Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Czy naprawdę jest tak, że bugi aż przeszkadzają grac? Są jeszcze jakieś klanówki itp. w BF2?
Pytam, bo waham się między 2 a 2142...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 15:14, Goxenul napisał:

Czy naprawdę jest tak, że bugi aż przeszkadzają grac? Są jeszcze jakieś klanówki itp. w BF2?
Pytam, bo waham się między 2 a 2142...


Wiesz co jest najlepsze w BF2?...że jest najlepszy z całej serii(nie ujmując klasie innych tytułów z Battlefield w nazwie). Ma mniej bugów niż 2142 ale ma, grać one nie przeszkadzają. Lubisz sie postrzelać w dzisiajszych realiach=BF2, chcesz przyszłościowej strzelanki z mechami itp=spatchowany BF2142. Koniec wykładu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrych serwerów do JS jest sporo, sam grałem na co najmniej 10 i na każdym był wysoki poziom graczy. Ogólnie serwerów średnio jest ok. 200, w większości w 3/4 pełnych, jest gdzie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 15:46, Goxenul napisał:

Nie, nie. Demko chodziło mi dośc dobrze na low, ale słyszałem, że po patchach chodzi gorzej?


ogólnie finalna wersja chodzi gorzej od dema niezależnie od tego jaki wgrasz patch
wprawdzie zmiana nie jest jakaś szczególnie odczuwalna ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozważałem zakup Battlefileda 2. I mam pytanko: czy dodatki do BF są samodzielne, tzn. czy będe mógł grać w BF tylko zakupując dodatek? I czy można grać z graczami, którzy mają wszystkie dodatki nawet gdy ja mam np. tylko podstawkę? Którą konfigurację polecacie (chodzi mi o to, jakie dodatki)? No i czy dobrze mi by chodziło na tym sprzęcie: AMD 64 Athlon 3700 +, GeForce 7300 GS, 512 RAMu? Z góry serdecznie dziękuję,

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można grać mając tylko dodatek (bo wyszedł jeden). Trzeba mieć podstawkę + dodatek. Booster packi to tylko zbiory map i jednej strony konfliktu. Możesz grać tylko podstawka - podstawka, dodatek - dodatek, BF2:JS ma zresztą własną ikonę do włączenia. Jak jest z boosterami, nie wiem, nie postradałem na tyle rozumu, żeby za dodatki, które powinny znaleźć się w patchu płacić jakiekolwiek pieniądze.
Gra chodzić będzie średnio, 512 MB RAM to dla niej minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 15:14, Goxenul napisał:

Czy naprawdę jest tak, że bugi aż przeszkadzają grac? Są jeszcze jakieś klanówki itp. w BF2?
Pytam, bo waham się między 2 a 2142...


Wybierz bf2!!!!!!!!!!! Bo 2142 nie warty jest swojej ceny bo to jest praktycznie mod a nie nowa gra sam mam bf2 i 2142 i bardziej wole bf2 i polecam go a 2142 nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 10:16, The Lurker napisał:

Witam, rozważałem zakup Battlefileda 2. I mam pytanko: czy dodatki do BF są samodzielne, tzn.
czy będe mógł grać w BF tylko zakupując dodatek? I czy można grać z graczami, którzy mają
wszystkie dodatki nawet gdy ja mam np. tylko podstawkę? Którą konfigurację polecacie (chodzi
mi o to, jakie dodatki)? No i czy dobrze mi by chodziło na tym sprzęcie: AMD 64 Athlon 3700
+, GeForce 7300 GS, 512 RAMu? Z góry serdecznie dziękuję,

Pozdrawiam :)


Witam nie mozna grac z gosciami w dodatek jesli ty niemasz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 16:07, Pawlo100 napisał:

Witam nie mozna grac z gosciami w dodatek jesli ty niemasz go

A dużo osób gra w samiutką podstawkę? Więcej niż ze wszstkimi dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo. O każdej porze znajdziesz 20 - 30 zapchanych serwerów i drugie tyle na których jest miejsce, z czego wieczorem liczby te ulegają zwielokrotnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:46, Arclight napisał:

Sporo. O każdej porze znajdziesz 20 - 30 zapchanych serwerów i drugie tyle na których jest
miejsce, z czego wieczorem liczby te ulegają zwielokrotnieniu.

Dzięki, bardzo mi pomogłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:44, The Lurker napisał:

A dużo osób gra w samiutką podstawkę? Więcej niż ze wszstkimi dodatkami?


Podstawak jest bardziej popularna od dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie nowego battlefielda z dodatkiem misje specjalne,zainstalowałem i przez dwa dni sobie grałem-zadnych problemów.kupiłem router i podłączyłem kompa do sieci i komputera mojega brata i lipa.chcem odpalić gre a pojawia mi sie komunikat-sprzawdz czy dysk instalacyjny z gra znajduje sie w napędzie i wciśnij ok.niewiem o co chodzi bo napęd widzi płyte ,mogę otwierac katalogi tylko nie mogę jej odpalic,jeśli ktos wie o co chodzi to proszę o pomoc,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio denerwuje mnie ta gra:/.Jak wale do goscia z jakis broni to mam taki odrzut ze trafia co 8 pocisk:/,a jak do mnie strzelaja to 2 strzaly dostaje i zostaja mi tylko 2 kreski zycia:/.Nieraz tak mialem ze jedwo mnie gosciu zobaczyl to juz DeD byłem,a jak ja do niego wale nawet pojedynczymi strzalami to i tak conajmniej z 10 razy musze strzelic aby go zabic.Jest taka mozliwosc ze to cziterzy sa??

BTW:jak skrocic "weryfikacje danych klijenta" strasznie mnie to denerwuje nieraz trwa to 2x dluzej od samego wczytywania sie mapki.pzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:44, The Lurker napisał:


> Witam nie mozna grac z gosciami w dodatek jesli ty niemasz go
A dużo osób gra w samiutką podstawkę? Więcej niż ze wszstkimi dodatkami?


Nom raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 12:00, Sycylius napisał:

Ostatnio denerwuje mnie ta gra:/.Jak wale do goscia z jakis broni to mam taki odrzut ze trafia
co 8 pocisk:/,a jak do mnie strzelaja to 2 strzaly dostaje i zostaja mi tylko 2 kreski zycia:/.Nieraz
tak mialem ze jedwo mnie gosciu zobaczyl to juz DeD byłem,a jak ja do niego wale nawet pojedynczymi
strzalami to i tak conajmniej z 10 razy musze strzelic aby go zabic.Jest taka mozliwosc ze
to cziterzy sa??

BTW:jak skrocic "weryfikacje danych klijenta" strasznie mnie to denerwuje nieraz trwa to 2x
dluzej od samego wczytywania sie mapki.pzDr


Witam nie myślałeś że ten gość mógł używać F2000?? Albo poprostu to był snajper albo coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:27, Pawlo100 napisał:

Witam nie myślałeś że ten gość mógł używać F2000?? Albo poprostu to był snajper albo coś takiego



NIe bo patrzylem z czego mnie zabil i to bylo zwykle A-K:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 09:33, Sycylius napisał:

> Witam nie myślałeś że ten gość mógł używać F2000?? Albo poprostu to był snajper albo coś
takiego


NIe bo patrzylem z czego mnie zabil i to bylo zwykle A-K:/


To zdeczka nie umiesz grać w tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować