Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 21:23, Dann napisał:

Czyli jak mniemam, w najbliższy poniedziałek będzie kolejny odcinek ? Czy też może w
ten poniedziałek (trzy dni temu) był już jeden, którego oczywiście nie obejrzałem ??

Wydaje mi się, że w ostatni poniedziałek nie było emisji - przynajmniej tak wnioskuję z newsa dodanego dzisiaj, na tej stronie:
http://dexter.nsf.pl/4400/

Dnia 07.02.2008 o 21:23, Dann napisał:

A na takim Polsacie czasami również coś sensownego emitują właśnie o tej porze ... choć
rzadko. ;-)

W poniedziałek, koło 22 na Polsacie powiadasz?
Faktycznie, raz na jakiś czas puszczą "coś sensownego"...
Ale i tak ostatnio o tej porze oglądam CSI: Las Vegas, którego kiedyś emitowali po północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZieki tym forumowiczom, ktorzy powiedzieli o zmianie czasu emisji. Juz myslalem ze wycofali ten serial z TVP. Naprade dzieki. Wczoraj bylem naprade zaskoczony. Wlanczam a tu jakies nie wiadomo co. Zenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, zmienili dzień emitowania i w poniedziałek jest tylko jeden odcinek. Mam nadzieje. że scenażyści skończą strajk i będzie piąta seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, ten serial zaczyna "schodzić na psy"...
Dwa pierwsze sezony, była nawet fajne - w szczególności 1 był super.
A teraz po obejrzeniu, kilku odcinków 3 sezonu odechciewa mi się go oglądać - strasznie przynudza, a na dodatek za bardzo jest wymyślany.

czarek.k ===> Strajk scenarzystów się już skończył, ale serial The 4400 został już jakiś czas temu anulowany i nie mają zamiaru go wznawiać - tak przynajmniej wynika z informacji, jakie czytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się w ogule dzieje z Colierem/ przecież pod koniec ostatnieg odcinka 2 serii był na jakiejś wyspie. Ja już chyba wiem z kąd on się tam znalazł. myśle, że ludzie z przyszłości, kiedy go porwali to wyslali go dwa razy. tylko co się by wtedy stalo z jego zwłokami? Może porwali jego ciało i ozywili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:43, czarek.k napisał:

Co się w ogule dzieje z Colierem/ przecież pod koniec ostatnieg odcinka 2 serii był na
jakiejś wyspie.

Chyba ten cały prawnik z firmy trzyma go w izolacji od Isabel i jej kochanka (sory ale nie pamiętam imienia - pewnie wiecie o kogo mi chodzi :) )
>Ja już chyba wiem z kąd on się tam znalazł. myśle, że ludzie z przyszłości,

Dnia 04.03.2008 o 20:43, czarek.k napisał:

kiedy go porwali to wyslali go dwa razy. tylko co się by wtedy stalo z jego zwłokami?
Może porwali jego ciało i ozywili?

Ja myślę, że właśnie oni go z przeszłości zabrali (tak jak te dzieci, które porwano, żeby jeszcze wcześniej coś pozmieniały) i musiał on zakończyć swoje dzieło - centrum dla wszystkich 4400-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:36, wybrany4567 napisał:

moze ktos wie dlaczego juz w poniedzialki nie puszczaja 4400?? zostali przeniesieni na inny dzien?

A nie skończył się przypadkiem już III sezon? W końcu ma on tylko 13 (14?) odcinków...
4 sezon natomiast jest emitowany od 2 tygodni na kanale Cinemax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:41, balduran2 napisał:

> moze ktos wie dlaczego juz w poniedzialki nie puszczaja 4400?? zostali przeniesieni
na inny dzien?
A nie skończył się przypadkiem już III sezon? W końcu ma on tylko 13 (14?) odcinków...
4 sezon natomiast jest emitowany od 2 tygodni na kanale Cinemax.

Prawda. Miałem taki przypadek, że żmudnie czekałem w czwartek na 4400 na TVP 1. Teraz odpuściłem sobie cały serial... A Cinemax nie mam, więc wole już czekać na Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować