Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Najgorsze czasopismo o grach komputerowych!

332 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 19:36, muszczu napisał:

pamietam jak jakieś 3 lata temu zobaczylem w kiosku gazetke o grach z 6 płytami Cd za 9 zl.
Kupiłem otwieram a tam jakies 4 stron tekstu i tektura, a na płytach były same demówki i to
jeszcze po niemiecku ;P To była najgorsza gazeta jaka w życiu kupiłem ;)

ojjj tak pamiętam było takie coś heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:36, muszczu napisał:

pamietam jak jakieś 3 lata temu zobaczylem w kiosku gazetke o grach z 6 płytami Cd za 9 zl.
Kupiłem otwieram a tam jakies 4 stron tekstu i tektura, a na płytach były same demówki i to
jeszcze po niemiecku ;P To była najgorsza gazeta jaka w życiu kupiłem ;)

Dostałem to kiedyś na urodziny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:33, Grz3chu napisał:

> > CD-Action: za beznadziejne okładki,
> to mnie rozbawiło
mają beznadzieje, na pewno są lepsze materiały, które mogliby użyć, a tak to niczym się nie wyróżniają. Popatrz na zagraniczne pisma, albo na polskie konsolowe pisma - tam okładki są zaje*iste

Ale co ci się nie podoba w nich?? Czego ty byś chciał?? Żeby te okładki były jakieś hologramowe czy co? Ja nigdy nie zwracam uwagi na okładkę

Dnia 20.05.2007 o 19:33, Grz3chu napisał:

> > słabe recenzje (10\10 dla TDU..no żart!),
> Grałeś chociaż w TDU? Bo coś mi się zdaje że nie. Przyznam te tak sądziłem, ale po tym jak przejechałem kilka wyścigów gierka mnie wciągnęła niesamowicie. Pamiętaj że to są tylko ich oceny i one mają ci pomóc przy wyborze gry, mają cię nakierować. Ja np.: Obliviona nie
lubię, a CDA dało mu 10/10 i wcale się nie zraziłem
tak wiem to ich ocena, ale TDU...dla mnie 7\10, przeciętniak a CDA teraz naciągnęło graczy na ten tytuł :P

Każde pismo musi od czasu do czasu ocenić jakąś grę wyżej, bo by się stało tak że są denni i oceniają gry za surowo

Dnia 20.05.2007 o 19:33, Grz3chu napisał:

> > brak ciekawych tzw. "kącików" i ogólnie raczej nie jest skierowane do hardcoreowych graczy tylko do 8 latków którzy dopiero co dostali kompa na komunię...
> Tjaaa jasne... wiesz ile ludzi czyta to pismo?
nie, a ty wiesz...tak myślałem

Otóż zadziwię cię bo wiem, ilość czytających CDA wynosi nieco ponad/około 215 tys osób, i pamiętaj że stale rośnie

Dnia 20.05.2007 o 19:33, Grz3chu napisał:

> > Gdyby teraz nagle to pismo przestało istnieć to za te kilka lat nikt by o nim nie
pamiętał bo, nie ma niczego czym by się to pismo wyróżniało
> Tak samo mówiono o Top Secret, i do tej pory się go rozpamiętuje...
TS nie czytałem, ale Secret Service jak najbardziej: świetne rysunki, kąciki konsolowe i Kombat Korner, okładki + te zabawne teksty w "kółeczku" ( :lol: ), Manga Room i oczywiście "zółte strony" czyli KGB...a w CDA ? Nic!

Lol, ponazywali sobie jakoś działy typu dział na kody, konfigurator itp. a ty zaraz myślisz że to czadowe działy...

Dnia 20.05.2007 o 19:33, Grz3chu napisał:

> > Za to dobrze się promują bo ten chłam jest uznawany za najlepszy w Polsce...
> To jakie jest twoje ulubione czasopismo?? Pewnie jakiś Komputer Świat Gry, który nie dość że cieniutki, to ma co drugą stronę reklamę.
odkąd SS upadł nie kupuję pism o grach komputerowych, tylko pożyczam i niestety jest to CDA (innego znajomi nie kupują), ale słyszałem, że Gameranking jest niezłe. Muszę przeglądnąć.

Miłego przeglądania :)

Dnia 20.05.2007 o 19:33, Grz3chu napisał:

i ludzie Cybermycha to pismo dla najmłodszych graczy więc o co chodzi z tymi wpisami, że "kiczowate i infantylne". Powtarzam: dla dzieci!

Zgadzam się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że CLICK (mimo niskiego powodu dodawanych gier... z wyjątkiem falloutów:P) i Play... Najlepiej prowadzone i tanie. CDA też lubie, ale jest za drogie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ?! Cyber Myszka jest najlepsza ! CDA to chłam i w ogóle ! W CM nie recenzują tych brzydkich, brutalnych gier i najlepsze pełniaki dają !!! I widzę że ludzie mądrzeją bo ostatnio kilka egzemplarzy CDA na śmietniku widziałem !!! (joke)
Najgorsza jest chyba Cyber Mycha a po piętach depcze jej Komputer Świat Gry. Najlepsze to CDA, Click! i Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 21:35, Maciejka12 napisał:

> Najlepsze to CDA, Click! i Play.
chociaż jedna osoba na "Tak" dla Clicka!

Nie jedna. Wyżej jeszcze Basajew ;D
Uważam że Click! jest dobry, wyróżnia się na tle innych. Ale widać że Bauer bardziej zależy na CDA, a Click! jest traktowany tak troszkę po macoszemu. Ale żeby nie było wątpliwości Clicka kupuję od czasu do czasu - co miesiąc kupuję CD-Action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze pismo o grach- zdecydowanie Cybermycha. Jak byłem mały to je trochę czytałem, ale na przestrzeni lat widzę, że to zdecydowanie najgorsze pismo. Przede wszystkim te oceny- wzięte z kosmosu! Co druga strona to 6/6. Shrek 2 to dostał, Harry Potter... zupełnie przeciętne gnioty! Pamiętam jednak, że było tam jedno 1+, a dostało je chyba Cocomando czy jakoś tak... Drugim kiepskim pismem jest Play- zupełnie żałosny stosunek jskości do ceny, mało stron, kiepskie wersje... Do tych gazet zaliczyłbym jeszcze KŚG, ale broni się on niską ceną i pozostał ten sentyment, gdy dali do niego Raymana 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuje żadnego, ale jak czasami czytam CDA od kolegi, to szczerze dziwie mu się, ze wydaje na to kasę. Dział z śmiesznymi tekstami. Mam wrażenie, że pisze to jakiś samotny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak najeżdżacie na Cybermychę? To pismo skierowane dla 6-10 latków. Mnie zaskoczyło, że to właśnie to pismo wykupiło kiedyś Beyond Good and Evil, do dziś nie mogę uwierzyć, że CDA nie zdążyło go zamieścić, to najlepsza gra jaka pojawiła się na jakimkolwiek polskim coverze zaraz po Fallout2 imo. Osobiście czytam CDA (ale raczej ze względu na brak czegoś lepszego, od czasu "nowej formy" sam wygląd jakoś mnie trochę odrzuca, taki pstrokaty), żadne inne mi nie odpowiadają, więc ich nie czytam, nie kupuję ich specjalnie tylko po to by zrobić ranking najgorszego pisma. No, może KŚG kiedyś (3-4 lata temu albo dawniej) sporo tego kupowałem dla pełnych wersji, ale ich chory system oceniania i podchodzenie do każdego użytkownika jak do niedorozwiniętego (pół pisma to było "jak zainstalować grę" x 10, a drugie pół 3 kody każdy z osobną instrukcją, jak je wpisać i po 4 screeny, jakie fajne efekty daje, łał... :/) mnie odrzuciło (nie wiem, jak jest teraz).

I miło by było, gdyby niektórzy z Was podawali jakieś argumenty :S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem WSZYSTKIE gazety o grach na PC są do "pupy". Nie lubię żadnej z nich i dziwię się niektórym z moich kolegów, że to kupują, skoro te same info, a nawet nowsze i dokładniejsze mają na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większość mówi że cybarmycha do piachu a ja się z tym nie zgodze owszem jak ktoś ma 17 to tak cybermycha go raczej nie zaciekawi ale maluchy to raczej będą czytać o grach jakie tam są a nie RPG czy RTS.
A jak dla mnie to najgorszy jest Click.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma najgorszego pisma o grach. Jedni wolą to, drudzy tam to. Ja od prawie roku kupuję CDA. Kiedyś czytałem głównie KSGry i trochę Play. Teraz lubię CDA, bo podoba mi się ich styl, humor i recenzje (pozdrowienia dla redakcji). Inni wolą np. Click!. Też mają swój styl, ale mi nie on nie odpowiada, co nie znaczy, że będę ich bluzgał. A co do Cybermychy, to nie rozumiem jak się wszyscy jej czepiają. Przecież jest to pismo dla najmłodszych graczy, a nie dla nastolatków. Tak więc nie piszę jakie pismo jest najgorsze. Mi wystarczy CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 21:54, Ufo2 napisał:

skoro te same info, a nawet nowsze i dokładniejsze
mają na necie...

Hehe... nie do końca. Większość materiałów z "dużych" produkcji jest w pierwszej kolejności pokazywana właśnie pismom komputerowym, serwisy internetowe muszą trochę odczekać.

Przykłady? Pierwsze wzmianki o GTA SA pojawiły się gdy serwisy internetowe...przeskanowały jedną stronę z jakiegoś konsolowego pisma które dostało pierwsze screeny, oraz jakiekolwiek informacje.
No i recenzje... one również szybciej ukazują się w pismach. Nie wszystkie, ale taki S.T.A.L.K.E.R pierwszą receznję miał w piśmie (tym najpopularniejszym w Polsce:) ) a nie w internecie.
Tak samo jest z wieloma imprezami, pisma mają pierwszeństwo.

Więc z tym dostępem do informacji w internecie wcale nie jest tak różowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Cyber Mychy: to, że coś jest dla dzieci nie oznacza, że jest najgorsze... A skoro uważacie się za dorosłych (albo przynajmniej nie dzieci) to może powinniście zaglądnąć do czegoś innego...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 22:10, Markus89 napisał:

Odnośnie Cyber Mychy: to, że coś jest dla dzieci nie oznacza, że jest najgorsze...

No:) Ja mam 15 lat, a CyberMychę czasami u sąsiada przeglądam. Sympatyczne nawet:) Kolorowe, ładne... Ale recka GTA:SA?! To cuś nie pasiło mi;)

Nienawidzę PLAYa...
Click! taki jakiś nijakiś...

...Więcej grzechów nie pamiętam:) To znaczy pism;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować