Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczna zabawa z AMD – zaprojektuj obszar, wygraj procesor

83 postów w tym temacie

Konkurs piękny... Tylko że moje zdolności w kwestii tworzenia są wręcz znikome. Ale cóż... Może coś się da zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a jego obszar może zostać wykorzystany na polskim serwerze Neverwinter Nights 2. Dodatkowo najbardziej utalentowani mogą liczyć na miejsce w tworzącej go ekipie."

Mnie, głównie jako gracza, najbardziej zainteresował ten fragment newsa. Czy i kiedy ów serwer powstanie, kto będzie się nim opiekował pod względem technicznym (znów dość kiepski kontakt ze specami z WP.pl?) jak i bardziej merytorycznym - etatowa ekipa CDP czy grupa zapaleńców-narwańców (druga opcja na pewno nie była zła).
Ogólnie czekam na odrobinkę więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, hym, ciekawe jak mi ten toolset pójdzie na kompie... jeśli będzie jak pokazywali na screenach na oficjalnej to ja chyba zrezygnuję. Giga Ramu mam, ale jak mi ma tyle zjadać, bo dodaniu obszaru to ja podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 17:03, Pustelnik88 napisał:

Uważam ten konkurs za conajmniej dziwny. Przecież nie każdy ma NWN 2...



...to taki przykład "nietolerancji" - konkurs dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wszystkich co mówią że "nieładnie że tylko dla posiadaczy NWN2". Jak był konkurs z Company of Heroes, to było dobrze. Jak był z Heroes V, to było dobrze. Jak był z Guild Wars, to było dobrze. A przecież nie każdy posiada te gry, prawda?

Więc teraz przyszła pora na NWNa i nie rozumiem po co te lamenty... A HoMM V mogli brać udział tylko posiadający, w CoH tak samo, GW również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:55, PolishWerewolf napisał:

Co do tych wszystkich co mówią że "nieładnie że tylko dla posiadaczy NWN2". Jak był konkurs
z Company of Heroes, to było dobrze.

To akurat kiepski przykład bo można było dać screen z dema ... pozatym zgadzam się - jak ktoś ma NWN 2 to nie znaczy że od razu wygra - toolset nie jest chyba zbyt intuicyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:09, Evil Khan napisał:

To akurat kiepski przykład bo można było dać screen z dema ...

Czy przypadkiem nie wymagano zarejestrowanej gry, tak jak teraz?

Dnia 25.12.2006 o 19:09, Evil Khan napisał:

(...)

Nie każdy jest na tyle zdolny, aby zrobić coś ciekawego. Prostą ścieżkę każdy namaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a następny będzie w stylu Valhalli? Wpłać 100zł do jakiegoś systemu zakładów a może wygrasz XBoxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:16, R4v napisał:

Hmm... a następny będzie w stylu Valhalli? Wpłać 100zł do jakiegoś systemu zakładów a może
wygrasz XBoxa...


w sumie moze masz racje, najlepiej robic tylko konkursy z cyklu "nie dla...." wyslij ssa i wygraj milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania natury czysto technicznej..

Obszar nie musi zawierać NPC?
Mówiąc obszar wszyscy mają na myśli jedną lokacje (np. tworząc miasto, nie nalezy robic lokacji wewnętrznych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:44, Tuddrussel napisał:

> Hmm... a następny będzie w stylu Valhalli? Wpłać 100zł do jakiegoś systemu zakładów a
może
> wygrasz XBoxa...

w sumie moze masz racje, najlepiej robic tylko konkursy z cyklu "nie dla...." wyslij ssa i
wygraj milion.


Zasadniczo to miał być sarkazm. Faktycznie tak nie wyglądało, prostuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować