Zaloguj się, aby obserwować  
TigerXP

Dragon ball - Quiz

6159 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 21:59, ibisz napisał:

> Hmmm.Niech będzie ;).Co tu zadać....już mam. Po jakim zdarzeniu Picollo postanowił połączyć

> się z Wszechmogącym??
Kiedy stwierdził, że nie jest w stanie poradzić sobie z Cellem - po walce z Cellem pierwszą
formą.

Pomyłka - przed walką z Cellem pierwszą formą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:02, Nertis napisał:

> Kiedy stwierdził, że nie jest w stanie poradzić sobie z Cellem - po walce z Cellem pierwszą

> formą.

Jeśli dobrze pamiętam to nie było to zdarzenie (jeżeli było takie :P).

No to po walce Vegety i Trunksa z androidami, a dokładniej po zachorowaniu Goku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytacik :-) : "Ty, Goku! A gdzie masz ogon?! | A... Wszechmogący mnie go pozbawił | Nie wiem o co mu chodziło, ale gadał że chce przywrócić księżyc, czy coś | Podobno przeszkadzał mu w tym właśnie mój ogon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to które wreszcie ?!

A mi się wydaje że po tym jak dostali wszyscy równo od androidów na autostradzie (jeśli można to tak nazwać) wtedy gdy Trunks traci miecz a Vegecie łamią rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:11, Inki napisał:

No to które wreszcie ?!

A mi się wydaje że po tym jak dostali wszyscy równo od androidów na autostradzie (jeśli można
to tak nazwać) wtedy gdy Trunks traci miecz a Vegecie łamią rękę.

Goku zachorował w tym samym momencie kiedy Vegeta i Trunks walczą z androidami - tak więc wychodzi na to samo :)) Coooler - przypominam sobie, było to bodajże podczas zapisów na 23 TB po dość długiej rozłące bohaterów :> thx za przypomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:14, ibisz napisał:

> No to które wreszcie ?!
>
> A mi się wydaje że po tym jak dostali wszyscy równo od androidów na autostradzie (jeśli
można
> to tak nazwać) wtedy gdy Trunks traci miecz a Vegecie łamią rękę.
Goku zachorował w tym samym momencie kiedy Vegeta i Trunks walczą z androidami - tak więc wychodzi
na to samo :)) Coooler - przypominam sobie, było to bodajże podczas zapisów na 23 TB po dość
długiej rozłące bohaterów :> thx za przypomnienie

No nie wiem co tu zadać... łatwe - Kto zamieszkiwał planetę Vegeta (starą) oprócz Saiyanów? Rasę tę wybili właśnie Saiyanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Piccolo chciał się połączyć z Wszechmogącym bo usłyszał od Nail''a że gdyby byli ( z Wszechmogącym) jednością to by był 2 razy silniejszy. Zaczął się czuć słaby i beznadziejny kiedy w okół niego wszyscy stawali się silniejsi (osiągali SSJ) i postanowił się złączyć z Wszechmogącym, niestety potrzebował pretekstu bo bądź co bądź Wszechmogący by musiał w pewnym sensie zginąć. Poleciał Piccolo do pałacu namówić Wszechmogącego, ten dostrzegł Cell''a, przeraził się i się zgodził. Jednym z powodów również była przegrana z Androidami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za spam, zamieszkiwali ją Sayianie w Tsfrule czy jakoś tak (byli podobni do ziemian i wysoko rozwinięci) z komórek ich króla powstał Bebi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:19, Coooler napisał:

Według mnie Piccolo chciał się połączyć z Wszechmogącym bo usłyszał od Nail''a że gdyby byli
( z Wszechmogącym) jednością to by był 2 razy silniejszy. Zaczął się czuć słaby i beznadziejny
kiedy w okół niego wszyscy stawali się silniejsi (osiągali SSJ) i postanowił się złączyć z
Wszechmogącym, niestety potrzebował pretekstu bo bądź co bądź Wszechmogący by musiał w pewnym
sensie zginąć. Poleciał Piccolo do pałacu namówić Wszechmogącego, ten dostrzegł Cell''a, przeraził
się i się zgodził. Jednym z powodów również była przegrana z Androidami.

No tak ale Nertis zadał pytanie: po jakim wydarzeniu Piccolo połączył się z Wszechmogącym? Ogólnie to się zgadzam - sam napisałem, że poczuł że nie pokona Cella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:21, Coooler napisał:

Sory za spam, zamieszkiwali ją Sayianie w Tsfrule czy jakoś tak (byli podobni do ziemian i
wysoko rozwinięci) z komórek ich króla powstał Bebi :)

Dobrze Coooler+1 zadajesz
P.S.: Brak edita rlzzz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:22, Coooler napisał:

gosh dostane degrada zapewne :((
nie ''s'' tylko ''i''
...

Ważne że wiadomo o co chodzi :)) Ja też spamuję, ale musiałem to powiedzieć :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo za dużo herbaty pije - to przez to :-P
Anime Dragon Ball : Jak się nazywa mityczne stworzenie o fioletowym futerku (z tego co pamiętam) - mieszanka Dzika, jelenia i motylka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:27, Coooler napisał:

Stanowczo za dużo herbaty pije - to przez to :-P
Anime Dragon Ball : Jak się nazywa mityczne stworzenie o fioletowym futerku (z tego co pamiętam)
- mieszanka Dzika, jelenia i motylka :) ?

WHAT?!?! Co ty do mnie rozmawiasz? Nie pamiętam :P A podpowiesz kiedy to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:27, Coooler napisał:

Stanowczo za dużo herbaty pije - to przez to :-P
Anime Dragon Ball : Jak się nazywa mityczne stworzenie o fioletowym futerku (z tego co pamiętam)
- mieszanka Dzika, jelenia i motylka :) ?

WIEM!!! - Inoshikachu - pol. Dzileń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:38, Coooler napisał:

Jedna z moich ulubionych postaci :) ibisz+1

No nie wiem co zadać... Może takie coś - Kto zniszczył większość Saibamenów? :D Łatwe, wiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować