Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson atakuje GTA IV

68 postów w tym temacie

Ten ma facet ma nawalone we łbie. MS ma ustawić strażnika w każdym sklepie, który będzie pilnował, kto kupuje GTA IV?


popieram tylko żeby nie bylo na całym świecie strażników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby znowu szykowała się jakaś afera związana z GTA? To powoli zaczyna się robić śmieszne... Wiadomo że GTA nie jest dla dzieci ale jak rodzice pozwalają im grać w takie gry to chyba nikt tego zmienić nie może! I przy okazji widać że Sony będzie miało swoją wyłączność, czyli wniosek jest taki: przekupstwo Jacka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak Jack przegra z M$ - nie ma szans, za duże pieniądze tu wchodzą :P
ale dziwne to, że nie próbuje z Sony - dziwne ?
ckamil666
zgadzam się - Sony potajemnie przekupiło Jack''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie przestańcie z tą brutalnością. W grze Manhunt przemocy, krwi i niewiadomo czego jest bardzo dużo - o wiele więcej jak w GTA. Sam fanem serii nie jestem, ale czasem można pograć. Nieważne, czy się sprzeciwia, czy nie - w końcu to gracz decyduje w co chce grać, a nie jakiś prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack atakuje jak Jack Aligator:) Co to da. Gościa musiał ktoś przekupić bo nie chcę mi sie wierzyć, że on sam siebie robi taką aferę. Myślą, że to gry przenoszą przemoc. Haaa... Dawniej 20-15lat temu też tak bylo w USA i jakos GTA nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dobrze nam wszystkim znany". Ja pierwszy raz o nim słyszę. Sam pomysł jest dosyć dziwny. Facet wyskoczył jak diabeł z pudełka i plecie coś o sprzedawaniu GTA 4 nieletnim. Przecież ta gra jeszcze nie została wydana, a koleś już się pluje. Swoją drogą faktycznie podejrzane jest to, że rzuca się tylko na Xbox''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko to przeciez sprawa tych nastolatkow czy kupia czy nie prawda? I tak i tak, nawet jesli sprzedaz nastolatkom bedzie niedozwolona, to oni i tak wymysla cos zeby ta gre kupic. A jesli nie...To od czego jest internet? 70% graczy to zapewne piraci...

To bylo raz, a po drugie:
Na pudelku jest oznaczenie "18+"...A ze nikt tego nie czyta albo nie wklepuje sobie do rozumu...

Po trzecie:
Microsoft na pewno pisze we wszystkich umowach "Nie ponosimy odpowiedzialnosci za zle zachowanie graczy po grze" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chwyt marketingowy i nic więcej, dlaczego nie dowalił się do wersji na PS3 tylko na X0?... bo Bill posmarował a Ken nie hehe;p im robią większe halo wokół jakiegoś tytułu, im bardziej go zakazują tym więcej osób go kupi i o to tutaj chodzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kumpel miał kiedyś vice city na pleja 2 i nie było tam paru rzeczy co na kompie np. krwi i odstrzelenia głowy lub innych części bo nogę chyba też można było odstrzelić wiec w najgorszym przypadku gra będzie tak "okrojona" i tyle w co i tak wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uła facet rzetelnie się przygotował do swojej roboty: "Wysłał on list do Billa Gatesa, w którym zapewnia go, iż podejmie wszelkie starania, aby uniemożliwić sprzedaż GTA IV osobom niepełnoletnim" Dobra co daje wysłanie listu do Billa? On już zrezygnował z ciepłej posadki w Microsofcie. Dawno już mineły czasy kiedy Microsoft był własnością Gatesa. Zastanawiam się też, czy producent konsoli ma jakikolwiek wpływ na to które gry ukazują się na jego platformie. Gdyby Rockstar było wewnętrznym studiem Microsoft Game Studios to ten list teoretycznie mógłby mieć jakiś efekt. A tak to zagranie pod publiczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować