Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

czy można wsadzać muzyczki z moich plików na moim kompie na gramsajta, czy można tylko z internetu ?

EDIT : sory za 2 komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:29, Meziros napisał:

czy można wsadzać muzyczki z moich plików na moim kompie na gramsajta, czy można tylko
z internetu ?


Tylko z internetu - możesz uploadować mp3 z dysku na odpowiednie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, jak załadować muzykę to wiem. A mógłby mi ktoś powiedzieć jak załadować playlistę? Zrobiłem już chyba własną na swoim profilu imeem.com ale nie widzę żadnych kodów HTML do skopiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem gramsajta i wszystko było OK,ale przed chwilą wszedłem na niego i zobaczyłem ten biały pasek na dole. Wygląda to średnio estetycznie,wie ktoś jak temu zaradzić?

20080302122719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zmien w ustawieniach glownej czesci strony (Wygląd i układ > Główna część strony; Tło > ZMIEŃ) ''powtarzaj obrazek'' na ''wysrodkuj obrazek'' ;] Bo teraz po prostu tresc Twego gramsajta sie na nim nie miesci. Gdy bedzie wysrodkowany nie bedzie sie przewijal, ale bialy pasek zniknie (chyba ze ktos ma rozdzielczosc HD ;P).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,chociaż trzeba było zrobić odwrotnie niż mówiłeś, zmieniłem z "Wyśrodkuj" na "powtarzaj" i pasek zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedy dam filmik z Youtube zamiast okna z filmikiem pojawia się okno takiej samej wielkości, ale ze stroną z tym filmem, a nie samym filmem. Można to jakoś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie plis help jak to zrobić żeby ta część strony gdzie jest tekst była jakoś wyróżniona zdaje się że to instrukcja do przezroczystego tła ale w GIMP''ie za cholere i to nie idzie. Pls help w odpowiedziach. Będę wam wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego, ale robię wszystko zgodne z muzyką i wyskakują mi 2 na raz - dlaczego ?


EDIT : teraz kompletnie spadł na dół i zepsuł pozostałe teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
nie dawno zmieniłem obrazek mojego awatara i wszystko było dobrze
niestety gdy wchodze na forum to obrazek przy awatarze zmienia mi się na poprzedni, którego nie chce
dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:53, revolt505 napisał:

siema
nie dawno zmieniłem obrazek mojego awatara i wszystko było dobrze
niestety gdy wchodze na forum to obrazek przy awatarze zmienia mi się na poprzedni, którego
nie chce
dlaczego??


Spoko na następny dzień będzie ten co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:53, revolt505 napisał:

siema
nie dawno zmieniłem obrazek mojego awatara i wszystko było dobrze
niestety gdy wchodze na forum to obrazek przy awatarze zmienia mi się na poprzedni, którego
nie chce
dlaczego??


Wystarczy kliknąć F5, czyli odświeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

help !

Jeśli chodzi o muzykę to mam skopiowany URL przy embed i jak to trzeba we wpisie zrobić ? Wkleić i co ? link jakiś zrobić ? niech ktoś mi wytłumaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:04, Smoczy Wilq napisał:

> help !
>
> Jeśli chodzi o muzykę to mam skopiowany URL przy embed i jak to trzeba we wpisie
zrobić
> ? Wkleić i co ? link jakiś zrobić ? niech ktoś mi wytłumaczy !
Wszystko masz w przypiętym poście. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=8942



oto chodzi, że jak potwierdzam wogóle wylatuje to z gramsajta ta muzyka, dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:16, Meziros napisał:

oto chodzi, że jak potwierdzam wogóle wylatuje to z gramsajta ta muzyka, dlaczego ?


Hmm, u mnie muzyka na Twoim GS-ie wyświetla się prawidłowo. Jeżeli jej nie widzisz, zainstaluj najnowszego flasha może pomoże ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować