Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 16:41, Bratek196 napisał:

A może być 18.30? I zwołaj chłopaków którzy by chcieli zagrać (przez GG) OK?


Jak dla mnie może być, ale to dzisiaj już? Jak tak to ide się troche pouczyć by później miedź troche czasu.

P.S.
Podajcie Swoje nicki do Battlefield''a żebyśmy wiedzieli kto jest swój. Mój to jacob27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co możecie mi powiedzieć na temat moda "Project Reality"? chcę w końcu zagrać w jakąś grę wojenną,<frustrat zone> bez modów to świecie jest normalnie! leżę na glebie jakieś 50 metrów od debila a ten z rakietnicy mnie ściągnął! to jest powalone! to jest chore, jakie umiejętności?! to jest cyrk po prostu! eh... -,-'' pakuje w kolesia pół magazynka i placek! dobija mnie i biegnie sobie dalej, ciągle padam trupem, granaty sobie fruwają "tra lalala jakie to lekkie hmm leci! oj nie ten akurat na drugi koniec mapy! oops! dostałem od razu po respie, słodko", a ci cholerni snajperzy(sporo ich...) bez przesady strzelanie z karabinu snajperskiego chyba nie jest takie łatwe :\</frustrat zone>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale słabo było. Nikt z GRAM.PL oprócz mnie i Bratka to nie grał. Nie obraź się Space marine, ale ten serwer co nam podałeś nie był zbyt fajny, słabe plansze dawali i tylko na 32 graczy. Ja tam wole na 64 graczy.

P.S.
Sorry Bratek że wtedy opuściłem gre, ale Punkbuster mnie wykopał już chyba trzeci raz, a potem nie było już miejsca i nie chciało mi się czekać aż ktoś w końcu je zwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:27, Jacob XX napisał:

Ale słabo było. Nikt z GRAM.PL oprócz mnie i Bratka to nie grał. Nie obraź się Space marine,
ale ten serwer co nam podałeś nie był zbyt fajny, słabe plansze dawali i tylko na 32 graczy.
Ja tam wole na 64 graczy.

Na 64 sloty sa lipne, przynajmniej u mnie laguje tak ze sie nie da grac. Ja gram na 64 to tylko inf i karkand, mozna niezle wyexpic granatami :P
jackass-> o tej porze wszyscy (w tym ja;/) sa w budzie, proponowalbym raczej godziny popoludniowe/wieczorne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2008 o 19:47, Rusell napisał:

jackass-> o tej porze wszyscy (w tym ja;/) sa w budzie, proponowalbym raczej godziny popoludniowe/wieczorne

no Battlefield jest warty tego zeby zorbic sobie day-off od budy ...ja jutro robie sobie przerwe na odpoczynek i szukam kompana (nie ,nie chodzi o gazetke cenegi :) A potem po poludniu jestem zapracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:53, Bratek196 napisał:

No jasne ja mam ferie, EEE Jaocb ten serwer jest nobski na jakim graliśmy bo były pojazdy ja
wole infarty.

Ok ,daj mi jakies namiary na siebie -mail albo Skype to jutro sie odezwe zeby nie zasmiecac forum i sie dogadamy .Podlacz mikrofonik i spotkamy sie miedzy 10 a 12 na jakims polskim serwerze infantry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:47, Rusell napisał:

Na 64 sloty sa lipne, przynajmniej u mnie laguje tak ze sie nie da grac. Ja gram na 64 to tylko
inf i karkand, mozna niezle wyexpic granatami :P


Aha, rozumiem. U Ciebie laguje i dlatego odrazu są lipne. A wyobraź sobie że u mnie wogóle nie laguje na 64 sloty, nawet z pojazdami i jest naprawde fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:53, Bratek196 napisał:

No jasne ja mam ferie, EEE Jaocb ten serwer jest nobski na jakim graliśmy bo były pojazdy ja
wole infarty.


Ja tam lubie i infantry i z pojazdami, ale nawet ten server mi nie przypadł do gustu. Znam taki dobry server tylko z infantry na którym moglibyśmy kiedyś zagrać. Są trzy levely(Road to Jalabad, Sharqi Peninsula i ta co dzisiaj graliśmy), po dwie rundy na każdy level, 64 sloty. Chociaż może być problem bo nawet ja z netem 1 MB mam tam zazwyczaj pin około 150. Aha, i nie jest to polski server.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:12, Jacob XX napisał:

> Na 64 sloty sa lipne, przynajmniej u mnie laguje tak ze sie nie da grac. Ja gram na 64
to tylko
> inf i karkand, mozna niezle wyexpic granatami :P

Aha, rozumiem. U Ciebie laguje i dlatego odrazu są lipne. A wyobraź sobie że u mnie wogóle
nie laguje na 64 sloty, nawet z pojazdami i jest naprawde fajnie.

Po pierwsze powiedzialem tylko ze umnie laguje, u innych pewnie nie, mam wolne lacze.
Po drugie mam prawo wyrazic wlasne zdanie i tobie nic do tego wiec GTFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:37, Rusell napisał:


A jakie masz łącze?
Bo ja mam 512 i mi też laguje, chociaż przy moim sprzęcie nie wiem czy to lagi, czy po prostu komp nie wyrabia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować