Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

witam. zastanawiam się właśnie nad zakupem gry ponieważ jest spora obniżka. czytałem starą recenzję z gazety i napisano tam że jedynymi minusem są "ogromne" wymagania sprzętowe ;] cóż dzisiaj to już nie problem. i mam pytanie czy są jakieś znane problemy z tą grą ?? szczególnie chodzi mi o granie przez internet bo słyszałem że podobno był jakiś problem z pathem i że gra ma kiepską przeglądarkę serverów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie, jeśli chodzi o najnowszy patch, to podobno po jego zainstalowaniu częściej są wyrzuty do windy :) A tak to wszystko w porządku.
Ostrzegam tylko przed polityką EA, jakiś czas ściągnąłem patch 1.40 (500 mb) , a tydzień później wyszedł 1.41 (530 mb)i to tylko full patch ,bez 1.40-1.41... Ironia losu?
Dziś zdobyłem się na ściągnięcie 1.41... jeśli znowu zrobią coś takiego, to jadę do siedziby EA. Koniec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:41, UMC.Hugo napisał:

witam. zastanawiam się właśnie nad zakupem gry ponieważ jest spora obniżka. czytałem starą
recenzję z gazety i napisano tam że jedynymi minusem są "ogromne" wymagania sprzętowe ;] cóż
dzisiaj to już nie problem. i mam pytanie czy są jakieś znane problemy z tą grą ?? szczególnie
chodzi mi o granie przez internet bo słyszałem że podobno był jakiś problem z pathem i że gra
ma kiepską przeglądarkę serverów :/


Nie no wymagania nie są jedynym minusem są jeszcze błędy... Propnuje Tobie przeczytanie recenzjii Lailonna, która znajduje się na jego gramsajcie. Ale gra jest naprawde warta uwagi bo to najlepsza strzelanka na świecie ! :P Prawdą jest że gra ma słabą przeglądarke serwerów, ale ja i tak używam gamespy i ASE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale widzisz to nie byla zlosliwosc tylko koniecznosc. Wersja 1.4 bodajze non stop wywalala graczy. Przyczyna okazal sie incremental czyli 1.3->1.4. Rozwiazanie bylo proste. Nie robic incrementali ;]

Co do wymagan gry to nie sa one tak ogromne...Jesli ktos chce grac na high detalach to owszem musi miec 2gb ramu i grafe 256mb itd ale nie kazdy rpzeciez gra tak. ja na kompie sprzed 3 lat gralem na medium bez problemow. Zreszta dalej gram w 2142 np ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem . Kiedy dołączam się do jakiegokolwiek servera i po załądowaniu chcę wejść gra cofa sie do menu głównego i pokazuje "utraciłeś połączenie z serverem" i nic więcej, czasami udaje mi sięwejść do gry i jest to samo po kilku minutach. Czytałem o tym problemi na roznych forach i rozwiązania typu wyłączenie firewalla albo skanowanie kompa antivirem czy spybotem nie dają rezultatu. 2 dni temu przeskanowałem system spybotem wywaliłem 2 pliczki reinstalowałem grę i działało aż do dziś. Dzisiaj ponownie skanowałem spybotem ale nic nie znalazł. Nie mam już pomysłów jak rozwiązać ten problem może ktośz was miałto samo co ja i dał sobie radę.
Proszę o sensowne odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowalem punkbustera zgodnie z instrukcjami na ich www ale po 20 min gry zobaczyłęm menu i "utraciłeś połączenie .." poszukam jeszcze jakichś aktualizacji .

Proszę o nowe pomysły jeśli ktoś ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:10, mazi606 napisał:

jak by mi chodził na amd 2800+ 896 ram Radek X1650PRO 256 mb 256 bit


Jak na mój gust to na srednio-niskich detalach pograsz. Kup więcej pamięci RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc grałem w demo z komputerem no i nic specjalnego tzn. fajnie ale gra niczym nie zachwyca. mam pytanie: czy pomiędzy demem a pełną wersją jest jakaś różnica ?? tzn. nie chodzi mi o więcej map i pojazdów ale czy sama rozgrywka się zmienia i czy tak wielki wpływ mają "żywi" gracze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 19:30, UMC.Hugo napisał:

więc grałem w demo z komputerem no i nic specjalnego tzn. fajnie ale gra niczym nie zachwyca.
mam pytanie: czy pomiędzy demem a pełną wersją jest jakaś różnica ?? tzn. nie chodzi mi o więcej
map i pojazdów ale czy sama rozgrywka się zmienia i czy tak wielki wpływ mają "żywi" gracze
??


Wiem że była możliwość kiedyś zagrania w demo też przez internet z innymi graczami mającymi demo. WorldWar3PL tak grał zanim kupił sobie pełną. Oczywiście że żywi gracze zmieniają rozgrywke i to o 360 stopni. Nie wiem co by ci tu napisać.. powiedz co ci nie pasowało ? Masa graczy gra tylko po to żeby zdobywać punkty i mocno zmienia rozgrywke bo np. siedzą w jednym miejscu i tylko nabijają pkt i ich nie obchodzi drużyna. Może nie dałem ci dobrego przykładu ale mi się jakoś zawsze świetnie gra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 19:30, UMC.Hugo napisał:

więc grałem w demo z komputerem no i nic specjalnego tzn. fajnie ale gra niczym nie zachwyca.
mam pytanie: czy pomiędzy demem a pełną wersją jest jakaś różnica ?? tzn. nie chodzi mi o więcej
map i pojazdów ale czy sama rozgrywka się zmienia i czy tak wielki wpływ mają "żywi" gracze
??


Wiem że była możliwość kiedyś zagrania w demo też przez internet z innymi graczami mającymi demo. WorldWar3PL tak grał zanim kupił sobie pełną. Oczywiście że żywi gracze zmieniają rozgrywke i to o 360 stopni. Nie wiem co by ci tu napisać.. powiedz co ci nie pasowało ? Masa graczy gra tylko po to żeby zdobywać punkty i mocno zmienia rozgrywke bo np. siedzą w jednym miejscu i tylko nabijają pkt i ich nie obchodzi drużyna. Może nie dałem ci dobrego przykładu ale mi się jakoś zawsze świetnie gra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha nie no bo jakoś zagrałem z 6 rund i wszystko się robi takie monotonne, ciągle to samo. a czy w pełnej wersji też jest tak że rudna trwa ileś tam minut ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także grałem w demko przed zakupem i mimo, iż powoli zaczęło mnie to nudzić zaryzykował i zakupiłem oryginał.
Wyszło mi to na dobre, o wiele lepiej niż w demku. Pełno serwerów, Infantry, Pistol & Knife, Conquest itp oraz urozmaicenie mapek robi swoje. Poza tym poznałem dzięki tej grze kilkanaście super ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 19:51, UMC.Hugo napisał:

a czy w pełnej wersji też jest tak że rudna trwa ileś tam minut ??


Runda trwa aż dany zespół przejmie wszystkie punkty kontrolne w jakimś określonym czasie, a jeśli nie to po tym czasie wygywa zespół mający większą ilość pkt.
I właśnie szkoda że nie ma tutaj jakiegoś urozmaicenia żeby wygrać typu podłożenia bomby(chociaż to w tej grze to by nie miało sensu ponieważ jest za dużo graczy) albo np. jak w BF2142 wysadzenie jakiegoś tam generatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:13, UMC.Hugo napisał:

a czy wielkość mapy ustawia się samemu czy zmienia się ona sama w zależności czy graczy przybywa
czy ubywa ??


Wielkośc mapy zależy od osoby która zakładała serwer i na ile osób ustawiła mape. To nie zależy od ilości graczy będących tylko od ustawienia serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem battlefield 2 deluxe w związku z tym mam pytanie na moim sprzęcie na jakich detalach pogram?

Sprzęt:
Athlon 64 3200+ (nie podkręcony)
1792mb DDR ramu
Radeon x1600 pro super 512mb ddr2 128bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować