Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Need for Speed

98 postów w tym temacie

W gry z serii NFS zagrywam od wydania tytułu Need For Speed 2. Jak dla mnie był to przełom w grach tego typu. Dobra jak na tamte czasy grafika. Potem wyszła 3. Cudowna gra, ciekawe tory i grafika która robiła na mnie wrażenie, oraz to co w NFS pokochałem najbardziej policja. W koljne tytuły z serii nie grałem już tak często...Poprostu mi sie nie podobało, lecz miał nadejśc przełom. I tak też się stało. Wyszła nowa rodzina samochodówek NFS Underground. Obie częsci stały sie kanonem wyścigów samochodowych tylko jednoego brakowało....policji. Naszczęscie, nic starconego Most Wanted będzie łączyć elementy NFSU i dodatkowo pogonią nas gliny...to będzie dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w historii NFS byłą trójka, piątka(porshe 2000) i NFS:U(Za 20zł :D) (bo tylko te posiadam :D) Jak widziałem Hot Pursuit 2 było żenadą. A w NFSU2 nie grałem ale wkońcu to jest polepszona wersja NFSU a więc musi być lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS to według mnie kiepska seria co za mądra glowa dała do tak szybkich samochodów tak kręte drogi (dotyczy szczególnie undengroundy 1 i 2)
GRA BEZ SENSU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 22:15, bula1111 napisał:

NFS to według mnie kiepska seria co za mądra glowa dała do tak szybkich samochodów tak kręte drogi (dotyczy szczególnie
undengroundy 1 i 2)
GRA BEZ SENSU!!


Ale tu chodzi o to by się dobrze bawić.. To wirtualna rozrywka i nie musi być "realistyczna".. A w ogóle to co to za głupia gra Doom.. jakieś wymyślone "stworki" i wszystko takie nierzeczywiste;P

Ps. Ja grałem we wszystkie częście i najbardziej podoba mi się porshe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 23:26, UMC.Hugo napisał:

bula1111 (chyba "pula" :P) czy znasz jakąś grę w której jest realistyka? :0

NFS 5 krok w stronę realistyki. Uderzenie w słup kończyło się skasowaniem autka w wielu przypadkach nie wspominając o czołowych zderzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w dema ale najbardziej podoba mi się Hot Pursuit 2. W Undergroundach nie podobało mi się ciągłe jeżdżenie w nocy i dużo świateł. Teraz czekam na Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, rzeczywiście nie znam gry z realistyką hehe :P
Ale znam jedną, bardzo realistyczną lub z dużym realizmem - - - Operation Flashpoint
A co do NFS.
Najlepsza część to nie tam żadne Undergroundy(choć były dobre) ale porshe. Uff...cóż to za gra była! I jaki klimat( w Undergroundach nie ma za grosz klimatu :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:09, Lampek napisał:

Najlepsza część to nie tam żadne Undergroundy(choć były dobre) ale porshe. Uff...cóż
to za gra była! I jaki klimat( w Undergroundach nie ma za grosz klimatu :/)


Zgadzam się w 100%:) Grywam w to do dziś jak nie mam co robic to śmigne sobie raz czy dwa na torze;)
Na prawdę najlepsza z wszystkich części i unikalna za razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tam czuje się, że jedziesz porshe taki a takim a w undergroundzie niestety nie:( nie ma za dużej różnicy czy kupisz Focusa czy 3000GT i tak podobnie będą się prowadzić. Poaz tym nie ma tam widoku z kokpitu. Ach, nie ma to jak samochodówka z widokiem z wewnątrz...jakby Gran Turismo 4 taki miało... . Wracając do topica, porshe zgubiłem :/ (ale przy najbliższej wizycie w sklepie kupię :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza część needów to "High Stakes" =] Nie zapomnę tych godzin, dni, tygodni ;p , gdy z kuzynkiem szarpaliśmy w nią na split screenie ;) Po prostu zabawa była przednia. I właśnie bardzo bym chciał, żeby najnowszy "needek" był w dużej mierze podobny do 4 części serii.
W sumie Porshe też był wyśmienity, ale brakowało brawurowych pościgów policyjnych ;p
A następne części to bardzo się zawidłem pod względem uszkodzeń samochodu, gdzie po prostu było ich brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszą częścią jak na razie jest Need for Speed:Most Wanted.
Co to jest za klimat! Gra jest według mnie jedną z najlepszych wyścigów na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 23:26, UMC.Hugo napisał:

bula1111 (chyba "pula" :P) czy znasz jakąś grę w której jest realistyka? :0

RBR np.

Seria NFS stawia na zabawę. I to jej autorom wychodzi. Na razie gram w NFSU2 - potem może NFS:MW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:39, fanfilmu.pl napisał:

Seria NFS stawia na zabawę.
I to jej autorom wychodzi. Na razie gram w NFSU2 - potem może NFS:MW...


Koledze UMC.Hugo chodziło o użyte słowo- realistyka zamiast realizmu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 21:09, Robek 009 napisał:

Mówcie tu o całej serii Need for Speed.

Sam byś coś napisał, a nie "rzucam temat i spie***". Nikt nie lubi, jak się mu coś każe, a tradycja "mówcie tu o bla bla bla" to najgorsze, co można znaleźć na forach dyskusyjnych.

Żeby było (jednak) na temat: dla mnie seria ta skończyła się na NFS: Porshe 2000 (Unleashed). Później było już albo odcinanie kuponów (Hot Pursuit 2) albo odejście od pierwotnych założeń (Undergroundy). Podejrzewam, że Most Wanted nic nie zmieni w mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować