Zaloguj się, aby obserwować  
ssendas

koszt przesylki..

42 postów w tym temacie

kudens... 15zl.. to nie ma sensu wpln wydawac.. nie ma innej drogi? chyba nie. a poczta tyle bierze i mi na dokladke placowke swoja likwiduje... wiec bede listy itp. dostawac z tyogdsniowym opoznieniem. jak nie lepieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 08:41, ssendas napisał:

kudens... 15zl.. to nie ma sensu wpln wydawac.. nie ma innej drogi? chyba nie. a poczta tyle bierze i mi na dokladke placowke
swoja likwiduje... wiec bede listy itp. dostawac z tyogdsniowym opoznieniem. jak nie lepieji.


Zaraz... zapytanie mam, czy GRAM.PL gdy płacisz wPLN i PLN nie płaci za koszty przesyłki ? jak tak to szkoda,lepiej kupywac NXK w używkach niż w sklepie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja ;)

Koszty przesyłki są takie, jakie dyktują nam firmy, z którymi współpracujemy, więc nie bardzo mamy wpływ na wysokość opłat. Pomysł z płaceniem za przesyłkę wPLN jest ciekawy i zapewne zostanie wykorzystany w niektórych akcjach promocyjnych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pomysł z płaceniem za przesyłkę wPLN jest ciekawy i zapewne zostanie wykorzystany w niektórych akcjach promocyjnych. ;)

Cytat z czata na WP:
"Marcin_Hajek: To zależy od konkretnej transakcji, ponieważ będzie możliwość płacenia za przesyłkę wirtualnymi pieniędzmi, jeśli gracz dokona zamówienia za odpowiednią kwotę"

Konkrety poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:24, Soleila napisał:

Taka możliwość zaistnieje, gdy wszystko zostanie dopracowane systemowo

Super :)
Wiem, ze wszystko trzeba dopracowac i troche zapewne jeszcze sie zmieni ale skoro zdecydowaliscie sie juz uruchomic gram.pl to teraz musicie sie przyzwyczaic do narzekan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze sie dopisac koszt jest przesylki jest drogi ale paliwo rowniez wiec sie nie dziwie i tak do najblizszego empiku mam 30km wiec mnie sie jeszcze oplaca zamowic niz jechac samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy niczego niewysyłałem więc się pytam. Będe chciał sprzedać gre. Powiedzmy że ktoś będzie chciał ją kupić. To co mam iść z tą grą na poczte? Do jakiego okienka i co mam powiedzieć i czy ja za to będe musiał zapłacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:24, Grizzly. napisał:

Nigdy niczego niewysyłałem więc się pytam. Będe chciał sprzedać gre. Powiedzmy że ktoś będzie chciał ją kupić. To co mam
iść z tą grą na poczte? Do jakiego okienka i co mam powiedzieć i czy ja za to będe musiał zapłacić ?


idzesz z ladna paczka, bierzesz druczek na paczke, jesli wysylasz ja za pobraniem to dodtakowy druczek przelewu kasy (albo na konto albo pod wskazany adres), wypelniasz placisz za przesylke i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2005 o 15:26, Mr. Bazuka napisał:

idzesz
z ladna paczka, bierzesz druczek na paczke, jesli wysylasz ja za pobraniem to dodtakowy druczek przelewu kasy (albo na konto
albo pod wskazany adres), wypelniasz placisz za przesylke i tyle.


Skąd mam wziąć taką paczke ? Skąd biore druczek? Co mówie? I co wypisuje w tym druczku ? Pytam się bo dodałem do używek gre Robin Hood i jak ktoś będzie ją chciał kupić to nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 07.10.2005 o 15:29, Grizzly. napisał:

Skąd mam wziąć taką paczke
? Skąd biore druczek? Co mówie? I co wypisuje w tym druczku ? Pytam się bo dodałem do używek gre Robin Hood i jak ktoś będzie
ją chciał kupić to nie wiem co mam robić.


Pójdziesz na pocztę i pani Ci wszystko powie. Możnaby skorzystać ze sposobów z allegro- gość przelewa Ci kasę za grę+koszty wysyłki. Jak kasa jest na koncie idziesz i wysyłaśż priorytetem paczkę. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem koszulke z gadżetów. Czyli tak:
1. za 3 dni pójde na poczte.
2. Podejde do objętnie jakiego okienka
3. Powiem: czy jest paczka na moje nazwisko ?
4. Zapłace za przesyłkę.

Czy to wszystko, czy będe musiał coś podpisywać czy jeszcze coś ? Czy wogóle moge odebrać to ja, osoba niepełnoletnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech chlopie nigdzie nie musisz isc :/ paczka sama do ciebie przyjdzie jak cie nie bedzie w domu w tym czasie to listonosz zostawi tzw. awizo (taki kwitek) ze masz sie zglosic na poczte idziesz tego samego dnia na poczte ale wieczorem ok godz 19 do okienka gdzie napisane jest: paczki dajesz kwitek (awizo) jakis dokument ze ty to ty (legitymacja ze szkoly) podpisujesz im tam cos i dostajesz paczke a jesli bedziesz w domu jak listonosz przyjdzie to tylko sie podpisujesz i tez sie cieszysz paczka

bo zreszta sie im placi zeby do domow chodzili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 10:45, Grizzly. napisał:

Zamówiłem koszulke z gadżetów. Czyli tak:
1. za 3 dni pójde na poczte.
2. Podejde do objętnie jakiego okienka
3. Powiem:
czy jest paczka na moje nazwisko ?
4. Zapłace za przesyłkę.

Czy to wszystko, czy będe musiał coś podpisywać czy jeszcze
coś ? Czy wogóle moge odebrać to ja, osoba niepełnoletnia ?


Idealnie, powinno dzialac w ten sposob:
- za 2 lub 3 dni (czyli po weekendzie) przyjdzie do Ciebie (na adres, ktory podales w zamowieniu) kurier pocztowy z przesylka.
- jesli nie zastanie nikogo w domu powinien zostawic awizo, taka biala lub zielona karteczke z informacja, ze w najblizszym urzedzie pocztowym jest do odebrania przesylka,
- z ta karteczka nalezy udac sie na poczte, na tej podstawie pani w okienku bedzie mogla sprawdzic i wydac Tobie przesylke. Jesli nie jestes pelnoletni to w zasadzie nie powinno byc problemow, pamietaj tylko zeby miec przy sobie jakis dowod potwierdzajacy ze to Ty jestes adresatem ;) np. legitymacje szkolna.

sporadycznie, niestety nie dziala to tak idealnie i w skrzyneczce czasami nie ma tego pierwszego awizo, wtedy od razu po czasie w jakim spodziewasz sie przesylki, moza pojsc na poczte i zapytac czy nie ma przesylki.

oczywiscie w razie problemow, pisz do nas na zamowienia@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony. W czwartek po 17 złożyłem zamówienie, w piątek zostało wysłane a w sobote przed 10 listonosz przyniósł paczuszkę - i to zamawiałem tym najtańszym sposobem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować