Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2006 o 21:20, Thur Michalus napisał:

sciagnolem najnowszego patcha i spelniam wymagania.


To jeszcze tylko wgraj najnowsze sterowniki do karty graficznej i będzie cacy :) Przerabialiśmy ten problem wiele razy :)
PS: Jak najnowsze nie dadzą spodziewanych efektów to szykaj starszych sterów. Wina leży po ich stronie na 100%. Wczytywanie planszy to nic innego jak wczytywanie grafiki. Miałem tak w JO i w BF2 też tak miały 2 osoby. W tym wątq pewnie nawet znajdziesz jakie stery trzeba wgrać o ile masz taką samą grafe jak ten ziomek co miał ten problem. JA mam GF6600GT i problem ustąpił z najnowszymi, ale jak już mówiłem w JO a BF2 może mieć inaczaj bo to dziwna gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc
a skad najlepiej wziasc sterowniki do radeona x 800 by battlefield2 chodzil.Na plycie sa od battlefielda
?Prosze o pomoc lub linki z ktorych braliscie sterowniki do tej samej karty i gra wam chodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu tego linka automatycznie powinno Cię zapytać, czy otwierać ten plik czy go zapisać na dysk. To jest strona producenta, sterowniki są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam orginalnego bf2 ale gdy wlaczam gre jest czrny ekran i slychac dzwiek.zainstalowalem sterowniki mam najnowszego patcha spelniam wymagania ale tu nic.ten kto wie jak zrobic by bylo normalnie tego prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:59, Thur Michalus napisał:

Mam orginalnego bf2 ale gdy wlaczam gre jest czrny ekran i slychac dzwiek.zainstalowalem sterowniki
mam najnowszego patcha spelniam wymagania ale tu nic.ten kto wie jak zrobic by bylo normalnie
tego prosze o pomoc

jaka masz karte graficzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 20:06, enerkom napisał:

> Mam orginalnego bf2 ale gdy wlaczam gre jest czrny ekran i slychac dzwiek.zainstalowalem
sterowniki
> mam najnowszego patcha spelniam wymagania ale tu nic.ten kto wie jak zrobic by bylo normalnie

> tego prosze o pomoc
>
jaka masz karte graficzna?

radeon x 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Widzisz - to na 100% sterowniki, wcześniej ci wieszało kompa przy wczytywaniu mapy a teraz masz czarny obraz ale możesz grać na słuch ;P. A tak na serio - najnowsze stery nie koniecznie są najlepsze. Nie znam się na ati + BF2 ale poszukaj innych sterów (starszych troche) lub sterów modyfikowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna giera... Szkoda że jej nie mam :p. Cały czas zasuwam w demo. Ale za to planszę Gulf of Oman mam opanowana prawie o perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to skad zabrac takie sterowniki ktore beda mi chodzic albo na jakiej stronie moge znalesc i zeby byly troche starsze.A czy na playcie od battlefielda sa jakies sterowniki do radeona x 800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:16, Grizzly. napisał:

> Przedewszystkim powinni 1.21 naprawić latanie helikopterem, bo to co jest w "2" to tragedia,

> nie umywa się do Vietnama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie mam pojęcia co ci pszeszkadza w lataniu ? Moim zdaniem i tak jest świetnie.. no może z
wyjątkiem helikopteru MEC, wogóle inaczej nim się lata, jest taki jakby dziki. Fajne jest to
że można zrobić młynek w powietrzu choć gdyby naprawde w życiu zrobić coś takiego to helikopter
by spadł.


Jak byś kiedykolwiek grał w Bf Vietnama, to byś wiedział jak helikopter może się "prowadzić", z jaką łatwością może skręcać, lub (jak ktoś potrafi) latać "strefami". Dwójka jest podobno zrobiona tak żeby każdy mógł latać, wszystko super, gdyby się dało tym jakoś sensywnie manewrować, bo co to za pomysł żeby helikopter prowadził się bardziej jak samochód! Może i chcieli dobrze ale kompletnie im to nie wyszło! W Vietnamie to tak naprawde mógłby tylko latać, natomiast w dwójce skutecznie mnie odstraszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w BF:V czy 1942, ale IMO w BF2 lata się bardzo dobrze. Szczególnie prosto się lata samolotami. Ale ja wolę helikoptery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 18:24, Thur Michalus napisał:

czesv
podajcie mi prosze troche starsze sterowniki do radeona x 800 lub podajcie mi linki na ktorych
bedzie chodzic bf2

na 6.03 nie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować