby to jest CS no nie ??:)

Zapomniales dodac, ze CS jest dynamiczniejszy i nie ciągnie sie tak rozgrywka jak w BFie. A
ta skaczaca grafa tez mnie dobija - nawet Quake4 i Doom3 chodza na max detalach plynnie, a
BF za cholere nie poplynie plynnie, tylko musi poskakac po kamyczkach pieprzonych =]


Czy ja wiem, że CSS jest dynamiczniejszy - kwestia gustu.
Grałem sobie ostatni w ET i w porównaniu z B2 to on już odpada. Kiedyś gywałem w ET nałogowo, dziś mnie męczy. B2 ma to do siebie, że jest bardzo poukładany - masz pewne zadanie (w zależności od klasy) i musisz sie tego trzymać...
Dużlo ludzi mówi (CSS-owcy, Quake-owcy czy ET-rowcy) twierdzą, że gracze B2 nie mają skilla.
Ja się pytam czym jest ten skill, "napieprzaniem" z pistoletu headshooty w CSS-ie przez pół planszy czy skakaniem jak poranione zające...
Pobiega taki sam w B2 i będzie ze wszystkich się cieszył jak "mysz do sera", że niszczy piechotę w starciach 5:1 latając niczym matrix, a w drużynowym rozrachunku team przegrywa 100:0, a sam nie bardzo może sobie poradzić heli czy panzer force''ami.
Nie ma co porównywać CSS, Quake, ET do B2 bo te gry mają całkowicie inne konwencje.
B2 prezentuje tą samą grupę strzelanek co AA, JO czy Operation Flashpoint.
Jedni wolą lotki drudzy billard, a spieranie się co jest lepsze nie ma sensu.
Tak więc proszę o nie wciskanie komuś na siłę, że to jest takie a tamto owakie.
Osobiście (co Kowalov może potwierdzić) nie dałbym więcej niż 15 PLN za CSS bo zwyczajnie nie czuję tej gry.

Może i B2 ma potężne wymagania, ale skalowanie wymagań z wielkością map i ilością jednocześnie grających ludzi (64) wypada na korzyść B2. Sorki, ale chyba CSS-owcy się z tym zgodzą, że troszkę to biednie wygląda - te zamknięte mapki i ciasne korytarze. Wojna to nie ganianie się po piwnicach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 20:44, Quatre napisał:

> ja stale gram i w B2 i w CSS i muszę przyznać że lepszy i bardziej urozmaicony jest B2.
Ale
> ostatecznie i tak gram częściej w CSS bo on:
> -Szybciej ładuje mapy
> -Gra w niego więcej osób
> -Ma o niebo lepszą przeglądarkę serwerów
> -Nie trzeba siębawić w patche, że raz na mieśiąc ściągam 150 MB tylko steam mi codziennie
aktualizuje
> mniejsze pliki i jest ok.
> - Duuuuzżżżo mniejsze wymagania sprzętowe
> - Lepsza grafika- no grafika lepsza jest ale w B2 teżby taka była, ale płynnie to chyba
tylko
> na 6GB ramu
> - no i niby to jest CS no nie ??:)

Zapomniales dodac, ze CS jest dynamiczniejszy i nie ciągnie sie tak rozgrywka jak w BFie. A
ta skaczaca grafa tez mnie dobija - nawet Quake4 i Doom3 chodza na max detalach plynnie, a
BF za cholere nie poplynie plynnie, tylko musi poskakac po kamyczkach pieprzonych =]


masz racje ale w CS czekasz całą runde a w B2 odradzasz sie co 15secund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bf2 jest duzo dynamiczniejszy od csa. Gram w csa bdoajze 4 lata a w bfa od wyjscia dema. Wiem chyba co mowie :p Prosze was...zalozcie topic BF2 vs JO vs CS vs ET i tam dyskutujcie o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 19:13, Lailonn napisał:

Prosba. Przestancie tu zasmeicac postami o JO. Jo ma oddzielny topic i tam sie trzymajcie.
Albo wojna! :D Obiecuje, ze przyjde do topica JO i bede tak zarzucal postami o BFie, ze odechce
sie komukolwiek zagladac w ten temat :D


OK, OK :P Ale pamiętaj, że ja to pisałem dla waszego dobra :) Szkoda mi was było że gracie w BF2 i nie wiecie co tracicie ;). Powinieneś zrozumieć, że serce mi siękraja jak widze posta typu "BF2 jest super" lub "BF2 jest doskonały". Sam się na to nabrałem (zresztą nie tylko ja). Założyłbym osobny temat by porównać obie gry (tak ze screenshotami, opisami co się da a czego nie itd), jednak pewnie by został zamknięty bo są tematy ogólne o strzelankach. Więc cóż zamilkne i odepne ten topik niech płynie na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 09:39, iro1979 napisał:

OK, OK :P Ale pamiętaj, że ja to pisałem dla waszego dobra :) Szkoda mi was było że gracie
w BF2 i nie wiecie co tracicie ;). Powinieneś zrozumieć, że serce mi siękraja jak widze posta
typu "BF2 jest super" lub "BF2 jest doskonały". Sam się na to nabrałem (zresztą nie tylko ja).
Założyłbym osobny temat by porównać obie gry (tak ze screenshotami, opisami co się da a czego
nie itd), jednak pewnie by został zamknięty bo są tematy ogólne o strzelankach. Więc cóż zamilkne
i odepne ten topik niech płynie na dół.


Skoro JO jest lepsze, to czemu tak mało osób w to gra? Nie wiem co tracę grając w BF2? Tracę nerwy spowodowane wyszukiwaniem serwerów z dużą ilością graczy, tracę nerwy spowodowane tym, że ginę nie wiadomo dlaczego i skąd pada strzał.

Ślepo bronisz JO, bo nie możesz przyznać, że BF 2 JEST lepszy. Ale cóż, fanatyzm to u Polaków rzecz normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 21:05, Virus_eBola napisał:

Wojna to nie ganianie się po piwnicach


W CSie nie ma wojny :P A zreszta nawet na wojnie prowadzi sie dzialania na terenie miejskim, a tam - jak Ci zapewne wiadomo - piwnic dostatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 11:11, Quatre napisał:

> Wojna to nie ganianie się po piwnicach

W CSie nie ma wojny :P A zreszta nawet na wojnie prowadzi sie dzialania na terenie miejskim,
a tam - jak Ci zapewne wiadomo - piwnic dostatek :D


Bez przesady - wojna rozgorzała a ja mam bronic b. ważny strategiczny punkt...
PIWNICĘ SĄSIADKI SPOD JEDYNKI. <lol> :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 14:24, Virus_eBola napisał:

Bez przesady - wojna rozgorzała a ja mam bronic b. ważny strategiczny punkt...
PIWNICĘ SĄSIADKI SPOD JEDYNKI. <lol> :-p


Jeśli sąsiadka jest ładna, to czemu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 12:43, Lailonn napisał:

Gust jak dupa, kazdy ma swoj. I sie o tym nie dyskutuje ;]


Czy ja wiem czy o dupach sie nie dyskutuje - przeciez pogadac z kolegami o dupeczkach to nic zlego :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś pierwszy serwer do EuroForce. Oczywiście nie można się z nim połączyć, ale będzie to walka - MEC (chyba SF)kontra EF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten dotatek z reszta jak nasterpny Armored Furry to nic innego jak nowe mapy do podstawki. Moga byc dodane do rotacji map do kazdego serwera BF2 nie trzeba oddzielnego serwera na Euro Force.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 12:27, enerkom napisał:

ten dotatek z reszta jak nasterpny Armored Furry to nic innego jak nowe mapy do podstawki.
Moga byc dodane do rotacji map do kazdego serwera BF2 nie trzeba oddzielnego serwera na Euro
Force.


Ale w takim wypadku trzeba będzie posiadać ów dodatek, czyż nie? Gracze bez niego sobie nie pograją.

BTW. Kupuje ktoś EuroForce? Bo ja mam w planach wycieczkę do MediaMarkt w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 23:33, Lailonn napisał:

Bf2 jest duzo dynamiczniejszy od csa. Gram w csa bdoajze 4 lata a w bfa od wyjscia dema. Wiem
chyba co mowie :p Prosze was...zalozcie topic BF2 vs JO vs CS vs ET i tam dyskutujcie o tym!!



Jak tu czytam co wy wypisujecie i jakie gry porownujecie do siebie to naprawde mnie skreca...

Jak mozna BF2 porownywac do css i do ET. To 3 rozne gry. Maja tylko jedno wspolne sa FPsami i nic wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, ze sa z tego samego gatunku. Gry z tego samego gatunku mozna porownywac. My nie oceniamy, ktora wiecej oferuje tylko ktora jest dynamiczniejsza...

Potencjalny klient idac do sklepu i chcac kupic sobie fajna stzrelanke bedzie wlasnie je porownywal. Pomysl troche zanim skrytykujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 13:10, Lailonn napisał:

To znaczy, ze sa z tego samego gatunku. Gry z tego samego gatunku mozna porownywac. My nie
oceniamy, ktora wiecej oferuje tylko ktora jest dynamiczniejsza...

Potencjalny klient idac do sklepu i chcac kupic sobie fajna stzrelanke bedzie wlasnie je porownywal.
Pomysl troche zanim skrytykujesz...


Tja no niech wam bedzie ;S...

To jak by isc do sklepu po fps''a i porownywac FEar do Bia... obie gry prezetuja inny dynamizm... tego nieda sie porownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam też znów statystyki się nie odświeżają? Dziś grałem tyle, że powinienem już awansować wyżej, a tymczasem nadal mam tyle samo punktów co rano :/ Nie to, żeby mnie się spieszyło, po prostu chciałbym mieć już tą jedną belkę więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować