Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

Serial o jakże wiele mówiącej nazwie 4400 ma być emitowany na tvp od nowego roku.Serial będzie opowiadał o losach 4400 ludzi porwanych przez ufo, którzy wracają na Ziemię.Sądząc po reklamach na tvp mają jakieś ciekawe zdolności(coś jak x-meni).Wypowiedzcie się na temat serialu (czy ktoś już go z was widział, czy jest dobry lub na taki się zapowiada.. itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:34, Lucas 005 napisał:

Jeśli każdy z tych ludzi będzie miał swoją własną historię opowiadaną w serialu to szykuje
się naprawdę długi serial

Przynajmniej scenarzyści wiedzą jak od razu zaznaczyć że może byc tak długi jak "Moda na sukces";).A tak na serio to już sporo aktorów- więc i historii- ale nie wierzę żeby do 200 historii ludzi z tych 4400 dociągneli, a co dopiero żeby zrobili o każdym;).Ale i tak serial bedzie długi i pewnie fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVP zamierza puścić dwie serie "4400", czyli 19 odcinków (pierwsza seria ma 6 odcinków a druga 13). Co do serialu to widziałem obydwie serie na Cinemax i szczerze go polecam. Uważam, że pierwsza seria ma na celu przybliżyć losy głównych bohaterów i zostawić widzom pewny niedosyt. Natomiast druga seria jest po prostu miodzio. Co do trzeciej serii "Zagubionych"; w TVP będzie dopiero w październiku. Mi to nie przeszkadza, bo od lutego serial leci na AXN, a poza tym już jakiś czas temu przestał mi się podobać. Nie powiem, druga seria miała kilka momentów, ale dla mnie była po prostu nudna i momentami zbyt przewidywalna. Jednak jest to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:45, ziom91 napisał:

Może być fajny ale Losta nic nie pobije.


Losta moim zdaniem już pobił Prison Break... a 4400? Ciekawe, ciekawe, zobaczymy co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:19, Amaadi napisał:

A kiedy pierwszy odcinek?/:)


Z tego co zapamiętałem ze zwiastunu, to albo 5, albo 7 stycznia.

Jeżeli zaś chodzi o sam serial, to pomysł całkiem ciekawy, zobaczymy jak będzie z realizacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:31, Cossack777 napisał:

> A kiedy pierwszy odcinek?/:)

Z tego co zapamiętałem ze zwiastunu, to albo 5, albo 7 stycznia.

Jeżeli zaś chodzi o sam serial, to pomysł całkiem ciekawy, zobaczymy jak będzie z realizacją...

THX:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trzy sezony tego serialu i cały czas mam wrażenie, że gdyby wyemitowano go przed "The X Files", to w historii telewizji zapisałby się jako kultowy. A dzisiaj wydaje się nieco "zakurzony", chociaż pierwszy sezon pochodzi z roku 2004... W skrócie: ciekawy, ale nie zachwycający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować