• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
AL67

Pudełko z grą

Pytanie

Witam!
Jestem nowy i kupiłem grę w OGROMNYM pudełku z małą płytą CD w środku.
Mam pytanie czy, mogę to pudełko wyrzucić nie narażąjąc się na utratę licencji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Pudełko to tylko pudełko nie ma znaczenia czy je masz czy nie
Ważne żebyś miał swój unikatowy numer seryjny tzw. serial i nie przekazywał go nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

LUDZIEEEE!!! HEEEEEEJ!!!!!!!! Mam problem :''( Kupiłem SAGĘ Gothic (BTW: kocham tą grę:D), patrzę- jedna z plakietek gwarancyjnych zerwana.. otwieram... a jedna z "trzymaczy poradnika, reklamy i wPLN" wyłamana... to uszkodzenie mechaniczne, czy gdzieś mnie tu wyrolowali?? Proszę o odpowiedź, bo jestem w rozpaczy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czasami się zdarza, że zakupiony produkt ma uszkodzone pudełko:( Miałem tak z HoMM4, z Kozacy 2 BOE, THPS4... Pudełko mogło gdzieś upaść podczas przewożenia, lub na magazynie, jeżeli jedna z plomb była nieznacznie uszkodzona, lecz ta na opakowaniu była cała to oznacza, że nikt wcześniej nie owierał. I tu poraz kolejny, miałem taki przypadek z Settlesrs 2 - 10ciolecie, HoMM5 HoF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 15:47, Shadow SSJ Warrior napisał:

Czasami się zdarza, że zakupiony produkt ma uszkodzone pudełko:( Miałem tak z HoMM4, z Kozacy
2 BOE, THPS4... Pudełko mogło gdzieś upaść podczas przewożenia, lub na magazynie, jeżeli jedna
z plomb była nieznacznie uszkodzona, lecz ta na opakowaniu była cała to oznacza, że nikt wcześniej
nie otwierał. I tu po raz kolejny, miałem taki przypadek z Settlers 2 - 10ciolecie, HoMM5 HoF.


Przeczytałem na sklep.gram.pl, że zawsze mam prawo do reklamacji... Ale to raczej można zostawić, nie? Wprawdzie tak lubię Gothica, że chciałbym mieć to piękne i ładne, no ale w końcu to tylko opakowanie... Ale thx za info:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 15:38, Piciambeer napisał:

LUDZIEEEE!!! HEEEEEEJ!!!!!!!! Mam problem :''( Kupiłem SAGĘ Gothic (BTW: kocham
tą grę:D), patrzę- jedna z plakietek gwarancyjnych zerwana.. otwieram... a jedna z "trzymaczy
poradnika, reklamy i wPLN" wyłamana... to uszkodzenie mechaniczne, czy gdzieś mnie tu wyrolowali??
Proszę o odpowiedź, bo jestem w rozpaczy:(((


Ja bym poszedł do sklepu i bym reklamował, żeby mi wymienili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 16:05, JackXP napisał:

Ja bym poszedł do sklepu i bym reklamował, żeby mi wymienili...


Kiedy ja to z sklep.gram.pl kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 16:07, Piciambeer napisał:

> Ja bym poszedł do sklepu i bym reklamował, żeby mi wymienili...

Kiedy ja to z sklep.gram.pl kupiłem...


To tak samo. Masz dożywotnią gwarancję - wysyłasz grę z zepsutym opakowaniem na adres Gram.pl i oni ci po tygodniu przysyłają grę z nowym opakowaniem. Płacisz tylko za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 16:14, JackXP napisał:

To tak samo. Masz dożywotnią gwarancję - wysyłasz grę z zepsutym opakowaniem na adres Gram.pl
i oni ci po tygodniu przysyłają grę z nowym opakowaniem. Płacisz tylko za przesyłkę.


Rozumiem, że zarejestrować nie mogę... (chyba). Ale zagrać? Raczej tak, co? Sorry jak to jest głupie pytanie, ale nie chce spartolić mego Kochanego Wydania Kochanej Gierki:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 16:02, dambialko napisał:

Nie rozumiem czyli niedostaliście pudelek ja zamawialem tylko 2 gry z CDP i mam caly czas pudelka
więc trochę nie kapuje o co chodzi ??


Chodziło mu oto, że pudełko było zniszczone ;) No ale pamiętajmy, że podczas transportu takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 15:38, Piciambeer napisał:

LUDZIEEEE!!! HEEEEEEJ!!!!!!!! Mam problem :''( Kupiłem SAGĘ Gothic (BTW: kocham
tą grę:D), patrzę- jedna z plakietek gwarancyjnych zerwana.. otwieram... a jedna z "trzymaczy
poradnika, reklamy i wPLN" wyłamana... to uszkodzenie mechaniczne, czy gdzieś mnie tu wyrolowali??
Proszę o odpowiedź, bo jestem w rozpaczy:(((


Identycznie miałem z Gothic''iem 3!!Ech... :) Próbowałem kropelką i nici! :| :P Jak ktoś pozna sposób na przymocowanie tego do pudełka to proszę o kontakt! :P Possdro! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłem grę Spellforce 2 Władca Smoków w Carrefourze. W pudełku była jednak płyta z grą Spellforce 2 Czas Mrocznych Wojen. Nie mam paragonu. Jak wymienic grę? Mam wrażenie że tylko pudełko było od dodatku, bo w środku książeczka też była z Czasu Wojen. Co mam zrobic?
P.S.
Grę Spellforce 2 Czas Mrocznych Wojen już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szczerze to raczej nie , chyba żę na pudełku jest jakiś kod czy jakieś dane z zakupu których nie ma na pudełku lub coś w tym stylu ja natomiast jak są jakieś pudełka odkładam w jakieś miejsce do szafy albo na strych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 15:38, Piciambeer napisał:

LUDZIEEEE!!! HEEEEEEJ!!!!!!!! Mam problem :''( Kupiłem SAGĘ Gothic (BTW: kocham
tą grę:D), patrzę- jedna z plakietek gwarancyjnych zerwana.. otwieram... a jedna z "trzymaczy
poradnika, reklamy i wPLN" wyłamana... to uszkodzenie mechaniczne, czy gdzieś mnie tu
wyrolowali?? Proszę o odpowiedź, bo jestem w rozpaczy:(((

Znam to ;/
I z przykrością przyznam,że mi też sie tak zdarzyło :(
Kupiłem Dungeon Siege2 i pudełku z 5 cd i duużym poradnikiem. Patrząc z zewnątrz była bez żadnych uszkodzeń. A kiedy chciałem otworzyć i zainstalować to pierwsze co spotkałem to wewnątrz pasek z gwarancją Cd Projekt był zerwany, zaczepki na instrukcję wyłamane, koperty na płyty pomięte :/
Nie wiem co to miało znaczyć ale już nie chciałem robić zamieszania i zmieniłem pudełko z grą na inne i po krzyku. Lecz ciekawi mnie to, dlaczego ktoś mógł tak zrobić, może ktoś podrobił folię i pasek gwarancji i zakleił myśląc, że sprzeda jako oryginał, lub ktoś specjalnie rzucał pudełkiem o ziemię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiedzieć Ci brutalną prawdę? Kolega ma brata pracującego w empiku i ten właśnie brat przynosi mu gierki pod warunkiem, że nic nie zepsuje. Jak już sobie pogra to odnosi i tam na miejscu zalepiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To ja chociaż nie całkiem na temat ( nie chodzi mii o CDP ani dostawcę) podzielę się prawdziwą "perełką" z moich przygód z orginałami ^_^ (mam nadzieję, że moderator zrozumie i nie posądzi mnie o piractwo :/ )
Otóż mieszkam w Angli. Jest tam "licencjonowany" sklep z grami Gamestation. Jest tam dział preowned w naprawdę pięknych cenach ( czasem świeże tytuły są w okolicach 5 - 9 funtów, ostatnio kupiłem na przykład Test drive unlimited za 2 funty i nawet klucz na multi działał) no ale wróćmy do opowieści.
Zawsze byłem fanem serii Total war. Więc sobie oglądam a tu rome total war gold edition ( z barbarian invasion) za 2.99 więc ja pudełko w łapki i do kasy. Pan szuka po półeczkach i wyjmuje nowiutką kopertę z cd- keyem i grą w środku. Moje zdziwienie tłumaczy tym, że czasem stare gry których nikt nie kupił trafiają do używek chociaż są "nieużywane" dosłownie. Więc pędzę do domku, płytka w napęd i czekam...czekam...czekam.... w mój komputer wyskakuje jakiś napis po nie mam pojęcia wygląda na włoski... Otwieram katalog płyty a tam..... obraz .CUE.... 0_0 Szok normalnie.... Nic wkładam do deamona i instaluję.... Podaję klucz...poprawny.... Po instalacji wyskoczyły dwie ikonki...do rome i do barbarian. Klikam i ... BŁĄD .exe. wyjmuję płytę montuję obraz zrzucony na dysk i wyskakuje włóż orginalną płytę. Więc wkładam płytę montuję obraz bezpośrednio z płyty i znów błąd exe :/
Pierwszy raz musiałem posiłkować się crackiem i zadziałało od razu. Niestety straciłem możliwość grania w multi...
Puenta taka, uważajcie co kupujecie. Jakiekolwiek uszkodzenie plomby i pudełka i macie prawo zażądać wymiany towaru.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować