Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothic 3 prawie oficjalnie!

114 postów w tym temacie

tja, super ale gothic 3 jakas mnie nie nakreca az tak bardzo jak poprzednie czesci. Glownie za sprawa slabszej fabuly i walki. Ale ktoz to wie, moze niedlugo sobie zainstaluje i sie troche powkukuryku wymaganiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, chłopaczki nie próżnują. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie pewien szczegół...
...Najpierw mi tu oryginalną grę połatajcie!!...kurde :D*

*Wiem, wiem, że wraz z dodatkiem na płycie wyjdą i patche, ale od kiedy to zmuszani jesteśmy dopłacać za poprawki do gry za którą, nomen omen, całkiem nie mało zabuliliśmy?!?! Nie podoba mi się ta zagrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że NWN2 oprucz Signle Player skupia się również na Multi Playerze jak i wspaniałym toolsecie.
Zapewne grałeś w NWN, więc i również powinieneś wiedzieć jak wiele mozliwoście daje gra z wieloma graczami. Wprost nieograniczona rozgrywka, nie zliczone dodatki do tej gry stworzone przez fanów wprost są niesamowite. Sam dotychczas gram na jednym serwerze rpg, który się świetnie trzyma ( zresztą wystarczy zobaczyć w spisie innych serwerów - jest ich mnóstwo) Uważam, że NWN2 bardzo rozwija te założenia pierwszej części i dodaje nowe, pozwalając wprost na świetną zabawę przez wiele lat. Kiedyś spotkałem się z określeniem NWN2 jako trzech gier w jednym i się całkowicie z tym zgadzam. Sądzę, że NWN2 jest najlepszym i najbardziej rozbudowanym RPG (możliwość tworzenia nieskończonej ilości światów, historii; granie z wieloma graczami, prowadzenie rozrywek jako MG czy też uczestniczyć w owej przygodzie, która już tylko zależy od wyobraźni MG i na tym się nie kończy). Powinieneś wziąść to pod uwagę i dać ocenę 8, lub 9. Są gusta i guściki to fakt, ale zapomniałeś o bardzo ważnych aspektach, które mam nadzieję przedłużą żywotnośc gry o kolejne 4-6 lat albo i więcej.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wyjdzie dodatek, ale czy tego już nie było wiadomo od hoho i jeszcze trochę? Tak czy inaczej cieszy mnie to ogromnie i czekam nań z niecierpliwością, jednocześnie mając nadzieję, że Piranha zrobi coś z tym silnikiem aby go zoptymalizować... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:30, Verbatim napisał:

Muzyka> Innowacji nie było, zaczerpnięta z 1 części.

To ty chyba ani razu jej nie słuchałeś. NWN2 zawiera oprócz całej muzyki z jedynki równiez 44 minuty świetnej nowej muzyki.
Różne są gusta, ale jak dla mnie te nowe 44 minuty, to najbardziej klimatyczna muzyka w grach cRPG jaka powstała od premiery Icewind Dale. W porównaniu z nią kawałki z WoW, GW, Obliviona lub G3 są słabe. Niektórych kawałków nie powstydziłby się chyba ani John Williams (Gwiezdne Wojny), ani Howard Jones (Władca Pierścieni). Na przykład muzykę z oblężenia słuchałem raz 8 godzin non-stop w kółko i zorientowałem się, że odtwarzam to samo dopiero jak mi bateria w playerze padła.

>Czego moja swoboda została ograniczona i nie mogę zaatakować

Dnia 03.01.2007 o 18:30, Verbatim napisał:

każdej postaci? Może mi ktoś wytłumaczy?

Bo ktoś miał już dość programowania Biffa Niedouczonego i wyjątków od wyjątków.
Poza tym co to za równa walka z przeciwnikiem, który w momencie ataku próbuje przygotować się do walki podczas gdy ty już łyknąłeś 20 mikstur, załadowałeś na siebie kilkanaście czarów ochronnych i już na starcie rzucasz kilka wyprzedzających kul ognia.

Dnia 03.01.2007 o 18:30, Verbatim napisał:

Dlaczego nie mogę wchodzić do chat, szczególnie przed
questami, a zaraz dziwnie mogę? Nie chciało się programować?

Dziwisz się? Im więcej profesji, ras, róznych charakterów, itemów fabularnych, tym wiecej roboty z każdym najmniejszym questem. Chcieli mieć ludzie D&D, no to mają.

Dnia 03.01.2007 o 18:30, Verbatim napisał:

Uzbrojenie, fatalne, żadnych porządnych mieczy, wszystko porządne znalazłem w ciałach wrogów.

Najporządniejsze można sobie samemu wykuć z najfajniejszych materiałów i jeszcze pozaklinać magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym narzekal albo mial problemy, ale G3 jest zbugowany na maxa. Ktos powinien sie lekko zastanowic nad data wydania. Miejmy nadzieje ze dodatek poprawi bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta...już dodatek szykują, a ja nadal nie przeszedłem tej cholernie zabugowanej i nudnej gry :/. Zdobyłem zbroje pala, porobiłem trochą zadań na pustyni i grać mi się odechciało po prostu. Gra staję się po prostu nuda. Wpierw mnie zachwyciła, ale po 70h grania jednak gra tak fajna nie jest...i jeszcze te przycinki przez gigantyczne wymagania. Nawet o zakupie dodatku nie śnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN2 znakomite, Oblivion też tylko ten Gothic zawodzi... (wiem co mówie przeszedłem Gothica i Obliviona(tego nawet kilka razy) a przy NWN dochodze do końca (właśnie ubiłem łupieżce cienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram i tych ,którzy mowia ze G3 jest swietny i tych ,ktorzy wolwliby by PB zajela sie robieniem patcha który wprowadza jakies widzoczne zmiany w wydajności... bo choć w 5 FPS-ach, G3 świetny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 21:38, Olamagato napisał:

Bo ktoś miał już dość programowania i wyjątków od wyjątków.


Jeszcze chciałbym dodać, iż w świecie gier idziemy do przodu a nie się cofamy. Więc jak komuś się nie chciało to nie moja winna.

O dobrych grach świadczy innowacja i twórczość. A zarazem chęci. Nie będziemy gier oceniać sprzed kilku lat. Lecz przez kryteria współczesne. Wiadomo, iż ekonomia wpływa niesamowicie na twórczości, ale nie zapominajmy, że nie może być ona wyznacznikiem. jeżeli gra ma zasługiwać na ocenę 9/10 nie może stać na poziomie swojej poprzedniczki, lecz ją wyprzedać.

Zakochałem się w cRPG poprzez to, że była możliwość wpływu na poszczególne postacie/npc, naświat i odwróciłam się od książki, lecz teraz wolę sobie poczytać książkę, gdyż daję, a nawet przewyższa radość z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co jak co, ale news traktuje o dodatku do Gothic 3, a nie o tym, jaka jest wersja podstawowa. Zastanówcie się również co wy tu wypisujecie - komentarze na temat NWN2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 22:40, SKIL napisał:

Ja myślę, że patch ( ten co optymalizuję silnik gry ) będzie na tej płycie wraz z dodatkiem...


A ja mysle ze go wogle nie bedzie! A dodatek moze kupie sam niewiem 3 jest taka srednia ale idzie sie wciagnac tylko ostanio cos mi sie nei chce wogle grac ale jajk sie wciagane to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować