Zaloguj się, aby obserwować  
Miki_Los

Jaki gatunek gry lubicie najbardziej?

182 postów w tym temacie

RPG cRPG strzelanki ale te mniej brutalne ( nie lubie scen przemocy) (wyjątek Dark Messiah) i niektóre platformówki
+ wszystko ze Star Wars niezależnie czy Lego star Wars czy Jedi knight czy Empire at war czy KotOR kocham SW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:04, skaybay napisał:

RPG cRPG strzelanki ale te mniej brutalne ( nie lubie scen przemocy) (wyjątek Dark Messiah)
i niektóre platformówki
+ wszystko ze Star Wars niezależnie czy Lego star Wars czy Jedi knight czy Empire at war czy
KotOR kocham SW :)

kurka o strategiach zapomniałem ups :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sportówki, od niedawna(od wczoraj:)) RPG, samochodówki, niektóre strategie i managery. Dobrą drugowojenną strzelanką też nie pogardzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to zależy od mojego humoru, w co gram, ale lubię cRPG, strzelanki, ścigałki, skradanki, RTS (tu chodzi głównie o WH40K) i bijatyki na PS2 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o gry komputerowe to najbardziej lubię RTSy (Warhammer40k: Dawn of War) oraz RPGi (Knights of the Old Republic), albo zgrabne połączenia tych gatunków (Spellforce) ];->

sposród gier karcianych to najbardziej lubię Magic: the Gathering, planszówek: Warcraft + Frozen Throne, bitewniaków (gier figurkowych): Warhammer 40k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię najbardziej FPP, cRPG, i TPP.
Nie lubię zabardzo strategi. Ale rpzy niektórych są wyjątku np; Warcraft III, Twierdza, Heroes. Za resztą nie przepadam.
Niektóre wyścigi. Jak Colin.
Ale najbardziej lubię te pierwsze wymienione to mój ulubony rodzaj gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować