Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tygodnik "Polityka" rekomenduje grę Age of Empires III!

23 postów w tym temacie

Chamberlyn

Z satysfakcją informujemy, że gra Age of Empires III otrzymała rekomendację tygodnika "Polityka"! Age of Empires III to niecierpliwie oczekiwana kontynuacja jednej z najsłynniejszych serii gier strategicznych, nazwanej królową strategii czasu rzeczywistego (RTS).

Przeczytaj cały tekst "Tygodnik "Polityka" rekomenduje grę Age of Empires III!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro CDP wysyłał filmik i screeny PL z gry, to pewnie mają już polską betę, czy jak to się tam mówi. A w Polityce, kto czyta ten wie, jest dział multimediów. Oceniają muzę, filmy (nierzadko młodzieżowe, a nie ''poważne'' jakby ktoś myślał) i od czasu do czasu gry. Ja bym raczej myślał, że rekomendacja Polityki zauważa inne aspekty produktu, a nie takie na które my zwracamy uwagę. No i, powiedzmy sobie szczerze, zwróci uwagę na grę szerszej publiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:27, Keiran napisał:

Jak oni rekomenduja gre ktorej nie ma na polskim rynku? :P Poza tym kto w polityce zna sie na grach komputerowych? :P


Nie ważne czy się znają czy nie...
Jeżeli GRĘ rekomenduje gazeta pokroju Polityki to musi być dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----------> MoHanes
Żeby gazeta coś rekomendowała gra wcale dobra być nie musi,po prostu CDP zapłacil za reklamę a Polityka to wstawiła do swojej gazety,prosta polityka pieniądza:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak niektórzy mogą narzekać na nasz piękny kraj (że niby na ''zachodzie'' jest lepiej). Niektóre państwa mają Jacka Tompsona a my mamy ''Politykę'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:47, HumanGhost napisał:

Według mnie to dobrze, ze rynkiem rozrywki elektronicznej zainteresował się się ktoś inny niż magazyny branżowe. To dobry
znak. :-)

Muszę cię rozczarować, bo to nie pierwszy raz. Dla przykładu Przekrój także pisze od czasu do czasu o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:27, Keiran napisał:

Jak oni rekomenduja gre ktorej nie ma na polskim rynku? :P Poza tym kto w polityce zna sie na grach komputerowych? :P


Smiem twierdzić, że w "Polityce" znajdzie się parę osób znających się nie gorzej na grach niż niektórzy "wszechwiędzący" użytkownicy tego forum;) A tak na poważnie, to grze może wyjść tylko na dobre rekomendacja tygodnika tego pokroju (w przeciwieństwie do np. Wprosta:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem reklame "Polityki" z dodatkiem o sprzęcie komputerowym. Brzmiała mniej więcej tak: "Nie czytaj instrukcji, nie pytaj znajomych! Kup Polityke i sprawdź!" :D:D
"Polityka" to polityka, a nie sprzęt komputerowy i gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię Wprosta :) Może mu chodziło o to, co kiedyś napisali o Codename Panzers? Wprost to jeden z najlepszych tygodników. Mój ulubiony razem z Newsweekiem. Piszą tam różni ludzie(także z lewicy, której Wprost jest nieprzyjazny), i można poznać różne punkty widzenia. Takie pisma są lepsze od tabloidów w stylu "Fakt" czy "SuperExpress", gdzie często są wypisywane bzdury i idiotyczne wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:58, Keiran napisał:

ferbi -> lewactwo wychodzi czy co ze wprosta nie lubisz? wprost duzo lepszy od polityki jest :P

No właśnie chciałem się powstrzymać od bezpośrtedniego stwierdzenia, że nie lubię "Wprosta" :))) Zresztą każdy ma prawo do własnego zdania. Muszę przyznać, że ja przez wiele lat byłem zagorzałym wielbicielem "Wprosta" i twierdziłem, że nie ma i nie może byc niczego lepszego. Na starość jednak mi się to zmieniło:) Według mnie chodzi tu przede wszystkim o to, że Polityka i Wprost (Newsweek) wbrew powszechnej opinii mają zdecydowanie różne grupy docelowych czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--------> shinian

Szczerze mówiąc to ja tam wolę Jacka Thompsona (z tego kretyna się chociaż posmiać można) a w polsce z czego się można pośmiać,chyba tylko z tego że rachunki płacimy większe niż mamy zarobki (a oni zarabiają dajmy na to 2tyś zł a wydają na rachunki i życie około 1tyś),liczby mówią same za siebie (sprzęt w USA kosztuje śmieszne pieniądze w porównaniu do ich zarobków,a w naszym "pięknym" kraju musisz na to zbierać tak ze 3 miesiące odejmując sobie żarcie od gęby,już nie mówiąc o standardzie życia jaki tam jest),nic tylko żyć nie umierać taki mamy piękny kraj:/

A będzie jeszcze gorzej bo kaczucha doszła do władzy,na prawdę przeróbka reklamy Central Wing może być jedynym rozwiązaniem (tylko że to już po nocy wyborczej dawno):]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłębiają się w mój stosunek do tego lewackiego magazynu ;);) ciesze się, że gra jest polecana.

Ktoś tu pisał - że oni nie znają się na grac, ktoś inny, że aoe3 musi być super skoro oni polecają.

Radziłbym się obydwu stronom zastanowić nad tym co mówią.
Pisać może każdy o wszystkim - jeśli się potrafi i ma się ciekawy temat. I czy spec od polityki nie może mieć innych, głębokich zainteresowań?
A to, że rekomendują AoE III nie oznacza, że musi być najlepsza ze wszystkich - wystarczy, że ktoś im "polecił", podesłał czy mają znajomego, maniaka gier - ot cała heca ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować