Zaloguj się, aby obserwować  
Miki_Los

Jaki gatunek gry lubicie najbardziej?

182 postów w tym temacie

ja najbardziej lubię sportowe (pes, burnout, coliny), rpg (ff, diablo, arcanum, wszystkie gry od black isle (rip), sieczki (np. god of war) i strategie ekonomiczne (różne tycoon''y) oraz "zwykłe" strategie jak np heroesy (turówki najlepsze), jeszcze gierki w stylu jak''a and daxter''a są super... wojenne fpp''y są super.. ogólnie w każdym gatunku potrafię znaleść coś dla siebie.. :D także gta rządzi.. horrory są tez fajne.. Mario zresztą też.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:06, Nagaroth napisał:

Zdecydowanie cRPG, MMORPG, RTS i FPP


To samo, co i u mnie :-) (no, może poza MMO, na które zwyczajnie mnie nie stać :-/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy ulubione typy gier to cRPG, strategie i FPS. Najbardziej jednak lubię cRPG, pozwalają zanurzyć się w innym, ciekawszym, fantastycznym światom i przeżywać w nich niebywałe przygody. Strategie są za to świetnym sposobem na rozgrzanie szarych komórek. FPS''y pozwalają mi się wyładować, zrelaksować i dokopać kolegom z klasy, kiedy gramy przez sieć. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze wrażenie wywołało na mnie Total Annihilation, ostatnio zagrywam się Ground Control II: Operation Exodus i muszę przyznać gra się wyśmienicie. Najlepiej jednak lubię przysiąść do dobrego RPG-a, poczynając od serii Fallouta, po Baldurs Gate i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sportowe, RTS, RPG, gry typu Diablo, turówki, MMORPG, cORPG, strzelalinki, managery, przygodowe, a nienawidze wyscigów, bijatyk i zręcznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nieśmiertelne RPG (szczególnie od BioWare) i TPP (Gears of War RULEZ). Poza tym ogólnie wszystkie gatunki poza samochodówkami (oprócz NFS)

uchal co do twojego opisu to zdecydowanie doradzam Xboxa 360 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubie strategie, ale nie jakies RTSy w stylu buduj, zbieraj wyslijwszystko na wroga, tylko cos w stylu close combat, albo cywilizacji,czy total war RPG- ale czy mniej hack''n'' slashowate tym lepiej:P fallout, final fantasy, suikoden, elder scrolls oraz Silent Hill cała seria i inne dobre survival horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubie RPG i RTS, a jeszcze jak jeszcze połączenie tych dwuch gatunków to w ogóle miód :) Lubie też sobie pograć od czasu do czasy w jakiegoś FPS''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować