Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 19:05, Mr.M napisał:


> Czemu chociaż z jedną rzeczą nie możemy być na bieżąco?

Nie wiem, czy to nadal aktualne, ale jeśli tak, to powinno cię pocieszyć :)
Istnieje (czytaj też w czasie przeszłym) specjalna petycja, w której podaje się swoje prawdziwe
imie, nazwisko itd., a która potem zostanie wysłana do Rowling.... A, tak, petycja jest o to,
żeby Polska dostała HP w dniu oddania rękopisu, żebyśmy nie byli w tyle :) No, cóż, na początku
w to nie wierzyłem, ale po dzisiejszym Euro to ^^


Szmaragdowa Rewolucja II
Wiem podpisałem się pod tą petycją ^^
Niestety już oficjalnie wiadomo że z tego nici i podeszwa :(
http://www.mediarodzina.com.pl/artykul/275/harry-potter-siodmy-tom-data-premiery.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2007 o 14:51, Oskar24 napisał:

A Dumbledore żyje ;D jeszcze zobaczycie :D


Niestety, ale to raczej nie prawda, nie zauważyłeś, że uformował się już jego portret w gabinecie dyrektora szkoły? :(


---
Będą dwie wersje książek (dla młodszych i dla dorosłych) czy tylko dwie wersje okładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 19:08, skaybay napisał:

Niestety już oficjalnie wiadomo że z tego nici i podeszwa :(



Szkoda, wielka szkoda ;( A taką miałem nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:15, Mr.M napisał:


> A Dumbledore żyje ;D jeszcze zobaczycie :D

Niestety, ale to raczej nie prawda, nie zauważyłeś, że uformował się już jego portret w gabinecie
dyrektora szkoły? :(


Ja sie trzymam wersji że snape urzył zaklęcia niewerbalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:18, bezimienny15 napisał:

>
> > A Dumbledore żyje ;D jeszcze zobaczycie :D
>
> Niestety, ale to raczej nie prawda, nie zauważyłeś, że uformował się już jego portret
w gabinecie
> dyrektora szkoły? :(

Ja sie trzymam wersji że snape urzył zaklęcia niewerbalnego :D


Ja też uważam że dumbledore żyje. Przecież on JEST jedną z najważniejszych postaci obok harry''ego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nurtuje mnie pytanie dlaczego rowling umieściła tyle informacji na temat Longbotona, może to on razem z harrym pokonają voldzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:30, bezimienny15 napisał:

nurtuje mnie pytanie dlaczego rowling umieściła tyle informacji na temat Longbotona, może to
on razem z harrym pokonają voldzia


ps. AWANSOWAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 19:25, Joorg napisał:

Ja też uważam że dumbledore żyje. Przecież on JEST jedną z najważniejszych postaci obok harry''ego!


A na dodatek Rowling jest tak słaba pisarką, że nie będzie w stanie wytrzymać presji fanów i wskrzesi go w jakiś idiotyczny sposób :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Joorg No dobra, może i jest "najważniejszych postaci obok harry''ego" , ale ja to interpretuje tak, że on umarł, chociaż wolałbym się mylić, ale np. wypowiedź Narcyzy na ulicy Pokątnej: "Pamiętaj, że Dumbledore''a może zabraknąć, a wtedy kto cię ochroni?"(coś w tym stylu), taki jakby mały zwiastun śmierci Dumbiego...

@bezimienny15 Tak, ale uwierz mi, sporo czytałem i tak naprawdę to jest po równo argumentów za i przeciw śmierci D. Np. Za to m.in. uformowanie się portretu w gabinecie, odlot Faweks''a (nie wiem jak pisownia, już zapomniałem ^^ ), a przeciw to np. dziwne "zachowanie się" Avada Kedavry (normalnie nie odrzuca, nie?) i Snape... właśnie, czy on tak naprawdę zdradził?
I właśnie w tym momencie wchodzimy do sfery domysłów, nie przekonamy się w 100% póki HP DS nie zostanie wydany, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 19:35, SlimPole napisał:

A na dodatek Rowling jest tak słaba pisarką, że nie będzie w stanie wytrzymać presji fanów
i wskrzesi go w jakiś idiotyczny sposób :/

Zgadzam sie, całkowicie sie zgadzam...Rowling to beznadziejna pisarka...dodałbym, że to grafomanka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:35, SlimPole napisał:


> Ja też uważam że dumbledore żyje. Przecież on JEST jedną z najważniejszych postaci obok
harry''ego!

A na dodatek Rowling jest tak słaba pisarką, że nie będzie w stanie wytrzymać presji fanów
i wskrzesi go w jakiś idiotyczny sposób :/


pisarka może nie rewelacyjna ale pomysł miała rewelacyjny, do tego dobra reklama i sukces murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że Snape chcę być dobry i zabil dumbeldor''a po to żeby był między nim a Harrym takie coś jak między nim a jego matką i że razem z Snapem pokonają Voldemorta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:49, Mr.Kubu napisał:

Ludzie uspokujcie sie.Po co tak wrzeszczycie??O henrego sie martwicie?Nie ma co mam nadzieje,
że to nigdy nie wyjdzie...takie badziewie?Toć szkoda papieru na ten grafomański prymityw.Ludzie
zacznijcie czytać normalne książki bo jak tak dalej pójdzie to nie wiem co z naszego ukochanego
narodu zostanie...niestety :-\



Wiesz, dziwny jesteś, niby jak tobie Potter się nei spodobał to ma być kicz? Mi np. nie podoba się TLoR (książki) , ale jakoś nie wyzywam go od chału itd.
A tak poza tym, to myślisz, że np. jak czytam Pottera to np. Pana Tadeusza, Potopu, Zemsty, (dajmy na to..) Kodu Leonarda daVinci (i wielu innych...) nie czytałem?
Nie no, sorka, ale jesteś w wielkim błędzie, a Potter jest genialny, ja mogę go czytać po kilkaśnaście razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 19:47, Mr.M napisał:

Wiesz, dziwny jesteś, niby jak tobie Potter się nei spodobał to ma być kicz? Mi np. nie podoba
się TLoR (książki) , ale jakoś nie wyzywam go od chału itd.
A tak poza tym, to myślisz, że np. jak czytam Pottera to np. Pana Tadeusza, Potopu, Zemsty,
(dajmy na to..) Kodu Leonarda daVinci (i wielu innych...) nie czytałem?
Nie no, sorka, ale jesteś w wielkim błędzie, a Potter jest genialny, ja mogę go czytać po kilkaśnaście
razy :P

I znowu to samo...ja wygłosiłem SWOJĄ opinie SWOJĄ!!!!!Czemu wy całyczs próbujecie narzucać swoje zdanie?!
To dla mnie jest KICZ i to WIELKI...i nie wskuracie nic mówiąć "a potter i tak jest genialny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 19:43, bezimienny15 napisał:

pisarka może nie rewelacyjna ale pomysł miała rewelacyjny, do tego dobra reklama i sukces murowany


Fakt, pomysł miała i nawet w miarę jej te książki wychodziły, tak do trzeciej części... ale pomysłów na zbyt długo nie starczyło, w dodatku w ostatniej części nie starała się nawet wymyślić jakiegoś oryginalnego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:47, Grzema napisał:

mi się wydaje że Snape chcę być dobry i zabil dumbeldor''a po to żeby był między nim a Harrym
takie coś jak między nim a jego matką i że razem z Snapem pokonają Voldemorta


Zabija Dumbledore''a, który jest tylko (a może aż) przyjacielem Harry''ego, żeby powstała więź między Harrym a dyrektorem? Przecież Harry go (Dumbledore''a) nie kochał, a Dumbledore nie ochronił Harry''ego przed swoją śmiercią w jakiś szczególny sposób.
Snape raczej nie jest dobry, a te twierdzenia, że rzucił w momencie wypowiadania Avada kedavra inne zaklęcie, jest po prostu nierozsądne. Nawet taki człowiek jak Dumbledore nie przeżyłby takiego upadku z takiej wysokości (bez różdzki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nawet jeśli Snape np. użył powiedzmy jakiegoś czaru "pchnięcia" a nie klątwy śmierci to Dumbledore i tak jest martwy bo spadł z najwyższej wieży zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:11, edeń napisał:

> mi się wydaje że Snape chcę być dobry i zabil dumbeldor''a po to żeby był między nim a
Harrym
> takie coś jak między nim a jego matką i że razem z Snapem pokonają Voldemorta

Zabija Dumbledore''a, który jest tylko (a może aż) przyjacielem Harry''ego, żeby powstała więź
między Harrym a dyrektorem? Przecież Harry go (Dumbledore''a) nie kochał, a Dumbledore nie
ochronił Harry''ego przed swoją śmiercią w jakiś szczególny sposób.
Snape raczej nie jest dobry, a te twierdzenia, że rzucił w momencie wypowiadania Avada kedavra
inne zaklęcie, jest po prostu nierozsądne. Nawet taki człowiek jak Dumbledore nie przeżyłby
takiego upadku z takiej wysokości (bez różdzki).

no tak ale jak Ty sobie wyobrażasz że jak raz Harry uciekł przed Voldemortem (4 część) to uda mu sie go pokonać samemu...wątpie (nie wiadomo co wymyśli J.K. Rowling)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować