Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 11:45, Astmatyk napisał:

No ludziska, bez przeżywki, to raptem z 10 minut zabawy z paintem ;) Ale nos faktycznie do
koerkty, z oczami sie nie zgodzę, to postać komiksowa a nie konkurs na realizm i proporcje.

Dokładnie, ludzie oczekują nie wiadomo czego. A walnij coś po czym będą mięli spokój na kilka miesięcy, bo będzie tak wyje..chane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze "porządniejsze" rysunki, beznadziejne ale po prostu nie mam talentu. Wszystkie rysunki robione cienkopisem. Zdjęcia robiłem webcamem bo brat mi zgubił aparat (dlatego są odwrócone) :/

1. Robot rewolwerowiec inspirowany tym androidem emeralda:
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_50/20071216132302.jpg
podobieństwo niezbyt duże ;]
2. Space Marine, jak narazie jeden z moich lepszych rysunków, nie wiedziałem na jaki kolor go zarysować więc nad rysunkiem są trzy próbki, prosiłbym o radę:)
3. Rycerz z "protezami", dla porównania obok Człowiek Młot rysowany moim zwykłym stylem :p
4. Miał byc Dreadnought, wyszedł pociąg na nogach?

Wszelkie komentarze i rady mile widziane


20080119142606

20080119142720

20080119142819

20080119142929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nawet sympatyczne, wyglądają jak bazgroły Bisleya z zeszytu. Moja rada: Nie zabieraj się na razie za jakieś bardzo ambitne rzeczy, weź sobie blok A4 i spróbuj walnąć jakiś komiks takim właśnie luzackim, swobodnym stylem, najlepiej o jakiejś zabawnej tematyce. Super kreska to nie zawsze wszystko. Podoba mi się poza space marine''a, wygląda jakby przebiegał obok czegoś i nagle coś zauważył i teraz stoi wielce zdziwiony, wyrwany z kontekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja kolejna próba narysowania czegoś w PSie... blade trochę, tych skrzydeł miało nie być ale trochę pusto było:)

20080120153355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 15:50, boro007 napisał:

Hłehłe - znowu mi się nudziło i zrobiłem 2 obrazki w "Colors!":
Ognicho i "Koszmar Skina" XD



a mógłbyś zarzucić linkiem skąd ten program ściągnąć bo szukałem i szukałem i znaleźc nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 15:53, Mr. Cin napisał:

> Hłehłe - znowu mi się nudziło i zrobiłem 2 obrazki w "Colors!":
> Ognicho i "Koszmar Skina" XD


a mógłbyś zarzucić linkiem skąd ten program ściągnąć bo szukałem i szukałem i znaleźc nie mogę
:)


http://colors.brombra.net/add.php

bartog123: Jak na 3 minuty - naprawdę super, według mnie. :)

Dard: Bardzo fajne, tylko lewa pierś jakaś taka... kwadratowa (nie myślcie, że jakiś perwert ze mnie, po prostu rzuca się w oczy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny węgiel, tym razem 7 minutowy ( 2 piosenki SOADa, więc ok 7 minut) :PP oceniać
Pytanie mam:
można maziać paluchami jak sie węglem rysuje ? :D

20080120194617

20080120194629

20080120194640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:46, bartog123 napisał:

Kolejny węgiel, tym razem 7 minutowy ( 2 piosenki SOADa, więc ok 7 minut) :PP oceniać
Pytanie mam:
można maziać paluchami jak sie węglem rysuje ? :D

Mozna robić wszystko, ale efektowniejszy jest rysunek bez palucha. Poza tym, musisz wiedzieć, jak mazać, bo mogą zaostać odciski i brzydko wyjdzie. W ołówku absolutnie zakazane jest mazanie paluchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:46, bartog123 napisał:

Kolejny węgiel, tym razem 7 minutowy ( 2 piosenki SOADa, więc ok 7 minut) :PP oceniać
Pytanie mam:
można maziać paluchami jak sie węglem rysuje ? :D

Nie no super ja tak nie potrafię malować no chyba że na lekcji mi sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:46, bartog123 napisał:

Kolejny węgiel, tym razem 7 minutowy ( 2 piosenki SOADa, więc ok 7 minut) :PP oceniać
Pytanie mam:
można maziać paluchami jak sie węglem rysuje ? :D


Ładne ,tylko mogłeś lepiej przycieniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 10:09, Der Rizzo napisał:

> Kolejny węgiel, tym razem 7 minutowy ( 2 piosenki SOADa, więc ok 7 minut) :PP oceniać

> Pytanie mam:
> można maziać paluchami jak sie węglem rysuje ? :D

Ładne ,tylko mogłeś lepiej przycieniować.

7 minut niecałe rysowania i cieniować, jak i tak nie za bardzo mnie to nie wychodzi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:46, bartog123 napisał:

Kolejny węgiel, tym razem 7 minutowy ( 2 piosenki SOADa, więc ok 7 minut) :PP oceniać
Pytanie mam:
można maziać paluchami jak sie węglem rysuje ? :D

Co tu oceniać, aż dziwne, że takie bazgroły zajęły ci 7 minut, albo jeszcze lepiej ta wcześniejsza praca co zajęła ci 3 minuty, bo powinna ci zająć jakieś 20 sekund. Jeżeli cieszy cię opinia innych osób tutaj, które są takie koffane i nie napiszą nic innego oprócz supcio, bardzo fajniutkie itd. no to hf. Chciałeś oceny, więc ją masz... jeżeli lubisz rysować to sobie rysuj, ale talentu to ty nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 21:32, lodaloda napisał:

> Kolejny węgiel, tym razem 7 minutowy ( 2 piosenki SOADa, więc ok 7 minut) :PP oceniać

> Pytanie mam:
> można maziać paluchami jak sie węglem rysuje ? :D
Co tu oceniać, aż dziwne, że takie bazgroły zajęły ci 7 minut, albo jeszcze lepiej ta wcześniejsza
praca co zajęła ci 3 minuty, bo powinna ci zająć jakieś 20 sekund. Jeżeli cieszy cię opinia
innych osób tutaj, które są takie koffane i nie napiszą nic innego oprócz supcio, bardzo fajniutkie
itd. no to hf. Chciałeś oceny, więc ją masz... jeżeli lubisz rysować to sobie rysuj, ale talentu
to ty nie masz.

Mam dwie złote zasady:
1.Szanuje twoją ocenę, wiem, że talentu nie mam.(jasne, że drugim Matejką nie jestem)JEST TO TYLKO HOBBY!!!
2.Ale pokaż co ty uderzysz rysując po raz pierwszy/ drugi węglem dopiero sie wypowiadaj.
Myślę, że wiele nie zdziałasz, chyba, że to ćwiczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś napisałem, że mam talent do rysowania węglem? No i jeszcze najlepsza reakcja jaka może być "no to narysuj lepiej, albo zrób lepiej jak taki jesteś mądry!!@121". Chciał oceny, to ją dostał. To co tutaj pokazał wygląda tak, a nie inaczej i nie mam zamiaru pisać czegoś wbrew sobie żeby komuś się podlizać, bo jeżeli coś nie jest estetyczne, ładne itd. to nie napiszę, że jest. Jeżeli mają być jakieś przywileje za to, że jest to twoje hobby i nie zajmujesz się tym profesjonalnie, no to masz nową wersje mojej wypowiedzi „bardzo fajne, pozdrawiam!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:30, lodaloda napisał:

Czy gdzieś napisałem, że mam talent do rysowania węglem? No i jeszcze najlepsza reakcja jaka
może być "no to narysuj lepiej, albo zrób lepiej jak taki jesteś mądry!!@121". Chciał oceny,
to ją dostał. To co tutaj pokazał wygląda tak, a nie inaczej i nie mam zamiaru pisać czegoś
wbrew sobie żeby komuś się podlizać, bo jeżeli coś nie jest estetyczne, ładne itd. to nie napiszę,
że jest. Jeżeli mają być jakieś przywileje za to, że jest to twoje hobby i nie zajmujesz się
tym profesjonalnie, no to masz nową wersje mojej wypowiedzi „bardzo fajne, pozdrawiam!”

Nie, ja napisałem, że mam zasadę: jeżeli mi się coś nie podoba nie komentuje, bo zrobie to gorzej. A ty myśl jak chcesz. Nie oczekuj na tym forum, że narodzi się tutaj jakiś Vinci, czy Matejko, bo widzę, że nawet uszanować wkładu i starań nie potrafisz!

BTW. Zacząłem niezły projekt( tzn. rysunek, ołówkiem) jak wyjdzie to wrzucę, jak nie to chyba nie zobaczycie, ale pomysł przedni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować