Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczęśliwego Nowego Roku!

192 postów w tym temacie

ja się również dołączam Wszystkiego Najlepszego i Najwspanialszego w NOwym roku dla wszystkich, którzy wykorzystają swoją szansę i nie tylko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dokładam się do tych życzeń. Wszystkim gramowiczom życzę jak najlepszej zabawy i realizmu w grach.
Niechaj havok i speedtree + shadery 3.0 wam smigaja na Pc aż miło. Ekipie gram.pl życzę owocnego coraz to szybciej zbliżającego się roku jeżeli chodzi o polonizacje i sprzedaż rzecz jasna ;)
Happy New Year!
Щ?ливэго нового года!
I niechaj S.T.A.L.K.E.R wreszcie wyjdzie i Test Drive Unlimited będzie najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem!
Aha byłbym zapomniał, życzę wszystkim lubiącym sobie wypić, małego kaca jutro ;)
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do życzeń... Wszystkiego Naj,naj,najlepszego dla najlepszego w Polsce Dystrybutora oraz ekipie gram.pl :D (i smacznego jajka :D:D:D:D) szampańskiej zabawy do białego rana i oby nowy rok przyniósł nam jeszcze lepsze konkursy i bardziej okazalsze gry na sklepie gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ekipie gram.pl i CD-A!!! Nawzajem!!! Wszystkim forumowiczom życzę szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego! Ekipie CD Projekt jeszcze wiecej satysfakcji z wykonywanej pracy, a nam graczom jeszcze wiecej jeszcze lepszych gier !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy Kaczor kwakał,
Ile Kwach obietnic złamał,
Ile Beger owsa zjadła,
Ile Kalisz nosi sadła,
Ile razy Lepper użył kroku
...TYLE SZCZĘŚCIA W NOWYM ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wszystkiego najlepszego and HNY (Happy New Year)
ale kurcze, kumplowi na chate rodzice wbili , więc zostałem "wyproszony"razem z innymi :(
częściowo zwalony dla mnie sylwester..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAPPY
HAPPY
HAPPY
HAPPY
HAPPY
HAPPY
NEW
NEW
NEW

YEAR
YEAR
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować