Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Mam pytanie . Czy napewno dobrze zainstalowałeś sterowniki do ati ? Tzn. najpeirw odinstalowałeś stare potem zainstalowałeś nowe ? Oczywiście pomiędzy każdą operacją restart kompa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 22:03, WorldWar3PL napisał:

Mam pytanie . Czy napewno dobrze zainstalowałeś sterowniki do ati ? Tzn. najpeirw odinstalowałeś
stare potem zainstalowałeś nowe ? Oczywiście pomiędzy każdą operacją restart kompa ?

Dobrze zainstalowalem nowe sterowniki ale starych nie odinstalowalem.A jak odinstalowac stare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odinstalowałeś starych sterowników - nie zainstalowaleś dobrze nowych . W DODAJ USUŃ programy jest możliwość usunięcia sterownika . Teraz gdy masz dwa, to nie wiem jak je usuniesz ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wymagania do Battlefield 2. Czy pójdzie w miare dobrze na takim sprzęcie:

Pentium 4 2,4 GHz,
GeForce 5700 128 MB,
512 RAM.

Proszę o odpowiedź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki szybki net jest potrzebny zeby chodzil bez zadnych zciec bo mama neo 256 i mi co jakis czas wyskakuje napis ze ten blad jest zwiazany z twoim polaczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 19:19, boski PL_MODED napisał:

> A czy wogle bf2 chodzi na radeonie x 800?
tak... bez problemow... nawet na 9800Pro idzie

ale gdy wchodze bf2 mam czarny ekran.Sciagnelem rozne sterowniki starsze i nowsze najnowszego patcha spelniam wymagania alei tak mi nie chodzi.Nie wiem co to moze byc.Ten kto wie jak to naprawic to prosze go o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam że Battlefield2 jest najlepszą grą zdobywczą, i rówqnież najlepszy w całej seri, battlefield vietnam bardzo mi sie nie podobvał ale 2 to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bf2 jest inny niz poprzednie czesci. Lepszy? Nie sadze. Uwielbiam realia WWII dlatego czekam na mody. Bf2 po prostu jest dosc ladny. Co do jego doskonalosci to sie niestety musze sprzeczac bo gdyby tak bylo to by EA nie przerabialo CALEJ gry. Przerobiono juz praktycznie wszystkie elementy gry. Aktualnien a tapecie jest "squad jumping" co prawdopodobnie zakonczy sie brakiem mozliwosci odpalania okienka squadu podczas smierci. Niby te wszystkie zmiany wydaja sie logiczne ale tyle miesiecy po premierze budza watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc! kupiłem sobie kartę muzyczną sound blaster audigi, specjalnie do battlefield''a 2 i wszystko było by super,ale zawsze musi być jakieś ALE.Wszystkie ścieżki dźwiękowe dziłają dobrze poza tekstem mówionym,bo ten się tnie i przerywa.Ściągnąłem nowe sterowniki do karty,ale te nie chciały się zainstalować,wyczytałem gdzieś że...standardowo system nie rozpoznaje tej karty,
trzeba skompilować jądro z włączona obslugą emu10k1...jeśli ktoś miał podobny problem,lub wie jak mi pomóc bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 08:20, Lailonn napisał:

Bf2 jest inny niz poprzednie czesci. Lepszy? Nie sadze. Uwielbiam realia WWII dlatego czekam
na mody.

Forgotten Hope rządzi :P
Nie wiecie może, kiedy wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 16:14, Lailonn napisał:

Thoug ja bym po prostu napisal/zadzwonil do EA...


Niech lepiej zadzwoni. Ja do EA napisałem już daaawno temu, a do tej pory nie odpisali nawet, że nie wiedzą co jest. Akurat miałem inny problem, ale to niezbyt ważne. Ważne, że na maile to oni nie odpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem wielkim fanem cod ale pomalu mi sie nudzi i szukam bardziej taktycznej gry w ktorej mozna latac plywac i chodzic;) i slyszalem ze btf2 jest wedlug niektorych uznawana jako najlepsza gra sieciowa nie chce jednak wydawac w ciemno 130 zl . Jakiego czeba miec neta zebym mogl spokojnie i dobrze sobie pograc bez lagow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:55, żyrafa napisał:

Jakiego czeba miec neta zebym mogl spokojnie i dobrze sobie pograc bez lagow??


Bardziej trzeba martwic sie o kompa niz neta ;)
Najlepij sciagnac demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 22:23, Volvox napisał:

> Jakiego czeba miec neta zebym mogl spokojnie i dobrze sobie pograc bez lagow??

Bardziej trzeba martwic sie o kompa niz neta ;)
Najlepij sciagnac demo :)

to kompa mam Sepmrona 2.7 geforce 6600 512 ram wystarczy czy lepszy czeba miec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować