Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Borat - śmieszny czy oburzający??

127 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2007 o 09:21, syriusz.b napisał:


P.S - 3 Wcielenia: Sacha Baron Cohen

Najlepsze pierwsze,kreacja RZA(MC w zespole Wu Tang Clan :D) Najlepsze

Sam film nie przypadł mi do gustu..w ogóle jakiś taki beznadziejny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 18:14, owczar4 napisał:


>
> P.S - 3 Wcielenia: Sacha Baron Cohen
Najlepsze pierwsze,kreacja RZA(MC w zespole Wu Tang Clan :D) Najlepsze

Sam film nie przypadł mi do gustu..w ogóle jakiś taki beznadziejny :/


Zależy jaki film :p Ali G mi się bardzo podobał. Co do Borata nie mam zdania bo oglądałem urywkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Londynie Borat chciał dać rolkę z filmem ambasadorowi Kazachskiemu. Prawie się skandalem dyplomatycznym skończyło ;)
Tak czy inaczej jest to film kiepski. Humor prymitywny i żenujący. Tak przyznaję śmieszny, to nie znaczy dobry. Czasem coś jest tak niskie, ze pozostaje tylko śmiać się lub płakać. Drugie rozwiązanie lepsze ;) Jest to raczej marnowanie pieniędzy. Są lepsze sposoby ich wydawania i spędzania czasu, niż podziwianie wygłupów Cohena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę Ali G. Borat jest śmieszny ale bardziej by się nadawało wybrać kilka najśmieszniejszych scen, połączyć i wrzucić na You Tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma dobrej komedii, która kogoś nie obrazi,a ,,BOrat" nie jest wyjątkiem.
Tym szokująco dlugim stwierdzeniem kończę wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:49, Madoc napisał:

a ja nie oglądałem. opłaca się??

No fajny jest.

Nie wiem czemu się ludze oburzają to tylko żarty czy kaczyński coś robi jak szymon majeski się z niego śmieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:51, Gracz 23 napisał:

> a ja nie oglądałem. opłaca się??
No fajny jest.

Nie wiem czemu się ludze oburzają to tylko żarty czy kaczyński coś robi jak szymon majeski
się z niego śmieje?


nie porównuj kota do nie wiem... pantery... Majewski robi wszystko do granicy zdrowego rozsądku, Borat dawno już tą granice minął ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samemu nie, ale jak zaprosisz kolegów to "beka" będzie przednia. Film naprawde śmieszny, przepełniony rasizmem. Jeśli jesteś praktykującym chrześcijaninem, zadbanym który jest bardzo religijny i nie ma poczucia humoru - film się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:43, NuGGet napisał:

Mam glupie pytanie:P czy Borat to Ali G?:P


Nie kto inny. A co najciekawsze z tego wszystkiego, to Ali G (czyli Sacha Baron Cohen) ma żydowskie korzenie (matka jest rodowitą Izraelitką) i przestrzega religii tego wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ali G to mnie normalnie rozwala, musze sobie wypozyczyc tego Borata na "defałde":P
Ogladnijcie sobie Ali G In da House, mozna tak samo pocisnąc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:08, NuGGet napisał:

Ali G to mnie normalnie rozwala, musze sobie wypozyczyc tego Borata na "defałde":P
Ogladnijcie sobie Ali G In da House, mozna tak samo pocisnąc:P


heh Ali G to śmianie sie z gangów (eastside is the best!). Widziałem i powiem że jest świetny, szczególnie z początku i podczas wyścigu ''''tjunungowych'''' postrachów szos. Ale jak borata jeszcze nie widziałeś to żałuj bo ryje beret nawet lepiej niż In da house.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W In da House najlepszy jest wlasnie ten poczatek:P A tak wogole to BUJAKASHA!:P Nie ma bata, jutro ide wyporzyczyc Borata, jak widze co o nim Piszecie to az musze go miec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borat jest filmem przeznaczonym dla osób mających dystans do świata i potrafiących wyciagąc wnioski. Osobiście uważam, że ktoś zdolny do stworzenia czegoś co przekazuje prawdę o świecie, równocześnie nie powodując zasypiana publiki, zasługuje by mianować się geniuszem. Łatwo krytykować ale w tak wyrafinowany sposób potrafią to robić tylko zdolni satyrycy. Wszystko co moge zrobić to upaść na kolana i całując stopy powiedzieć: "Ucz mnie mistrzu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie najbardziej lubie takie "powalone" komedie:P cos w stylu wlasnie "IN Da House" albo "Straszny Film":P
Przy takich filmach mozna zawalu dostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak musze powiedziec ze Saha to wspaniały aktor czeba miec dryg do tego by takie cos zagrac nom i odwage a co do filmu tez bardzo mnie rozsmieszył tak zreszta jak wczesniejsze parodie w wykonaniu Sahy a zwały sie one Ali G jak dobze pameitam a wiec tak czlowiek niezle gra jest bardzo smieszny a najlepsze co było w tym filmie ze ludzią a raczej tym przechodnim dopiero po filmie powiedziano ze to wszystko na niby było ciekawe co oni przezywali ;p ale ja wole typy komedi mniej erotycznej bez zbednych gołodupców ze tak powiem wkoncu prosze nie zapominac o slawnym juz angielskim komiku Rowhanie Etkinsonie (nie wiem czy tak sie pisze) sławnym jako Mr.Bean w wolnym tlumaczeniu Jas Fasola :d to jest dopiero numerant a zwlaszcza ze teraz w kinach wychodzi jego najnowszy film Jas Fasola na wakacjach naprwde warto obejrzec ogladalem juz to na piracie na DvD ale jedziemy z klasą jeszcze na to naprawde polecam...
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować