Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2008 o 15:44, Meziros napisał:

Zrobiłem 2 wersje : ciemna mgła i jasna mgła

Dzięki.Dzięki. Ale jak ty to robisz bo ja mam ten program i męczyłem się ze dwie godziny i nic.Powiedz jak to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt za duży jest, a żeby go zmniejszyć to tak się robi
Kopiujemy kod HTML z danego filmiku, przykładowo
<object width="425" height="355"><param name="movie" value=" http://www.youtube.com/v/wSOW-okhgCA&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" http://www.youtube.com/v/wSOW-okhgCA&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

I teraz wszędzie, gdzie są jakieś liczby typu width i height, zmniejszamy liczbę np. o 100 lub mnie czy więcej. Przykładowo.

<object width="325" height="255"><param name="movie" value=" http://www.youtube.com/v/wSOW-okhgCA&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" http://www.youtube.com/v/wSOW-okhgCA&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="325" height="255"></embed></object>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:43, tomoliop napisał:

Zastanawiam się czy obecnie tylko mi czy wszystkim nie działa przy dodawaniu wpisów menu
obrazków?:P

Mnie też nic nie działa. Nie mogę wrzucać obrazków na forum, nie mogę się pobawić w zmianę layout''u itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:45, loytartoreto napisał:

> Zastanawiam się czy obecnie tylko mi czy wszystkim nie działa przy dodawaniu wpisów
menu
> obrazków?:P
Mnie też nic nie działa. Nie mogę wrzucać obrazków na forum, nie mogę się pobawić w zmianę
layout''u itd.


I to już tak od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:45, tomoliop napisał:

I to już tak od wczoraj...

No więc właśnie. Nie mogę normalnie wykonywać pracy, mam nadzieję, że to wkrótce naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh,mam głupi problem, nie mogę zmienić wyglądu gramsajta, gdy próbuje to wyskakuje mi komunikat :

Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

I tak od paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! Chcę założyć gramsajt i zawsze pojawia mi się: "Przepraszamy ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.". Poczekałem parę minut, chcę założyć a tu znowu to samo! POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie musieliście pisac tyle postów o tym samym problemie? Skoro problem ma więcej niż dwie, trzy osoby to prawie pewne, że mają go wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 12:46, klubsajt napisał:

POMOCY! Chcę założyć gramsajt i zawsze pojawia mi się: "Przepraszamy ale podczas wyświetlania
tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.". Poczekałem parę
minut, chcę założyć a tu znowu to samo! POMOCY!!!

Ja też to mam także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Krótko i na temat.
Podczas dodawania obrazków do wyglądu bądź wpisu na moim Gs wyskakuje i mi błąd:

" Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."

Droga ekipo gram.pl zróbcie coś z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować