Zaloguj się, aby obserwować  
Ari_Zmc

Carbon vs. MW

71 postów w tym temacie

Jak dla mnie lepszy jest NFS Most Wanted osobiście uważam, że Carbon to nie wypał i mam nadzieję, że PS okaże się dużo lepszą produkcją. W Most Wanted mamy lepszą grafikę chociaż nie powala, gra ma ciekawszą fabułę i jest dłuższa oraz rozgrywka bardziej ciekawa. Carbon natomiast w ogóle mi się nie spodobał. Słaba grafika jak na rok wydania szczerze mówiąc spodziewałem się dużo po tej rpodukcji ale się zawiodłem. Fabuła nie jest zbyt wciągająca gra szybko się kończy. Jeżeli miałbym obie gry do wyboru wybrałbym NFS Most Wanted bo jednak bardziej przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie carbon niepodobał, za bardzo był podobny do MW, graficznie nic ciekawego, dzwiek też gorszy, gorsza fabuła niż w MW, ale kilka rzeczy było lepsze. Np zdobywanie dzielnic, wyscigi w 12 osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:30, gracjan1998 napisał:

Mojm zdaniem jest lepsze MW od Carbon.
Głupi kanion.
Niema zadań z Glinami w karierze.
MW ma lepszą fabułe.
W MW są fajne Dragi a w carbonie niema.
I carbon jest łatwy bo ma 4 bosów.
Carbon 2/10.
MW 10/10


głupi kanion HAHA - spradź swe umiejętności jadąc w nim
Mw ma lepszą fabułę - dlaczego ?

Dnia 19.11.2007 o 20:30, gracjan1998 napisał:

W MW są fajne Dragi a w carbonie niema.

- żal ? dlaczego fajne ? bo się jeździ w dzień 0 realistyczne z tym że to są nielegalne wyścigi nocne ?chyba o to chodzi, czy nie?

Dnia 19.11.2007 o 20:30, gracjan1998 napisał:

I carbon jest łatwy bo ma 4 bosów.

- no i ?
Ale jeździsz w wyścigu i w KANIONIE

Dnia 19.11.2007 o 20:30, gracjan1998 napisał:

Carbon 2/10.
MW 10/10

Ja Carbon 6-7
Most Wanted -4-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/CIACH/

Dnia 23.02.2008 o 21:42, qwef napisał:

> Carbon 2/10.
> MW 10/10
Ja Carbon 6-7
Most Wanted -4-6


Nie wiem czemu Carbon ma lepszą ocenę od MW... Carbon jest o wiele mniej realistyczny(w 2 sekundy 300km/h jadąc Carrerą jak?!), z drugiej strony fajny drift, potem znów, gorsza fabuła, ale lepsza zabawa w sieci... Carbon gdyby nie ten drivt, i kilka fajnych "ficzerów" byłby dla mnie zwykłą kaszaną... jak dla mnie ok. 5/10 , a MW 8+/10 ...
Z resztą, każdy ma inny, gust... ci którzy wolą muzykę Techno, i nocne wyścigi na pewno sięgną po Carbona... A możę by tak po jakiegoś starszego nfs-a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zagrałem po raz pierwszy w MW Byłem oszołomiony bo nie wiedziałem co myśleć:D Z jednej strony super gierka choć miała trochę wad... jednak kiedy oźniej zagrałem w Carbona Miałem sam do siebie pretensje dlaczego narzekałem na MW:/ Carbon jest według mnie najgorszą z odsłon NFS''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sorry kiedy wgrałem Save`s ze 83% gry to dopiero się przekonałem co do Most Wanteda.
Swoja drogą Carbon ma lepszy tuning, lepsze samochody i lepszą grafę.

Ja Mw 9/10
Carbon 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: Most Wanted był dla mnie czymś nowym (policja, Czarna Lista, itd.) więc był dużym zaskoczeniem. Był DUŻY nacisk na policję (patrz: finał).
Carbon z kolei to już praktycznie to samo oprócz nowych samochodów (Jaguar XK, Alfa Romeo Brera...), ciekawego wyścigu w Kanionie, nowej fabuły i zdobywania dzielnic. Także był mniejszy nacisk na policję.
Carbon: 7+/10
MW: 8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz powiem tak:
Most Wanted:
1. koszmarne dragi
2.Nudne wozy - gto i monaro to to samo
3.trudny jest dlatego, że ma 15 bossów
4.nie ma wyścigów w kanionie
5.koszmarny tuning

Carbon
1.lepsza grafika
2.więcej samochodów
3.łatwiejszy
4.fajny tuning
5.też gto i monaro to to samo

pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować