Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothic 3 prawie oficjalnie!

114 postów w tym temacie

W książce "Album Gothic 3" pojawiło się tyle wzmianek o dodatku, że głowa mała, a tutaj taka wiadomość. Miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanatsu

Pomimo ciągłych (i słusznych zresztą) narzekań na zabugowanie i wysokie wymagania Gothica 3, gracze nie ukrywają swojego uwielbienia dla tej gry i zanim jeszcze się ukazała, już spekulowano ma temat pierwszego dodatku. Teraz zaś, został on niemal oficjalnie potwierdzony.

Przeczytaj cały tekst "Dodatek do Gothic 3 prawie oficjalnie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jedno, proste pytanie ... Skad sie niby biora takie wypasione screeny oraz czemuz to wszystko tak slodko nie wyglada na ekranie komputera ? Bo nie sadze by w telewizji Hyper mieli slaby sprzet i nie potrafili wycisnac maxa z prezentowanych tytulow ... Czy wiec wydawcy / autorzy gry jawnie nas robia w balona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe - może dadzą te elementy, i naprawią bugi , przez co Gothic III stanie się bardziej idealny ( najgorsza gra co do wymagań , minimalne wymagania 1 GB RAM to naprawdę przesada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale! Nie mogę się doczekać. Najpierw jednak muszę ulepszyć kompa i kupić pełną wersję bo mam tylko demo Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się screenowi - został on zrobiony we wczesnym stadium powstawania gry i wygląda znacznie gorzej, niż obecny Gothic 3 na najwyższych detalach. Poszukaj na youtube, tam filmików nakręconych na maksymalnych ustawieniach graficznych jest od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki kom trzeba mieć żeby gra wyglądała tak jak na tym screenie. A z dodatku się cieszę. Ciekawe czy będzie Edycja Kolekcjonerska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:24, Kraven napisał:

Ja mam takie jedno, proste pytanie ... Skad sie niby biora takie wypasione screeny oraz czemuz
to wszystko tak slodko nie wyglada na ekranie komputera ? Bo nie sadze by w telewizji Hyper
mieli slaby sprzet i nie potrafili wycisnac maxa z prezentowanych tytulow ... Czy wiec wydawcy
/ autorzy gry jawnie nas robia w balona ?

To jest stary screen, zrobiony wtedy, kiedy gra nie nadawała się do "fotografowania" i był tak zaplanowany aby przyciągnąć marketingowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodi127 - słyszałem, że patch ogólnie ma poprawić i to bardzo wydajność gry. To znaczy, że wymagania mają być sporo niższe. ;) Ale to tylko słuchy, nic poza tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbym się dowiedzieć, skąd te słuchy? Prosiłbym o link do konkretnego forum/wiadomości, jeśli łaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już dodatek a nie tak dawno nie mogliśmy doczekać się zwykłej wersji :) Ale co zatem będzie w dodatku wyspy południowe? Czy przedłużenie zakończenia?
Pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie pre-orderu :P
Poczekam, aż wyjdzie przynajmniej 10 recek, przeczytam je wszystkie i jeśli wreszcie będzie jakaś fabuła, to może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować