Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Witam! Potrzebuję infromacji o komiksie belgijskim... Pisze tu, bo Wy będeziecie wiedzieć chyba więcej od userów w temacie o zadaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra prosze aby ktos to ocenil, bo nie umiem rysowac, a kiedys wypadaloby sie nauczyc, bo od kiedy pamietam to sam probowalem sie nauczyc
Sory ze troche zamieszalem tesc :P

20080129141029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 00:10, Astmatyk napisał:

Nowa strona do komiksa.


Bez kitu, tylko Lobo na pierwszym planie kadr planszy brakuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci i ostatni teaser komiksu o mordercach, lekarzach popadających w psychozę, cierpieniach niewinnych i przeklętym pamiętniku. Tym razem wariatkowo.

20080130002221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 00:22, Astmatyk napisał:

Trzeci i ostatni teaser komiksu o mordercach, lekarzach popadających w psychozę, cierpieniach
niewinnych i przeklętym pamiętniku. Tym razem wariatkowo.

Fajne. Tylko, że ja bym zmienił 3 plan, bardziej bym go zmrocznił, bo wychodzi na 1 plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 00:22, Astmatyk napisał:

Trzeci i ostatni teaser komiksu o mordercach, lekarzach popadających w psychozę, cierpieniach
niewinnych i przeklętym pamiętniku. Tym razem wariatkowo.



Dobre :) ten po prawej to Batman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 08:31, Dodo1345 napisał:

> Trzeci i ostatni teaser komiksu o mordercach, lekarzach popadających w psychozę, cierpieniach

> niewinnych i przeklętym pamiętniku. Tym razem wariatkowo.


Dobre :) ten po prawej to Batman?

Ale suchar, batman w wariatkowie, babcia według mnie również trochę nie pasuje, ale niech już tak zostanie. Zresztą i tak by pewnie Astmatyk nie zmienił . Ogulnie podoba mi się, trochę podobne do rysunków z Jerz Jerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 00:22, Astmatyk napisał:

Trzeci i ostatni teaser komiksu o mordercach, lekarzach popadających w psychozę, cierpieniach niewinnych i przeklętym pamiętniku. Tym razem wariatkowo.


Tak z ciekawości zapytam - Mike Mignola wśród ulubionych twórców jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 00:22, Astmatyk napisał:

Trzeci i ostatni teaser komiksu o mordercach, lekarzach popadających w psychozę, cierpieniach
niewinnych i przeklętym pamiętniku. Tym razem wariatkowo.

Jednym słowem geniusz :) Kreska po prostu cały czas zostaje w pamięci. I daje taki klimat. A co do treści to ci szaleńcy nie powinni siedzieć osobno ;) W końcu niebezpieczni dla otoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świr, którem się wydaje, że jest Batmanem lol. Jak narysować wariatkowo, żeby było widać, że to wariatkowo i bez pacjentów? Ci tutaj są akurat powiedzmy z tych "niegroźnych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 00:22, Astmatyk napisał:

Trzeci i ostatni teaser komiksu o mordercach, lekarzach popadających w psychozę, cierpieniach
niewinnych i przeklętym pamiętniku. Tym razem wariatkowo.


filmy o szpitalach psychiatrycznych zawsze wywoływały u mnie jakiś podświadomy lęk. bycie zdanym na łaskę i niełaskę lekarzy, niesłusznie przetrzymywanym w zamkniętym pokoju itp. - zawsze mnie to przerażało. kto oglądał "Lot nad kukułczym gniazdem" albo chociażby "Obłęd" wie, o czym mówię.
mam nadzieję, że uda Ci się oddać ponurą i PRZE***NĄ (wybaczcie, ale IMO to odpowiednie słowo) atmosferę psychiatryka ;]
czy kiedy skończysz komiks, możemy liczyć na jego pełną wersję umieszczoną na łamach tego tematu/twojego gramsajta/czegokolwiek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak, a przynajmniej większą jego część. Całość planuję wydać w Kulturze Gniewu jako 48 stronicowy album, który będzie sobie można kupić. Z tego co wiem, z wydaniem problemu nie będzie, pozostaje tylko rysować.

A wariatkowo, to jedynie mały epizod w całej historii. Na pewno będzie posrany, ale cała akcja przeniesie się bardzo szybko w zupełnie inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 13:54, Astmatyk napisał:

Myślę, że tak, a przynajmniej większą jego część. Całość planuję wydać w Kulturze Gniewu jako
48 stronicowy album, który będzie sobie można kupić. Z tego co wiem, z wydaniem problemu nie
będzie, pozostaje tylko rysować.

no to super, daj znać jak toto się ukaże ;]
nie będzie problemu z wydaniem? to dobrze, zawsze myślałem, że trzeba się sporo nachodzić z gotowym komiksem/opowiadaniem/książką/itd itp, żeby ktokolwiek zgodził się to wydać, choćby we fragmentach.

edit.
co do posranego wariatkowa, to chyba w którejś książce Sapkowskiego był motyw z lepieniem piramid z własnego grówna właśnie w psychiatryku :P (mogłem coś pokręcić, sam nie czytałem, znajomy mi coś wspominał ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 13:57, Azrathel napisał:

>
nie będzie problemu z wydaniem? to dobrze, zawsze myślałem, że trzeba się sporo nachodzić z
gotowym komiksem/opowiadaniem/książką/itd itp, żeby ktokolwiek zgodził się to wydać, choćby
we fragmentach.


Teraz wydać to nie problem, jedyne co śmierdzi to, że w Polsce są z tego marne pieniądze i nakład (dla startującego artysty) też raczej znikomy (ok 1000 egz). ALE - za to kiedyś taki komiks z pierwszego rzutu może będzie istnym białym krukiem wśród komiksiarzy (marzenia LOL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:53, Astmatyk napisał:

ALE - za to kiedyś taki komiks z pierwszego rzutu może będzie istnym białym krukiem wśród komiksiarzy (marzenia)


dobra, to robimy tak. ja kupuję twój komiks, a potem ty się Bardzo Starasz, żebym za 20 lat mógł go sprzedać za grubą kasę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować